Прилеп
                           
241 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

НОВА НЕВСЕЛЕНА КУЌА!!!

Се продава нова куќа на три спратови со три плочи, со внатрешна и над...


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 мај 03:23Промовирано

Се Продава Куќа

Се продава куќа со средена документација 4 соби салон купатило две ви...


23.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 23:06Kukja vo Prilep

Se prodava kukja vo Prilep ul.Bitolska vo izgradba, so cist imoten li...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 21:28Izdavam sprat od kujka za rabotnici

Spratot e opremen i ima dovolno za se sto vi e potrebno, TV, Frizider...


5.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 19:27SE IZDAVA LUKSUZNA KUKA

Se PRODAVA nova luksuzna kujka vo najubavata naselba od Grado . Skriv...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 18:42Куќа , постара градба на убава локација.

Куќата се наоѓа на улица Нада Циривири бр 7. Севкупно околу 190 квадр...


33.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 18:16Se prodava kukja vo Prilep

Se prodava kukja vo Prilep, prizemje + kat vkupno 200m2, podrum 100m2...


199.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
200.000 €
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 18:15Хитно ,вселива куќа

Хитно се продава веднаш вселива куќа ,со голем и уреден двор, на добр...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 17:27Се продава куќа во населба Ѓогдере на ул. „Пере Темелкоски“

Се продава куќа во населба Ѓогдере на ул. „Пере Темелкоски“ 42 во При...


57.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 16:09se prodava kuka

se prodava kuka kaj stara avtobuska strong centar kukata e po stara n...


39.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 13:32Се продава куќа во Прилеп

Продавам куќа во Прилеп на ул. "Самоилова" бр.36 (старa "Кузман Јосиф...


45.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
48.000 €
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 13:00Se prodava kuka

Kukata se najduva vo blizina na kristal palas kukata ima dnevna ,k...


28.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 10:17СЕ ПРОДАВА МОБИЛНА КУЌИЧКА

Мала пролетна серија од мобилни куќи! Веднаш вселливи мобилни куќи з...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 09:33Se prodava kukja

Za poveke informacii na brojot 077 574 482 - Goce


19.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 00:43Се продава куќа во Прилеп

Се продава куќа на убава локација во центарот на Прилеп наспроти нова...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 мај 13:29Se prodava Kukja vo Prilep

Kukjata se naogja na ulica Lenin 148.Kukjata e renovirana,so dvor 200...


48.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 мај 13:22Се продава КУЌА во ПРИЛЕП

Се продава куќа на 2 спрата, со 4 опремени спални соби, со два салони...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 мај 12:22SE PRODAVA KUKA SO DUJCAN

se prodava kuka na dva sprata sekoj sprat po 87 kvadrati zaedno so du...


48 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 мај 10:38СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП

Се продава ќуќа на два спрата со посебни влезови. Куќата е со комплет...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 мај 21:59Se prodava kukja vo Prilep !!!

Kukjata e na 2 sprata plus prizemje i garaza so vkupna povrsina od 25...


47.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 мај 20:31Se prodava mesto

Se prodava mesto so povrsina od 85 - 90 kvadrati na ulica Dime Dimesk...


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 мај 22:56Kuka so plac legalizirani

Se prodava legalizirana kuka so zemjiste vo urbanizirano podracje vo ...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Куќи / Вили

13 мај 20:51Куќа во кривогаштани

Куќата е на 2 спрата од по 60м² со по 3 соби од спрат + гаража. Куќат...


18.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 €
Кривогаштани / Прилеп

Куќи / Вили

13 мај 18:35Se iznajmuva kuka

Se iznajmuva kuka (sobi so posebni vlezovi) vo blizina na centar na P...


123 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 мај 15:26Куќа населба Тризла, ул. Беровска

Се продава куќа на 2 спрата, со PVC дограма во дел од собите и Соларн...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 мај 11:53НОВА НЕВСЕЛЕНА КУЌА!!!

Се продава нова куќа на три спратови со три плочи, со внатрешна и над...


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 мај 03:23СЕ ПРОДАВА КУЌА

Се продава веднаш вселива куќа на мирна локација со површина од 100м2...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 мај 18:32se prodava vednas vseliva kujca

se prodava vednas vseliva kujca na ul berovska 89 ..vednas pozadi mar...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 мај 16:52Се продава куќа во близината на Џими Маркет на булеварот.

Се продава куќа во близината на Џими Маркет на булеварот. Средена док...


130.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 мај 22:05Се продава куќа во центарот на Прилеп

Се продава куќа во центарот на Прилеп, на ул. Илка Присаѓанка бр. 36,...


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 мај 22:05Се продава стара куќа

Се продава стара куќа на улица Браќа Шемкоски бр. 11а, со површина од...


10.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 мај 19:03se prodava kuka

Se prodava kuka na dva sprata pogodna za dve familii.


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 мај 17:00SE PRODAVA KUKA

Se prodava dvospratna kuka so ubav dvor.


27.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 мај 16:53Се продава куќа во Прилеп

Се продава куќа во Прилеп на одлична локација во центарот на градот. ...


70.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 мај 10:34se prodava kuka na ul trajko nikoloski 40 tel 071 317 551

tel 071 317 551 vo blizina na novata avtobuska stanica vednas vseliva


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 мај 14:19Се продава куќа

Се продава веднаш вселива куќа на одлична локација во строгиот центар...


43.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 мај 12:12VIKENDICA SO POMOSNI PROSTORII

Vikendicata e so kvadratuara od 3 dekari ima struja i voda ,legalizir...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 мај 12:00PRODAVAM KUKA ODLICNA I ZA ORDINACIJA ILI KANCELARIJA

PRODAVAM KUKA VO STROG CENTAR NA PRILEP. PRIZEMJE I SPRAT. IMA I PODR...


171.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 мај 23:58Kuka vo naselba Trizla (zad OU "Dobre Jovanoski")

Se prodava kuka od vkupno 120m2 od koi 40m2 e postar del + 40m2 ponov...


18.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 мај 17:17Се продава две кујќи на 11 ти Октомври бр 155

Се продава две кујќи на 11 ти Октомври бр 155 едната е 170 m2+ 40 ква...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

07 мај 19:29Куќа со дуќан и двор во строг центар

Куќа на приземје и спрат плус подрум и помошни простории и дуќан во с...


94.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 мај 09:53Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам