Подкатегорија:
                   
899 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Massey Ferguson

Traktor massey ferguson 3095, vo odlicna sostojba. 078428786 Moze zam...


16.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 12:40Промовирано

Kosacka

Se prodava kosacka tursko proizvodstvo marka UZEL proizvedena 2006god...


700 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 €
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

Вчера 22:58Plug

Leopard so regent glavi komplet novi, cetiribrazden


750 €
или предлог цена
Вчера 22:09Imt 539

Prodavam traktor imt 539 90godina vo odlicna sostojba.


3.500 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 22:08Plug Unlu 12 inci

Prodavam plugovi unlu 12inci skoro novi 2018godina na proizvodstvo. ...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 22:08Imt 504

Cenata ne e fiksna


550 €
или предлог цена
Вчера 20:41John Deere 510

Odlicen traktor. Odlicna hidraulika i ima 3 kardani. 2 kardani se naz...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:17Deutz 4006 4x4

Traktorot e vo odlicna sostojba. Za poveke info na 070603020


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:17tajniraci

tajniraca so 28 diska so drveni lageri


1 €
или предлог цена
Вчера 13:59Kosacka

Se.prodava kosacka vo odlicna sostojba mnogu malce koristena donesena...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Останато

Вчера 13:19Massey Ferguson

Traktor massey ferguson 3095, vo odlicna sostojba. 078428786 Moze zam...


16.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 12:40IMT 5106

IMT 5106 Vo odlicna sostojba so novi gumi TELL : 078 281 422


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 12:01Karburatori za Stihl motorni pili

Novi,neupotrebeni. 021,023,025(ms210,ms230,ms250) 017,018(ms170,ms1...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 08:41ROLO BALIRACKI

Deutez claas


12.500 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

15 мај 22:53LUCERKA DETELINA

Vo rolni 071222007


7 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Останато

15 мај 22:52SENO SOBIRACKA

Pomalata e 1000eur Ppgolemata 1300eur


1 €
или предлог цена
15 мај 22:52SENO RASTURACI HIDRAULICNI

Vo odlicna sostojba 5m zafatnina kardan isprvno mnogu zdravo tel 0752...


8 €
или предлог цена
15 мај 22:52BALIRACKA 342A SO HIDRAULIKA SO CETRALNO

Donesen od svajcarija neje rabote vo makedonike ekstrA zacuvana Tel ...


5.000 €
или предлог цена
15 мај 22:52LUCERKA 60EUR DEKAR ZA CELA SEZONA 2022

30hektri


60 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

15 мај 22:51Cisterna za voda za traktor IMT orginal

Se prodava cisterna za voda IMT orginal Cisternata e nova vopsto nej...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

15 мај 15:53Traktor imt 539 1994god

Traktor imt 539 1994godina so kabina so kompresor predni gumi novi mo...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

15 мај 15:52TRAKTOR IMT 533

Se prodava TRAKTOR IMT 533, na remont izlezen 539, vo odlicna sostojb...


2.650 €
или предлог цена
15 мај 14:47Hitno imt 533

Hitno imt 533 so soobrajkajna kniska celosno ispraven


1.600 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

15 мај 10:53IMT 539 1999g

Odlicna sostojba so proba


1 €
или предлог цена
15 мај 09:53Plug 755 so proba beogratski

Plugot go davam so proba


1 €
или предлог цена
15 мај 09:52Drljaci beogratski 3 krila 2 para

Mn zdravi i ubavi


1 €
или предлог цена
15 мај 09:52Deutz Torpedo 4506

Se prodava traktor Torpedo deutz proizveden 1989god. Info na 07020837...


1 €
или предлог цена
14 мај 21:10Traktor

Traktorot e vo ispravna sostojba so solidni gumi...informacii na 0783...


По Договор
или предлог цена
14 мај 19:57Plug ( plugovi ) 755 original beogradski

Plugovite se mnogu malku raboteni.


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

14 мај 16:25Plug 756

Beogradski 756 novi platna, novi emisi


600 €
или предлог цена
14 мај 13:52VALJAK

Valjak 280sm


1.250 €
или предлог цена
14 мај 07:07BALIRACKI

Ekstra


1 €
или предлог цена
14 мај 07:06SOBIRACKI OBRTACKI MALI I GOLEMI

Ekszra


1 €
или предлог цена
14 мај 07:06LUCERKA DETELINA

Vo rolni 7.5denari 1kilogram


9 €
или предлог цена
14 мај 07:05PRIKOLKA od ch

Ekd


165 €
или предлог цена
14 мај 07:05RAMNAC ZA TRAKTOR MOZE ZA NAZAT I ZA NAPRET

3m tel 071222007


550 €
или предлог цена
14 мај 07:03PRSKALICA SO TURBO

Vo ispravna sostojba 400litri


1 МКД
или предлог цена
13 мај 22:48Deutz 4006

Deutz 4006 vo odlicna sostojba.


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

13 мај 14:49Deutz 6006

Vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

13 мај 14:48Baliracka - Simpa

Tell :078 281 422


По Договор
или предлог цена
13 мај 14:02Torpedo so kabina i kompresor

Traktorot e vo odlicna sostojba dobro vleci dobar socuvan so kabina z...


3 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

12 мај 19:28Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам