Прилеп
Подкатегорија:
                   
161 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

2.1 zvucnici logitech 10 inci

Samodelski po tocna presmetka napraveni dva sateliti koi rabotat od 5...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:46Grudnig pojacalo klasa ab

Connection Possibilities for phono, CD, DSR/AUX, tape (in and out), D...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:46Слушалки SONY WH 1000 XM3

Се продаваат многу добро сочувани слушалки SONY WH 1000 XM3 купени од...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:16UNIVERSUM. Звучници

Модел: LB 155 500 WATT 8 OHM


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:40  НОВ ОГЛАС

PHILIPS zafira 6389 nova HI- END gramofonska igla

najdobrata nivna MM vintage gramofonska igla, mnogu retka, nameneta z...


250 €
или предлог цена
15 мај 10:38QUAD 303, 33 i fm 2 Lampaš

PRODADEN E TUNER FM 2 LAMPAS ,Samo za požnavači ,eden od najdobrite v...


7 €
или предлог цена
15 мај 10:37CARDAS HEXLINK GOLDEN 5-C made in USA

MOŽNA ZAMENA - legendaren vrven interkonekciski kabel koj e referenca...


80 €
или предлог цена
15 мај 10:37KENWOOD KDC-W4537UAY, 4X50W,CD, MP3, USB

APSOLUTNO VO ODLICNA SOSTOJBA KOMLETNO VO ISPRAVNA SOSTOJBASO NEGOVO ...


2.000 МКД
или предлог цена
14 мај 11:19AVTO RADIO BLUETOOTH - RADIO ZA KOLA SO BLUTUT

RADIA ZA VO KOLA, NOVI NEOTPAKOVANI !!! IMA PODDRSKA ZA USB,SD CAR...


899 МКД
или предлог цена
14 мај 09:20TANDBERG TR - 1040 super vintage rariteten receiver

eden od najdobrite, najbaran i najredok risiver koj izleguva vo proda...


4 €
или предлог цена
13 мај 22:09Stereo pojacalo PHILIPS FA 931

Odlicno socuvano pojacalo PHILIPS FA931 SPECIFICATIONS Power outp...


3.500 МКД
или предлог цена
13 мај 21:54AXTON CAR WOOFER

AXTON Model: CAB-259 200 Watts


4.000 МКД
или предлог цена
13 мај 20:21Yamaha rx-v557 i Jamo zvucnici

Yamaha rx-v557 i Jamo zvucnici,pojacaloto e bez dalecinsko, vo odlicn...


17.500 МКД
или предлог цена
13 мај 17:46YAMAHA RS-300 STEREO POJACALO RESIVER VO FABRICKA SOSTOJBA S

YAMAHA RS-300 STEREO POJACALO RESIVER VO FABRICKA SOSTOJBA SO ORGINAL...


159 €
или предлог цена
12 мај 00:28YAMAHA NS-B0300 PIANO FINIS VRVNI KVALITETNI ZVUCNICI VO FAB

YAMAHA NS-B0300 PIANO FINIS VRVNI KVALITETNI ZVUCNICI VO FABRICKA SOS...


119 €
или предлог цена
12 мај 00:26ELAC BS 62.2 Bookshelf Speakers MADE IN GERMANY VRVEN K

ELAC BS 62.2 Bookshelf Speakers MADE IN GERMANY 🇩🇪 VRVEN KVALITET I...


149 €
или предлог цена
12 мај 00:25YAMAHA RX-V2067(RX-A2000 AVANTAGE) 7X190W TOP ART HIGH END R

YAMAHA RX-V2067(RX-A2000 AVANTAGE) 7X190W TOP ART HIGH END RESIVER VI...


399 €
или предлог цена
12 мај 00:23MAGNAT VECTOR 207 REFERENTEN MODEL NAJHOLEM OD SERIJATA MADE

MAGNAT VECTOR 207 REFERENTEN MODEL NAJHOLEM OD SERIJATA MADE IN GERMA...


349 €
или предлог цена
12 мај 00:21DENON AVR-1100W 7X120W AIR PLAY INTERNET WI-FI BLUETOOTH HDM

DENON AVR-1100W 7X120W AIR PLAY INTERNET WI-FI BLUETOOTH HDMI 4K 3D O...


349 €
или предлог цена
12 мај 00:19Technics - Tehniks Pojacalo so radio CD i Dek

Tehnikso e vo top sostojba 500 w so 4 izlezi za zvucnici a so nego ...


19.000 МКД
или предлог цена
09 мај 17:504 zvucnici so risiver Maranc 4 i 8 oma

Risiver Marnc Supersk0p 2x75 w so 4 svicni kutii od ko2 po 120 w visa...


1 €
или предлог цена
09 мај 12:56SONY WIRELESS SLUSALICI

Bez zicni slusalici novi ne otpakunani proizveduva mnogu visok kvalit...


3.000 МКД
или предлог цена
09 мај 06:30CERVINV VEGA AT 80

Zvicnicite se od prv gazda fabrika kako novi ne cacnati fabrika koris...


750 €
или предлог цена
09 мај 06:30Pojacalo Yamaha Ax 870

Pojacaloto e dobro ocuvano komplet ispravno mozi da se proba


350 €
или предлог цена
09 мај 06:30Servisirajne na site vidovi zvucnici

Servis na site vidovi na zvucnici,izrabotka na site vidovi na skretni...


1 МКД
или предлог цена
09 мај 01:29karaoke Bluetooth avucnik

⭐Блутут Звучник 15 инчен ✅⭐💥🔹️Цена : 4499ден ✅⭐ Лед Светло ...


4.699 МКД
или предлог цена
08 мај 13:16DALECINSKI DAJLINSKA ZA PIONEER 5,8,9 SERIJA ORGINAL

DALECINSKI ZA PIONEER ORGINAL ZA SERIJA 5 TA 521K 522K 523 ITN 8 M...


999 МКД
или предлог цена
07 мај 08:57Samsung Dvd player so dva stub sateliti centar i bass

Dvd player domasno kino samsung so dva stub sateliti centar i bass wo...


3.500 МКД
или предлог цена
06 мај 09:53DENON AVR 3313 7X165W AIR PLAY INTERNET HDMI 4K 3D DLNA OPTI

DENON AVR 3313 7X165W AIR PLAY INTERNET HDMI 4K 3D DLNA OPTIKA USB HI...


399 €
или предлог цена
05 мај 08:53JAMO D507A 200W MADE IN DENMARK HIGH END ZVUCNICI VO P

JAMO D507A 200W MADE IN DENMARK 🇩🇰 HIGH END ZVUCNICI VO PERFEKTNA ...


349 €
или предлог цена
05 мај 08:53YAMAHA RX-V795A 5X130W OTPIKA DIGITALEN VLEZ TRANZIZIATORSK

YAMAHA RX-V795A 5X130W OTPIKA DIGITALEN VLEZ TRANZIZIATORSKI IZLEZI ...


149 €
или предлог цена
05 мај 08:53YAMAHA DVD-795 DVD PLEER IMA ANALOGNI I DIGITALNI ILEZI BUKV

YAMAHA DVD-795 DVD PLEER IMA ANALOGNI I DIGITALNI ILEZI BUKVALNO KAKO...


2.499 МКД
или предлог цена
05 мај 08:52PIONEER GR-555 VRVEN EQVILAJZER HIGH END EDEN OD NAJDOBRITE

PIONEER GR-555 VRVEN EQVILAJZER HIGH END EDEN OD NAJDOBRITE OD PIONEE...


119 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
129 €
05 мај 08:52JVC FX 330L DIGITALEN TUNER VRVEN KVALITET PERFEKTEN PRIEM K

JVC FX 330L DIGITALEN TUNER VRVEN KVALITET PERFEKTEN PRIEM KAKO NOV B...


1.999 МКД
или предлог цена
02 мај 15:54AKAI AT-A102 DIGITALEN TUNER PERFEKTEN PRIEM CELOSNO ISPRAVE

AKAI AT-A102 DIGITALEN TUNER PERFEKTEN PRIEM CELOSNO ISPRAVEN FUNKCIO...


25 €
или предлог цена
02 мај 15:49PHILIPS FT 741RDS DIGITALEN TUNER RABOTI PERFEKTNO PERFEKTE

PHILIPS FT 741RDS DIGITALEN TUNER RABOTI PERFEKTNO PERFEKTEN PRIEM N...


1.799 МКД
или предлог цена
02 мај 15:46Zvucnici CLARION originalni 300w NOVI

Продавам оригинални звучници CLARION Звучниците се користени 1 годи...


1.500 МКД
или предлог цена
02 мај 13:00VISOKOTONCI

Snažni masivni i kvalitetni Visokotonci 800w max. 4ohm aluminiumski P...


1.200 МКД
или предлог цена
30 апр 22:24POJAČALA OD POZNATI FIRMI

Snažni masivni i kvalitetni pojačala od poznati firmi so vrven kvalit...


59 €
или предлог цена
30 апр 22:24ZVUČNICI VISOKOTONCI

Visokotonci aluminiumski so prečnik 100mm. 4 ohm. 150w. so vrven kval...


450 МКД
или предлог цена
30 апр 22:17Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам