742 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mi 10t 5g nov

Moze zamena so moja ili vasa doplata


15.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:22Mi 11 lite 5g ne nov 778g

Nov preubavb tel mozna zamena


250 €
или предлог цена
Вчера 23:22Honor 50 lite nov

Nov mozna zamena so moja ili vasa doplata


11.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:22Xiaomi 10T Pro 5G (8/128GB)

Во одлична состојба , без никакви оштетувања. Користен неколку мес...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:58Iphone 8 (64GB) Black

Користен , во одлична состојба. Сликите се негови (реална состојба...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:57SAMSUNG A52 FULL PACK

SAMSUNG A52 MAKSIMALNO ZACUVA SLEDUVA SO CELOSNO PAKOVAJNE I VAZECKA...


220 €
или предлог цена
Вчера 16:51  НОВ ОГЛАС

Nokia 150 - neodpakovan

Se prodava nokia 150 telefonot voopsto ne e pusten zemen od a1 nekodi...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:50SAMSUNG S21 ULTRA 5G

SAMSUNG S21 ULTRA 5G -KUPEN OD MOBELIX ,POD GARANCIJA DO 07.2022 -...


670 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
700 €
Вчера 16:44Samsung s10 kako Nov full paket fabrika

Mn malku koriste kako Nov bez zameni


2 МКД
или предлог цена
Вчера 16:05samsung s5 g900

Ekstra zacuvan bez grepki mnogu malku koristen


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:07Iphone 7 128gb

Raboti na site karticki, cist icloud solidna sostojba bez mana so zna...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:07Samsung i Sony Ericson-super sostojba

Samsungot e vo odlicna sostojba ,ekran so tac,baterija drzi odlicno i...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:23SAMSUNG S10 - 8 GIGA /128

TELEFONOT E MAKSIMALNO ZACUVAN PODOBRATA VERZIJA SO 8 GIGA I 128 CENA...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:32  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy S8+ maticna ploca so montaza

Samsung Galaxy S8 maticna ploca so montaza -G955F (Europe, Global Si...


3.300 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 13:27Samsung Galaxy S20 ULTRA - MAKSIMALNO ZACUVAN

Se prodava Samsung Galaxy S20 ULTRA Telefonot e zacuvan maksimaln...


28.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
30.000 МКД
Вчера 13:00Iphone SE 2020

Iphone SE 2020 Red 64gb 100% battery healt, dobro socuvan, raboti per...


200 €
или предлог цена
Вчера 12:50  НОВ ОГЛАС

SAMSUNG A52S 5G uste 20meseci garancja od A1

Samsung A52S 5G full pack uste 20 meseci garancja od A1 16.000ден. z...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:44Huawei P30 ® FULL PACK ® → 071/304-666 ←

Huawei P30 full pack bez znaci na koristenje so Google Play services....


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:44HUAWEI P20 Lite bez zabeleska KAKO NOV

Se prodava HUAWEI P20 LITE, plava boja. Telefonot e bukvalno kako no...


6.300 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 12:33HUAWEI P30 PRO 8gb ram/128gb

Odlicen telefon ,super zacuvan,telefonot ima strasna kamera edna od n...


13.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:24Iphone X Unikat kako od prodavnica

Telefonot e kupen od A1 i raboti na A1 mreza komplet pakovanje so or...


18.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:21Се продава!!! Nokia asha 200

Nokia asha 200 Со 2сим 070822608 ИЛЕ


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:14Honor 8X FULL BOX

Honor 8X staklo raboti na site operatori 075960460


5.800 МКД
или предлог цена
Вчера 11:56Huawei Mate 20 lite

Huawei Mate 20 lite staklo raboti na site operatori 075960460


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:56Huawei P smart 2021 FULL BOX

Huawei P smart 2021 FULL BOX KAKO NOV SO VAZECKA GARANCIJA OD A1 OD 1...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:56REDMI NOTE 8 PRO FULL PACK

TELEFONOT E MAKSIMALNO ZACUVAN SLEDUVA SO CELOSNO PAKOVAJNE -STAKLE...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:02Samsung A40

Se prodava Samsung A40 celosno funkcionalen. Ima znaci na koristenje....


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:39  НОВ ОГЛАС

REDMI NOTE 10S FULL PACK

TELEFONOT E MAKSIMALNO ZACUVAN SLEDUVA SO CELOSNO PAKOVAJNE NAJAKATA ...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:25Samsung A41

Se prodava Samsung A41 vo idealna sostojaba. Cena: 7500 den. Telefo...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:50  НОВ ОГЛАС

Samsung s7 socuvan

Samsung s7 so Kutija go ima i orginalnoto zadno kapace malku e puknat...


5.200 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Мобилни телефони

Вчера 08:48WIKO Y62

Telefonot e nov neuptrebuvan. Garancija cela godina od A1.


2.100 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
2.500 МКД
Вчера 08:41TCL 20SE 4/64 DUAL SIM NOV SO 12 MESECI Garancia

NOV SO 12 MESECI Garancia https://m.gsmarena.com/tcl_20_...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 06:42  НОВ ОГЛАС

Telefoni

Samsung Bel so polnac 600 den odkodiran na site mrezi,drugite za delo...


По Договор
или предлог цена
Вчера 00:24Huawei P30

Google Play Store i Google Apps Perfekten, odlicno zacuvan, kako nov.


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
15 мај 23:09Huawei P30 lite 4/128 FULL BOX

Huawei P30 lite 4/128 FULL BOX kako nov raboti na site operatori 0759...


7.500 МКД
или предлог цена
15 мај 16:21Samsung galaxy note 10 aura glow kako nov!!!

Extra full pack bez grepka


350 €
или предлог цена
15 мај 13:15Iphone 12

Iphone 12 64 GB BLUE NEVERLOCK Sleduva so: kutija,kable,staklo,maska...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
35.000 МКД
15 мај 12:28Xiaomi redmi 9at

Nov Mozna zamena so Moja ili Vasa doplata. 078431096


4.500 МКД
или предлог цена
15 мај 08:21Samsung s5

Telefonot e odlicno socuvan g900f 16 giga futrola + staklena otkluce...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.999 МКД
Долнени / Прилеп

Мобилни телефони

15 мај 08:16Samsung s4

Telefonot e odlicno socuvan so futrola i staklena 16 giga i 9505 otkl...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.200 МКД
Долнени / Прилеп

Мобилни телефони

15 мај 08:15Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам