Прилеп
                   
316 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

iveco zeta

godina na proizvotstvo 1992. vo ispravna sostojba. aluminiumski sanda...


3.100 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 22:37SE PRODAVA VOLVO FH440

1.SE PRODAVA VOLVO FH440 2008GODINA VO EKSTRA SOSTOJBA 2.POLU PRI...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 16:44  НОВ ОГЛАС

Kamionski gumi 315/80 R 22.5

Dve parcina odlicni


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 15:18Kamionski gumi 295/80 R 22.5

Dve parcina odlicni ednata e so bandaz


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 15:18Renault

Renault so Volvo motor 2007 god. Euro 5 800.000 km 6 novi gumi Automa...


9.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 11:38MERCEDES VARIO 616 DOKA 2008GOD/PLATFORMA/RAMPA/ORG180KM/TOP

SE PRODAVA MERCEDES VARIO PLATFORMA 616 DOKA SO RAMPA/SO 7-MESTA ZA S...


9.900 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 11:19SLEP SHLEP Malibro Vlečna služba 24 ČASA

- VLEČNA SLUZBA - Vo MK i stranstvo - MOŽE plajkajne na faktura - 0...


20.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 00:09DAF 45

Se prodava kamion DAF 45 - 150 Ti. Kamionot e vo odlicna vozna sos...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 мај 23:09Delovi za VOLVO euro3

Se prodava komplet vo top sostojba so garancija a moze i na delovi ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 мај 20:18Volvo euro5 440 celo ili na delovi

Se prodava Volvo Euro5 440 celo ili na delovi,vo odlicna sostojba,sme...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 мај 20:18Delovi za Volvo Euro5-480

Se prodavaat delovi za Volvo Euro5-480 Motor,avtomatski menuvac,def...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 мај 20:18Volvo euro 3 mega(Delovi)

Se prodavaat delovi za VOLVO EURO 3 MEGA Site delovi se dostapni 07...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 мај 20:18Delovi za iveco euro5

Se prodavaat delovi za iveco euro 5, celosno ispravni:motor, menjac, ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 мај 20:17Gumi 385/55 R22.5

2 gumi 385/55 R22.5 po 50e od guma dobri za na prikolka,predni vozeni...


50 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

14 мај 21:10TAM 5000 so digalka I prikolica duplak

Tam 5000 so prikolica top za banderi I trupci I digalka 3.5t duplak. ...


3.700 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

14 мај 19:30TRILEKS COLOVNI BANDAZI

Se prodavaat trileks colovni bandazi 8 parcinja odgovaraat za 225ki i...


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

14 мај 13:51Scania 164 480 V8 Mozi zamena za avtomobil

Euro 3 -2001 godina -Ne e registrirana -Led svetla -Webasto -Ret...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

14 мај 13:50Delovi za Scania R124 i L124 -420 do 2005'

Prodavam polovni delovi za Scania L114 420, L124 420 i Scania R124 42...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

13 мај 22:48Odkupuvam:Scania,Mercedes,Fap,Zastava,Tamce,Omce-Za delovi !

Otkupuvam Scania 112,113,141,134,143,124..Mercedes 1213, Fap 1314, 16...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

13 мај 22:47Prodavam Kamion Mercedes i Bager

Prodavam Bager Atlas 1602 6400 evra! Ispravni tip top. Mozni se zam...


13.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

13 мај 22:46Man kiper

Se prodava Man kipef 26 460 TGA 2004god So klima Registriran ser...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

13 мај 14:41Man TGA

Se prodava Man kiper 26 460 TGA 2004god KIPER SO KLIMA DAMPERSKI S...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

13 мај 14:41Scania 112 kiper

Se prodava scania 112 kiper so prateca vo ispravna sostojba.Kipa na t...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 мај 18:22MAN TGS 26.440 Cisterna

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 26.440 ✅- Cisterna ✅- 19 920 litri ✅- Tri...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 мај 11:58Renault Midlum Slep Šlep

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ RENAULT MIDLUM 220 ✅- Šlep ✅- Uvoz Germanija ✅- G...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 мај 11:58MAN TGL 8.180

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 2008 ✅...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 мај 11:58Tristop cilindri za Scania i gurtni odlicni

Se prodavaat dva tristop cilindri predni za so disk za scania 124 14...


123 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

11 мај 23:28Tovarni Vozila

PAP-TRAKS Prilep - Prodazba na polovni vozila - Vozila po p...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

11 мај 13:24Man 12.180 Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Kran Hiab...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

11 мај 13:24Mercedes Atego 1218

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Mercedes Atego 12.18 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

11 мај 13:24Kiper mikser veksel Man 35.403

Se prodava kiper / mikser veksel sistem Man 35.403, 1998 godina, regi...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

11 мај 13:00MAN TGL 12.180

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

11 мај 10:12Mercedes Atego 816 2010god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MERCEDES ATEGO 816 ✅- Uvoz Avstrija ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

11 мај 10:12Rezervoar 600L

Се продава 600 литарски резервоар, екстра цена.


12.000 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

11 мај 00:33Delovi za iveco euro5

Se prodavaat delovi za iveco euro 5, celosno ispravni:motor, menjac, ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 мај 21:41MAN TGL 8.180 2011god

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 мај 14:36TAM / TAMCE 75 T3 Odlicno zacuvano

Se prodava Tam 75 T3 vo mnogu dobra sostojba godina na proizvodstvo 1...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 мај 13:23MAN TGL 7.150 2009god.

MAN TGL 7.150 ✅- Godina 2009 ✅- 360 000km (realni) ✅- Manuelen men...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 мај 10:16MAN TGS 26.400 Ladilnik Termoking

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 26.400 ✅- Ladilnik Termo King MD-2 SR ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 мај 10:15VW CRAFTER 2.5 Tdi Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen crafter ❗❗kran Hiab❗❗ ✅- Uvoz Hola...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 мај 10:15Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам