Прилеп
                           
194 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZNAJMUVA

Se iznajmuva Stan 40m2 vo Agia Triada 35km. Od Solun moze za cela sez...


50 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 19:02НОВ ОГЛАС
Промовирано

SE IZNAJMUVA

Se iznajmuva Stan 40m2 vo Agia Triada 35km. Od Solun moze za cela sez...


50 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 19:02  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan

Se prodava stan na bulevard,na poteg od sudot prema nova avtobuska.Vl...


28.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 14:41SE IZDAVA stan vo centar

SLOBODEN OD 01.06.2022.Se izdava stan vo 9to katnica vcentar na 9ti k...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
250 €
Прилеп

Станови

Вчера 12:35Се продава стан

Станот е комплетно реновиран, се наоѓа во зградите наспроти касарната...


27.500 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 09:20se prodava dvosoben prosiren 64 kvad Tocila E 2 doosnovnoto

se prodava dvosoben prosiren 64 kvad Tocila E 2 do osnovnoto uciliste...


33 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

15 мај 15:41Se prodava Stan na Plasticarska ulica

Se prodava/izdava Stan na TOP lokacija plasticarska ulica 66kvadrat...


66 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Станови

14 мај 10:12ИЗДАВАМ СТАН -ТОЧИЛА 60м2

Комплетно наместен стан во Точила 1, 60 м2, топол, светол и сите усло...


13 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

14 мај 00:13Apartmani, studio, kratok prestoj, pansion, stan, sobi, soba

Apartmani i studija novoizgradeni za kratok prestoj vo Prilep. Posebe...


900 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

13 мај 17:28Se izdava stan vo Kisela Voda

Broj za kontakt 075 594 777


250 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

12 мај 15:04СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗНО ОПРЕМЕН СТАН

Се изнајмува модерно опремен стан во центарот на градот Прилеп. Стано...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

12 мај 09:33Central DELUXE Apartment Prilep

Luxuriously furnished apartment for rent in the center of Prilep. The...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

12 мај 09:33Se izdava nov namesren stan

SE IZDAVA NOV NAMESTEN STAN 070 684 097


13 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

11 мај 21:37Se izdava nov apartman

Se izdava nov apartman 45 m2 Luksuzno namesten 070 684 097


7 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

11 мај 21:36Se Izdava Namesten Stan

Namesten Stan Centralno podrachje 8500 denari mesechno


8.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

11 мај 15:59Se izdava stan

Se izdava NE namesten stan na 1vi kat 49m2


7.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

11 мај 15:45Se iznajmuvaat apartmani za kratok prestoj, sobi

Se iznajmuvaat sobi vo blizina na centar na Prilep. Poseben vlez, kup...


111 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 мај 22:27Издавам стан строг центар зграда Македонија 2

комплетно наместен 078 365410 слободен од 5 Август 2022


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 мај 19:57Se izdava novi stanovi vo centar.

SE izdava novi stanovi vo centar.Namesteni so klima peralna TV intern...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 мај 19:53Stan pod kirija vo strog centar

Se iznajmuva novi stanovi pod kirija vo centar zad uredot.Opremeni so...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 мај 19:53Se iznajmuva stan

Se iznajmuva stan vo centar pozadi uredot.Nov namesten so klima peral...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 мај 19:52Се издава нови станови во центар

Се издава нови станови во центар во зграда Бизнис Центар,наместени. Т...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 мај 19:52Се изнајмуваат нови апартмани во центар.

Се изнајмуваат повеќе станови во центарот во Прилеп.Становите се нови...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 мај 19:52se prodavaat novi stanovi

Se prodavaat novi stanovi vo novata zgrada kaj SOLIDNOST.Imame stano...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 мај 16:31SE IZDAVA APARTMAN VO NAJSTROG CENTAR

Komplet opremen so nov enterier , prvo vseluvajne.


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 мај 13:12Se izdava namesten stan

Se izdava namesten dvosoben stan os 57 m2 nasproti bolnicata na 2 ri ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

09 мај 23:04SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN STAN VO CENTAR!

Се издава луксузно наместен стан во строг центар,на растојание од 100...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

09 мај 11:50Novo Studio Apartman za kratok prestoj

Сместување во Прилеп. Бидете едни од првите гости во комплетно нов ст...


900 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

06 мај 16:27SE IZDAVA stan vo centar

Stano se najduva centar vo novata zgrada dimo naredniko zvonete na 07...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

06 мај 11:40Se IZDAVA STAN- APARTMAN VO CENTAR

Imame povejke apartmani na istata lokacija megu koi i Apaermanot - St...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 мај 21:47SE IZDAVA STAN

SE IZDAVA KOMPLETNO NAMESTEN STAN,64m2 ,UL,DIMO NAREDNIKOT 58,KLIMATI...


10 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 мај 19:22Luksuzen stan

Se izdava luksuzno opremen stan so povrsina od 72m2 vo strogiot cent...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 мај 13:00Se prodava dvosoben stan

Se prodava dvosoben stan vo blizina na ucilisteto Goce Delcev vo Pril...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 апр 19:28Se izdava stan vo blizina na centarot na Prilep

Se izdava stan-sprat od kukja 120 m2 na 2 kat vo blizina na hotel Lip...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 апр 11:41Се издава стан (строг центар)

Се издава стан од 62м2 кај кружниот тек кај зграда Македонија. Станот...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 апр 08:43Се изнајмува станови во строг центар

Се изнајмува наместени станови во центар.Тел.070 706 821 Горан


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

28 апр 09:34VO STROGIOT CENTAR NA GRADOT SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN APA

Vo strogiot centar na gradot pretezno namenet za stranci SLOBODEN OD ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

27 апр 11:12Se iznajmuvaat 3 Studija od po 35m2

SLOBODNI SLOBODNI studijata se so posebno vc i tus.tv.internet 0754...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

27 апр 11:12se izdava stan

Se izdava nov stan odma nasproti Univerzalna sala kaj gimnazijata.Se ...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

26 апр 11:37МЕНУВАМ СТАН ПРИЛЕП ЗА СТАН СКОПЈЕ СО ДОПЛАТА

Стан во Прилеп 62м2 + гаража 16м2 ѕидана+визба 12м2 ѕидана, 2спрат ју...


4 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

24 апр 09:57Stan vo strong centar na ruzveltova

Se prodava stan na ruzveltova so 66 kv I plus vizba 13 kv Cena po dog...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 апр 23:01Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам