361 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

МЕСТО ВО ОРЕОВЕЦ СО ГОТОВИ ТЕМЕЛИ

СЕ ПРОДАВА ОДЛИЧНО МЕСТО ВО ОРЕОВЕЦ 741 М2 ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН СО ОДЛИЧЕ...


15.000 €
или предлог цена
15 мај 16:32Промовирано

Plac cena po dogovor

Prodavam plac vo Prilep vo (varos industriska zona) placot izleguva n...


По Договор
или предлог цена
Денес 02:32Se prodava ili izdava niva vo varos karsi stibera marketo

Se prodava niva od 2.3dekari I 3.3dekari nivata e razdelena so Malo d...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:19Se prodava niva 5.5 dekari varos

Se prodava niva 5.5 dekari varos od drugata strana na MARKETO Stibera...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 22:18Градежно неизградено замјиште

Се продава градежно неизградено земјиште со кп бр.22556/1 со површина...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:38Атрактивен плац за градење

Се бара инвеститор за градба на објект, за плац во близина на градинк...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:50Se prodava plac Prilep

Se prodava plac vo gradezna zona vo Prep so povrsina od 3413 m2. Do p...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:49SE IZNAJMUVA

SE IZDAVA NIVA OD 3 DEKARI VO VAROS MESTO VIKANO BREVCINA so 3 saht...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:44Se prodava zemjiste 10 dekari POVOLNO

Se prodava zemjiste vo selo obrsani vednas pokraj patot na ekskluziv...


40.000 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Плацеви и Ниви

Вчера 13:18Атрактивно градежно земјшите во нас.Варош,Прилеп

Се продава градежно земјшите на атрактивна локација, во населба Варош...


25 €
или предлог цена
Вчера 12:39Plac 4000 m2 vo Industriska zona na Krusevski pat

Se prodava plac vo industriskata zona na krusevski pat karsi Dimce ba...


1 МКД
или предлог цена
15 мај 22:48МЕСТО ВО ОРЕОВЕЦ СО ГОТОВИ ТЕМЕЛИ

СЕ ПРОДАВА ОДЛИЧНО МЕСТО ВО ОРЕОВЕЦ 741 М2 ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН СО ОДЛИЧЕ...


15.000 €
или предлог цена
15 мај 16:32Se prodavaa ili izdava dve nivi

Se prodavaa dve nivi ednata e zad sladara 2100 kvadrati drugata zad m...


6 €
или предлог цена
15 мај 15:40Se izdavaat ili prodavaat nivi

СЕ ИЗДАВААТ ИЛИ ПРОДАВААТ НИВИ МЕСНОСТ ВИКАНА ПАДАРНИЦА 7493м2 МЕСНО...


1 €
или предлог цена
15 мај 13:29Se prodava niva/plac3600m2 vo industriska zona

SE PRODAVA NIVA/PLAC VO INDUSTRISKA ZONA POMEGU CIGARNA I SLADARA INF...


14.000 €
или предлог цена
15 мај 12:10Se prodava plac/niva Novo Lagovo

Se prodava niva vo Novo Lagovo 25.000m2 zagradena so betonski stubcin...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
15 мај 09:51Се продава нива

Се продава нива со површина од 2 300 м2 , во нивата има вода од хидро...


2.300 €
или предлог цена
15 мај 08:03SE PRODAVAAT PLACEVI VO PRILEP MESTO SARIHA

070 575 454 070 575 454 070 575 454 ulica frushka gora ...


1 €
или предлог цена
14 мај 21:13Se prodava plac 1335 m2

Se naojga vo naselba Kuzman vo prilep pod avtopatot cena : 10e m2 ...


10 €
или предлог цена
14 мај 20:52PLAC KAJ CARINATA/ZELEZNICKA ST.

SE PRODAVA PLAC DO ZELEZNICKATA I NOVATA AVTOBUSKA STANICA OD 635M2 N...


58.000 €
или предлог цена
14 мај 19:41SE IZDAVA NIVA VAROSH SIROK PAT 2500m2

SE IZDAVA NIVA VO VAROSH SIROK PAT 300 METRA OD GLAVNIOT ASFALTEN PA...


5.500 МКД
или предлог цена
14 мај 19:29SE PRODAVA PLAC

Se prodava plac za gradezni ili zemjodelski celi so golemina od 1300m...


20 €
или предлог цена
14 мај 13:51Се продава нива во месноста САРИКА

Се продава нива во областа Сарика-Прилеп, приказ на сликите каде се н...


1 €
или предлог цена
14 мај 13:50NIVA KAJ SOCIJALNITE BARAKI

Se prodava niva vo mesto vikano Padarnica, KP 1753 KO Varosh vo Prile...


По Договор
или предлог цена
14 мај 11:43GRADEZNO ZEMJISHTE

Se prodaat dve parceli so KP 5120/1 i 5120/3 vo Varosh na ul.Borka Lo...


10.000 €
или предлог цена
14 мај 11:43PLAC VO INDUSTRISKA ZONA

Se prodava plac vo idustriska zona pred fabrikata za lim na Krushevsk...


31.000 €
или предлог цена
14 мај 11:43Niva vo Oreovec

Prodavam dve nivi vo Oreovec Pred seloto levo Kp 1459 3515m2 ...


1 МКД
или предлог цена
14 мај 11:15Kuka so plac legalizirani

Se prodava legalizirana kuka so zemjiste vo urbanizirano podracje vo ...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Плацеви и Ниви

13 мај 20:51СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Се продава плац - КП 16326/1 со површина од 1.912 м2 до главниот пат ...


50 €
или предлог цена
13 мај 18:22Se IZDAVA ili PRODAVA PLAC

Placo e 1800m2 odma pozadi nikodineco ili pozadi motocentar ima 6 gra...


20 €
или предлог цена
13 мај 15:54SE PRDAVA NIVA OD 3.5 DEKARI

se prodava niva 3.5 dekari, odalecena od gradot 2/km se naogja na nov...


3.500 €
или предлог цена
13 мај 10:51Нива (Плац)

Се продава нива 23329м2 Нивата се наоѓа во атарот на селото Старо Л...


По Договор
или предлог цена
13 мај 10:37Niva (plac) Novo Lagovo

Се продава нива во Ново Лагово 2140м2 Нивата има погодна логација по...


По Договор
или предлог цена
13 мај 10:28Нива до Лукоил, за градежен и деловен простор

Се нуди нива за продажба која се наоѓа на атрактивна локација и е пог...


1 €
или предлог цена
13 мај 02:57Нива 2 декари

Се издава нива под кирија 2 декари Варош под сушални со сопствена шах...


1 €
или предлог цена
12 мај 09:53Se prodava niva нива so ovoshtarnik na patot za s. Selce

Se prodava niva na samiot pat za s. Selce od desna strana odma nad av...


15 €
или предлог цена
11 мај 12:02Се продаваат градежни земјишта

Се продаваат следниве градежни земјишта 1. Градежно земјиште на ул...


1 €
или предлог цена
10 мај 22:05OVOSTARNIK GORNO SADOVO 4000M2

PRODAVAM OVOSTARNIK VO GORNO SADOVO, OD RAZLICEN TIP NA OVOSNI DRVJA....


7.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.000 €
10 мај 20:32Се продава нива во Горно Садво - Прилеп

Се продава нива од 2121 м2 во местото викано Горно Садово - Прилеп на...


6 €
или предлог цена
10 мај 10:34Se prodava gradezen plac od 3666 m2 vo Prilep

Се продава градежен плац - градежно неизградено земјиште од 3666 м2 к...


По Договор
или предлог цена
10 мај 09:58Плац над Макпетрол-Плетварско џаде Plac nad Makpetrol benz.

Се продаваат 8 оформени плацови (2 ПЛАЦА СЕ ВЕЌЕ ПРОДАДЕНИ) во вкупна...


29 €
или предлог цена
10 мај 06:20Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам