Штип
                   
104 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW CRAGTER KRAFTER

Prodavam VW CRAFTER 2013 GOD REGISTRIRANO CELA GODINA KOZNI SEDISTA F...


По Договор
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 14:20Fiat Duccato 2.5D 2001/2 godina registrirano cela god.

Se prodava ili zamenuva Fiat Duccato 2.5 obicen dizel za pogolemo kom...


3.000 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

22 мај 14:04Mercedes Sprinter 313 cdi 2007

MERCEDES SPRINTER 313CDI MAXI 8+1 2007g Vo soobrakajnata zavedeno e ...


8.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.999 €
Штип

Комбиња

20 мај 21:22VW TRANSPORTER MAXI 2.0 TDI 75 KW 2016 Godina

Cena : 13.500€ + DDV VW TRANSPORTER MAXI 2016 Godina MARKA: VOLKSW...


13.500 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

17 мај 10:04PEUGEOT BOXER MAXI 2.0 HDI 120 KW 2017 Godina

Cena : 14.300€ + DDV PEUGEOT BOXER MAXI 2017 Godina MARKA: PEUGEOT...


14.300 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

17 мај 10:04OPEL VIVARO 2.0 CDTI 8+1

OPEL VIVARO 2.0 CDTI 8+1 84 KW 2009 Godina Cena : 9.900 € MARKA: OP...


9.900 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

17 мај 10:04IVECO 35S10 KIPER

КИЛОМЕТРИ: 225843 ГОДИНА: 2008 ЗАФАТНИНА НА МОТОР: 2287 SM3 СИЛА Н...


8.500 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

17 мај 10:03VW CRAFTER 2.5 TDI 80 KW DUPLAK 2010 god.

VW CRAFTER 2.5 TDI 80 KW DUPLAK 2010 god. €10,000 MARKA: VOLKSWAGE...


10.000 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

17 мај 10:03MERCEDES SPRINTER KUFER 313 FRIGO 95KW 2016 Godina

Cena : 15.900€ SO VKLUCEN DDV MERCEDES SPRINTER KUFER FRIGO 2016 M...


15.900 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

17 мај 10:03IVECO 35S11 2.3 FRIGO '13 X4 ISTI

ПРОМОТИВНА ЦЕНА :8700€+ДДВ Марка: IVECO DAILY Модел: FRIGO 35S11 ...


8.700 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

17 мај 10:03VW CRAFTER MAXI 316 2.0 TDI 80 KW 2014 Година

Cena : 14.500€ + ddv VW CRAFTER MAXI 316 2.0 TDI 80 KW 2014 Година ...


14.500 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

17 мај 10:02MERCEDES SPRINTER EXTRA LONG 316 CDI 120 KW 2014 Godina

Cena : 15.000€ + DDV MERCEDES SPRINTER EXTRA LONG 316 CDI 120 KW 201...


15.000 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

17 мај 10:02Се продава комбе PEUGEOT BOXER, 2.2

Се продава товарно комбе PEUGEOT BOXER, 2.2 HDI година на производст...


3.500 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

14 мај 13:00Mercedes sprinter -40 ladilnik

Se prodava Mercedes Sprinter ladilnik Na struja na -40S Pogoden za...


10.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
11.999 €
Штип

Комбиња

10 мај 08:57VRSIME PREVOS NA SEKAKOV VID MATERIJALI

Vrsime prevos na sekakov vid materijali Kamenja,stolarija,preseluvan...


По Договор
или предлог цена
Штип

Комбиња

08 мај 14:49SLEP KRLE PREVOZ NA SEKAKOV VID KOMBINJA

078 313 012 071 452 452 KRLE PLKAKANE PO DOGOVOR PLAKANJE FAKT...


1 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

07 мај 20:27FIAT DUCATO 2007GOD NA DELOVI

FIAT DUCATO 2.2 NA DELOVI 2007GOD 078313012 KRLE


По Договор
или предлог цена
Штип

Комбиња

07 мај 20:27Kombe

Kombe


1 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

06 мај 09:06Rent A BUS & MINIBUS (www.mediteran.mk)

ПРЕВОЗ на ПАТНИЦИ.. Изнајмување на Комбиња и Автобуси.. Za site vasi...


1 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

04 мај 18:06Transport so kombe

Vrseme sekakov vid na transport niz Stip i cela Makedonija


По Договор
или предлог цена
Штип

Комбиња

04 мај 01:00PRODAVAM BAGAZNIK I SKALI ZA KOMBE

PRODAVAM BAGAZNIK I SKALI ZA KOMBE CENA PO DOGOVOR MOZE I KOMPENZA...


1 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

03 мај 01:05VOLKSWAGEN CRAFTER 2.5 TDI 2011GOD

Volkswagen vrafter 2.5tdi 136ks 2011god.euro 5 .servisna kniska 136.9...


2 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

27 апр 08:27Volkswagen transporter 2.0tdi 2010

Volkswagen transporter 2.0 tdi euro 5 Oprema klima abs bord computer ...


1 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

27 апр 08:27PEZO KOMBI 3,0 NA DELOVI 2008 G 078 313 012

078 313 012 KRLE sandukot e prodaden


1 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

24 апр 13:31VW CRAFTER /2010\ СО КЛИМА

VW CRAFTER - DUPLAK - MOKNOST 120 KW - PROIZVODSTVO 2010godina - K...


1 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

06 апр 21:42MERCEDES VITO 109 CDI 2008 GOD 94 KW

MERCEDES - BENZ VITO 109 CDI KOMBINIRANO ПРОИЗВЕДЕНО 2008 ГОДИНА ...


1 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

06 апр 21:42VW CRAFTER 2.5 TDI DUPLAK 2010 GODINA 80 KW

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPLAK 2010 ГОДИНА ЗАФАТНИНА 2461 СМ3 СИЛА НА ...


1 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

06 апр 21:41MERCEDES-BENZ SPRINTER FRIGO 2008 65 KW

MERCEDES-BENZ SPRINTER FRIGO 2008 ПРОИЗВЕДЕНО 2008 ГОДИНА ЗАФАТНИН...


1 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

06 апр 21:41RENAULT KANGOO 1.5 DCI '12

Марка: RENAULT Модел: KANGOO Година: 2012 Гориво: Дизел Километри...


1 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

06 апр 21:41RENAULT MIDLUM FRIGO 140 KW 2008 Godina

9.650 € + ДДВ RENAULT MIDLUM FRIGO MARKA: RENAULT МODEL: MIDLUM ...


9.650 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

06 апр 21:40IVECO DAILY 50C18 3.0 HPT 2007 Godina

IVECO DAILY 50C18 3.0 HPT МАРКА: IVECO МОДЕЛ: DAILY ПРОИЗВЕДЕНО...


1 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

06 апр 21:38NAJGOLEM IZBOR NA VOZILA SO LADILNIK AUTO NIKO

NAJGOLEM IZBOR NA VOZILA SO LADILNIK AUTO NIKO 070 722 077


1 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

06 апр 21:36FORD TRANSIT 2.2 TDCI 63 KW 2006 godina

CENA ; 5400 euro +ddv FORD TRANSIT 2.2 TDCI ПРОИЗВЕДЕНО: 2006 godi...


5.400 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

06 апр 21:35FIAT DOBLO 1.3 Disel 55 KW 2009 GODINA

MARKA: FIAT МODEL: DOBLO PROIZVEDENO: 2009 godina POMINATO: 139582...


1 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

06 апр 21:35IVECO DAILY 3.0 D HPT 2010 Godina 130 KW

IVECO DAILY 3.0 D HPT 2010 Godina 130 KW MARKA: IVECO MODEL: DAILY ...


1 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

06 апр 21:35VW CRAFTER 2.5 TDI DUPLAK 2010 god. 80 KW

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPLAK 2010 god. 80 KW MARKA: VOLKSWAGEN MODEL...


1 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

06 апр 21:35MERCEDES-BENZ SPRINTER 515 2007 Godinna

MERCEDES-BENZ SPRINTER 515 МАРКА: MERCEDES-BENZ МОДЕЛ: SPRINTER 515...


1 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

06 апр 21:34OPEL MOVANO 2007 GODINA СЕДИШТА 15+1

OPEL MOVANO 2007 GODINA СЕДИШТА 15+1 OPEL MOVANO 2007 GODINA СЕДИШ...


1 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

06 апр 21:33VW CRAFTER 2.5 TDI 2010 Godina 100 KW

VW CRAFTER 2.5 TDI PROIZVEDENO: 2010 godina POMINATO: 260 000 KILOM...


1 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

06 апр 21:32VW CRAFTER

GODINA NA PROIZVODSTVO 2007 GOD - klima -SILA NA MOTOROT VO KW 100 ...


1 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

06 апр 21:32Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам