Штип
                   
145 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KRONE SD/ MEGA

Кроне полуприколка мега произведена септември 2011 година. Приколката...


7.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 10:36Промовирано

MAN 8-180 na ferederi

Prodavam MAN180ks napred i nazad na federi 2008 god motorna kocnica 3...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 14:20VLEKAC MAN 18-400 МАН

Vlekac Man 2011g Mega Euro 5 EEV dobri gumi diskovi plocki ekstra so...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 14:19MAN -12-180 so KRAN I RAMPA

Prodavam MAN 12-180 so kran ATLAS 125 karaserija 6,20m rampa poteglic...


18.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 14:19Prodavam Kamion WV L80 Motor Mercedes 8 14

Kamionot e pali vizi,bez niedna maana


4.800 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 13:32Scania R450 Euro 6

Scania R450 Euro 6 BG tabli kontakt telefon / viber : +38971384648


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 13:00Scania R480 Euro 5

Scania R480 Euro 5 BG tabli kontakt telefon / viber : +38971384648


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 13:00Se prodava

Scania R 440 2010g hib avtomatik dve klimi retarder dobri gumi regist...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 11:51Atego 1823 Cisterna

Se prodava Cisterna Atego1823 2002g.vo odlicna sostojba reg.do avgus2...


12.500 €
или предлог цена
Карбинци / Штип

Камиони

Денес 08:23Daf cf 410 poluprikolka kiper

Fabricki ADR euro5 vo odlicna sostojba registriran 2007g.960000km pol...


20.000 €
или предлог цена
Карбинци / Штип

Камиони

Денес 08:23Aluminski rezervar

Imam poveke vidovi na aluminski rezevari Merecedes 5(MEGA STANDARD) V...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 22:35Kamionski gumi 215 75 R17.5

Se prodavaat 4 kamionski gumi 215 75 R17.5, vo dobra sostojba. Cena z...


100 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 15:16KRONE SD/ MEGA

Кроне полуприколка мега произведена септември 2011 година. Приколката...


7.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 10:36IVEKO EURO CARGO 8 22

Kamijonot e vo odlicna sostojba inf 078 522 380 vlatko moze I bez fur...


5.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 07:30IVEKO STRALIS 310

Kamijonot e vo odlicna sostojba inf 078 522 380 vlatko


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

23 мај 13:32PRIKOLKA TANDEM

Prodavam prikolka za tandem registrirana do 10.2022 so novi 8 gumi in...


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

23 мај 13:32DAF 360 KONA

Kamijonot e vo odlicna sostojba 2008 godina inf 078 522 380 vlatko


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

23 мај 13:32Gumi sedumdeski polovni

Gumite se vozeni 300km cetiri za deferencijal I dve predni


1 €
или предлог цена
Карбинци / Штип

Камиони

22 мај 20:10Delovi za man TGA 2007g.

Ima se osven motor I menac


1 €
или предлог цена
Карбинци / Штип

Камиони

22 мај 20:10RENO MIDLUM 180DCI

Se prodava kamionce Reno Midlum 180dci furgon so rampa vo dobra sosto...


5.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

22 мај 14:02Prodavam Kamion WV L80 Motor Mercedes 8 14

Kamionot e pali vozi,bez niedna maana


4.600 €
или предлог цена
Штип

Камиони

22 мај 10:02FAP13/14

Se prodava pali vozi ispraven Colovni gumi Deferincijal od jeelz So s...


2.999 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.300 €
Штип

Камиони

21 мај 08:53IVECO EURO 5+ SCHMITZ

Se prodava iveco euro 5 2010 godina i poluprikolka schmitz 2008 na bg...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

20 мај 13:24Hemisko cistenje na site vidovi vozila po najdostapni ceni g

TEL:072 320 516 - Камиони-3000DEN Hemisko cistenje na kamioni po...


3.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

19 мај 15:58Mercedes Benz - Euro 6, 2x

Mercedes aktros euro 6.. 2014 god. Giga spejs kabina, napraven komple...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

19 мај 15:14RENAULT MIDLUM 160 DXI KUFER SO RAMPA 118 KW 2008 Godina

ЦЕНА: 9250 € + ДДВ (mozna zamena za kola) MARKA: RENAULT МODEL: M...


9.250 €
или предлог цена
Штип

Камиони

17 мај 10:05Spaneri

Se prodavaat novi i ednash koristeni spaneri, 350 i 450den


350 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

17 мај 09:42Софтвер за транспортери и транспортни компании

Софтвер наменета за транспортни компании, со едно или повеќе возила, ...


30 €
или предлог цена
Штип

Камиони

16 мај 17:05Farovi za daf kako novi

Farovi od daf kako novi


3.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

15 мај 17:05Se prodava intercooler i far za volvo euro 5

Prodavam poloven intercooler, ladilnik, far i retrovizor za volvo eur...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

14 мај 19:16MAN 19-372

Se prodava MAN 19-372, god 1991, so cerada, jastuchar, so retarder,is...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

13 мај 20:23Volvo euro 5 440 Prikolicar

Volvo euro 5 440ka prikolicar 2007 God Smeneto lamela, solidni gum...


25.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

12 мај 11:01Volvo euro 5 440

Se prodava volvo euro 5 440ka Nov set, lamela sve smeneto 2007 go...


12.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

12 мај 11:01Se od Delovi za SCANIA - Polovni

Delovi za Scania 380ka - POLOVNI , Ostanato: #Motor #Menjac #Kabi...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

12 мај 00:05SE PRODAVA IVEKO DEILI 65.15 ZA DVE VOZILA SO XIDRULIKA

IVEKO 2002G ZA DVE VOZILA REGISTRIRANO SREVISIRANO MOZE SAMO KAMION...


10.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 мај 21:23Се продава Volvo 440 EURO 5

Се продава Volvo 440 EURO 5 , 2008 година во топ состојба регистриран...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 мај 12:20Се продава Mercedes-Benz 12-13

Се продава камион Mercedes-Benz 12-13 1980 година тел: 070/210-414...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 мај 12:19Kamion

Kamion


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 мај 09:06Dizalica kran

Dizalica kran


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

05 мај 20:39MAN TGX 440 EURO 6

MAN TGX 440 KS EURO 6, 2015 GOD, 700.000KM, PERFEKTNA SOSTOJBA S...


28.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

04 мај 21:52PRODAVAM POLOVNI DELOVI ZA SKANIA

Prodavam polovni delovi za skanija 124/470. Motor,menjac,diferencijal...


111 €
или предлог цена
Штип

Камиони

03 мај 13:26Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам