Прилеп
                   
289 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat ducato 2008g.

Prodavam citroen jumper 2008g donesen od germania carineto i registra...


5.250 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Вчера 13:23Citroen jumper 2008g

Se prodava citroen jumper 2008g.88kw.120ks.kombeto e doneseno od germ...


5.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.250 €
Долнени / Прилеп

Комбиња

Вчера 13:21Ford tranzit maxi 2013 god.

2200 кубици , 195,000 км. димензии на гепек: должина= 396см. ширина=1...


9.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.550 €
Прилеп

Комбиња

Вчера 10:52reno trafic furgon so nosac za pvc ili staklo

se prodava vo dobra sostojba 2.0 diesel 43kw so nosac za staklo ilo p...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 10:00Prevoz na stoka so kombe

Vrsime prevoz i uslugi so kombe, lokal i niz makedonija


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

15 мај 22:48Mercedes sprinter 516 316

Mercedes-Benz SPRINTER 516 Maxii 516 4600kg 💥KLIMA💥 2011god euro...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

15 мај 17:24Sprinter 516 maxii

Mercedes-Benz SPRINTER 516 Maxii 516 4600kg 💥KLIMA💥 2011god eur...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

15 мај 17:24Mercedes Sprinter 311 cdi 80kw 110ks

Се продава товарно комбе Мерцедес Спринтер 311 cdi 80kw 110ks 2009 го...


9.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.300 €
Кривогаштани / Прилеп

Комбиња

15 мај 16:15Kombe vario

Mercedes vario nigde ne skapano nosivos 4 tona zvoni na 070 427 245


5.555 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

15 мај 12:53Iveco dejli na delovi

Iveco dejli na delovi od 9 do 20 casot


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

15 мај 10:21Fugon frigo 2019

Furgon frigo dolzina 3500sm sirina 200sm vis 210sm so 2 vrati


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

15 мај 10:20Menuvac za Fiat Ducato 2.3 JTD 2007

Menuvacot e so 6 brzini


700 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

15 мај 02:36Mercedes vario 814D

Varioto e staklo mozi proba novi gumi tovarno 4t ne reg mozi i zamena...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

14 мај 16:31Ford transit 2007g

Se prodava ford transit 2007g.2.2motor donesen od belgia plateni dava...


4.900 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

14 мај 11:14PRODAVAM DELOVI ZA FORD TRANSIT

PRODAVAM DELOVI ZA FORD TRANSIT OD 1990 DO 2000.


999.999.999 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

14 мај 08:36ОТКУПУВАМ ХАВАРИСАНИ, ЗАРИБАНИ ИЛИ БЕЗ ДОКУМЕНТИ КОМБИЊА

ОТКУПУВАМ ХАВАРИСАНИ КОМБИЊА, ЗАРИБАНИ КОМБИЊА ИЛИ БЕЗ ДОКУМЕ...


10.000.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

14 мај 08:36KUKA ZA MERCEDES KOMBE

Vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

13 мај 22:51Shlep sluzba slep mercedes sprinter

Se prodava mercedes sprinter 311 proizveden 2003 god registriran serv...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

13 мај 14:30MERCEDES SPRINTER 515 CDI - DUPLAK - TERMOKING - 2008

KOMBETO E VO ODLICNA SOSTOJBA 2.2 MOTOR - 110 KW . SO REALNI KILOME...


9.800 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

13 мај 13:00FORD TRANZIT 2.2 TDCI - 2008 - TERMOKING

KOMBETO E REDOVNO REGISTRIRANO I SERVISIRANO . ISPRAVNA SOSTOJBA ZA ...


6.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

13 мај 13:00FORD TRANZIT CUSTOM - 2014 - TERMOKING - KAKO NOVI

Топ состојба!!! Не се увезени, имаме 2 исти.


9.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

13 мај 13:00VW Transporter T6 2.0Tdi

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T6 2.0Tdi ✅- Uvoz Belgija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

12 мај 11:58Itno se prodava Renault Master

Itno se prodava Renault Master tel.079321658 Igor


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

11 мај 23:15Renault Master

ITNO ITNO ITNO se prodava Renault Master poveke informacii 079321658 ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

11 мај 23:15СЕ ПРОДАВА КУКА ЗА МЕРЦЕДЕС СПРИНТЕР КОМБИ

СЕ ПРОДАВА КУКА ЗА МЕРЦЕДЕС СПРИНТЕР КОМБИ ЗА ДЕТАЛИ ЗВОНЕТЕ НА 0...


4.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

11 мај 10:43Citroen Jumper 2.2

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 CITROEN JUMPER 2.2 ✅- Patničko 8+1 ✅- Uvoz Avstrija ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

11 мај 10:12Volkswagen T-5 Tdi 2009god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T-5 Tdi ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

11 мај 10:12Iveco 65 c18 vo super vozna sostojba

Iveko 2008 vo super sostojba reg do 11 2022


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

11 мај 09:49Se prodava dekla za renault master 2.2 ili 2.5

Deklata e vo ispravna sostojba ramna e so garancija izvadena e od ren...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 мај 14:50Se prodavaat delovi za motor za renault master dci 2.2 i 2.5

Delovite se za kombe site se ispravni za poveke info 070 455 391


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 мај 14:50Peugeot Boxer 2.2 HDI kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Peugeot Boxer 2.2 HDI ❗❗kran Hiab❗❗ ✅- Uvoz Ho...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 мај 14:36Mercedes Sprinter 316cdi Ladilnik 2011god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 Mercedes Sprinter 316 cdi ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 мај 14:35Citroen Jumper 2.8 HDI, 135 ks, 2002 god, patnicko 8+1

Se prodava Citroen Jumper 2.8 HDI, 135 ks, 2002 godina, patnicko 8+1...


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 мај 14:27MERCEDES SPRINTER 313CDI patnicko 2004

Mercedes Sprinter 313cdi 2004 godina FUL OPREMA


7.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 мај 13:23IVECO 50C13 Patnicko kombe KAKO NOVO

Se prodava patnicko kombe IVECO DAILY 50C13 so 21sediste, registriran...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 мај 13:22MERCEDES SPRINTER 313CDI patnicko 2001 god

Se prodava mercedes sprinter 313 cdi 2001 god registrirano cela godin...


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 мај 13:22VW Transporter T6 2.0Tdi 2014God.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T6 2.0Tdi ✅- Uvoz Belgija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

09 мај 17:06VW CRAFTER 2.0 Tdi 2017god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 VW CRAFTER 2.0 TDI ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 2017 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

09 мај 17:06Sprinter 316 maxi klima

Se prodava povekje vida na sprinter 313 2015 maxi klima ful 313 20...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

09 мај 13:44Mercedes-Benz sprinter 416 316

Sprinter 416 maxii 120kw 163ps Klima Tempomat 2012godina euro 5 ...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

09 мај 13:44Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам