234 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 11

Se prodava Iphone 11 kako nov BEZ GREBKA. Kutija, polnac i dve maski....


20.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:45Huawei Nova 9 - 8/128gb

Huawei Nova 9 - 8/128gb OLED, 1B colors, 120Hz Li-Po 4300 mAh Fast ch...


15.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:17HUAWEI P20 PRO

prodavam huawei p20 pro socuvan komplet so kutija i polnac telwfonot...


7.900 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 15:50  НОВ ОГЛАС

Se prodava iphone 7 128gb full pack

Se prodava iphone 7, 128GB, odlicno socuvan, vo originalno pakuvanje ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:16Odlicen iphone 11

Prodavam minimalno koristen iphone 11 bez tragi na koristenje so orig...


440 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
450 €
Вчера 10:40HUAWEI P20 PRO

prodavam huawei p20 pro socuvan komplet so kutija i polnac telwfonot...


7.900 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.000 МКД
23 мај 19:22Samsung Galaxy S8

Се продава Samsung Galaxy S8!!


7.500 МКД
или предлог цена
23 мај 13:14HUAWEI P20 PRO

prodavam huawei p20 pro socuvan komplet so kutija i polnac telwfonot...


7.900 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.000 МКД
23 мај 13:09Samsung Galaxy S20 Ultra

Se prodava Samsung Galaxy S20 Ultra kako nov. Tel e kupen od Telekom ...


530 €
или предлог цена
23 мај 13:02Samsung Galaxy S20+ odilcen

Se prodava Samsung S20+ vo odlicna sostojba.


450 €
или предлог цена
23 мај 09:47Samsung J3 vo prekrasna sostojba

Telefonot e vo odlicna sostojba. Bez maani i bez tragi na koristenje


4.000 МКД
или предлог цена
23 мај 09:30Samsung Galaxy A52s 5G

Se prodava nov Samsung Galaxy A52s 5G mreza so 2 god garancija. So ...


По Договор
или предлог цена
23 мај 09:27Samsung s9

Se prodava Samsung s9 Maksimalno zacuvan i koristen samo 4 meseci


По Договор
или предлог цена
23 мај 09:27Huawei y5 2018

So dve karticki Nova silikonska maska 500 e maskata samo Polnac ...


55 €
или предлог цена
23 мај 05:10Galaxy A50

Se prodava samsung galaxy a50 mnogu socuvan so 3 maski i staklo


6.999 €
или предлог цена
22 мај 21:05Iphone 7 Gold 256 GB Nov!!!

Vo besprekorna sostojba


200 €
или предлог цена
22 мај 20:08Odlicen Samsung J5 2017

Prodavam odlicno socuvan Samsung J5 so kutija i polnac.


4.500 МКД
или предлог цена
22 мај 02:58Iphone 6 vo super sostojba

Prodavam iphone 6 vo prekrasna sostojba. 92% battery health. Moze da...


4.500 МКД
или предлог цена
22 мај 02:58Нови Алкател телефони

Продавам два нови неотпакувани телефони


1 МКД
или предлог цена
21 мај 22:16iPhone 7 Rose Gold 32 GB

Malku koristen Battery Health 91%


150 €
или предлог цена
21 мај 13:04SAMSUNG A32 KAKO NOV

SAMSUNG A32 4GB RAM 128 ROM STAR 5 MESECI KAKO NOV BEZ TRAGI NA KORIS...


200 €
или предлог цена
21 мај 08:54Samsung S22 ULTRA 8/128GB НОВ

Се продава Samsung S22 Ultra 8/128GB нов купен во Германија


1.030 €
или предлог цена
20 мај 21:54Huawei y6 2019

Odlicno zacuvan


3.500 МКД
или предлог цена
20 мај 12:46Prodavam 2 telefoni iPhone XR

Prodavam 2 telefoni iPhone XR -64 G I eden iPhone XR-128 G Site tri...


1 €
или предлог цена
20 мај 11:39iPhone XS MAX -512GB

iPhone XS MAX 512 gb 86% battery health Face ID -ok True Tone -o...


350 €
или предлог цена
19 мај 09:15Iphone XS 64gb

Odlicno zacuvan Face ID ✅ True tone ❌ Battery health 77% Mozna e...


17.999 МКД
или предлог цена
18 мај 17:51iphone 13 pro max /13pro/13/13mini

iphone 13 pro max /13pro/13/13mini 🔥iphone 13 pro max 256gb gold 12...


По Договор
или предлог цена
18 мај 16:51KUTIICKA OD HUAWEI P40 LITE NOVA

.


По Договор
или предлог цена
16 мај 17:50Alcatel 3080 4G NOV so 2 godini garancija

Prodavam Alcatel 3080 4G NOV nekoristen so 2 godini garancija neukluc...


1.500 МКД
или предлог цена
16 мај 14:26Iphone X

Iphone x 64gb white neverlock Face id OK Pismena garancia Se mu rabo...


249 €
или предлог цена
16 мај 10:20NOV POLNAC 40W OD HUAWEI P40 LITE

POLNACOT E NOV, IZVADEN OD HUAWEI P40 LITE


По Договор
или предлог цена
14 мај 12:35iPhone X 64GB Neverlock … moze zamena za iphone 7 ili 8

Se prodava iphone x 64gb neverlock black fabricki otklucen na site m...


По Договор
или предлог цена
12 мај 12:13Се продава Самсунг А32 -ЦРН 4/128ГБ *со гаранција*

Се продава одлично сочуван телефон. Перфектна состојба. Телефонот е к...


12.500 МКД
или предлог цена
11 мај 17:15Se prodava IPhone 7 - Silver 32GB

Се продава Ајфон 7 - Сив 2/32GB. Оригинална батерија и оригинален екр...


7.000 МКД
или предлог цена
11 мај 17:15Samsung s21

Prodavam galaxy s21 bez tocka 2 meseca koristen so se komplet pakovan...


27.000 МКД
или предлог цена
11 мај 16:15Prodavam Redmi 6A

Telefonot e vo super sostojba, doaga so polnac, zastitno staklo i mas...


4.000 МКД
или предлог цена
11 мај 08:26Huawei p20 pro

Telefonot e vo odlicna ispravna sostojba donesen od germanija so neg...


190 €
или предлог цена
09 мај 19:10Iphone 11 64GB

Telefonot e vo odlicna ispravna sostojba battery health 96% kupen od ...


440 €
или предлог цена
09 мај 19:10Sony Ericsson K800i

Prodavam Sony Ericsson K800i donesen od stranstvo Treba da se dekodir...


1.000 МКД
или предлог цена
09 мај 11:22xiaomi 11T

uste pod garancija samo zadnoto kapace e skrseno fiksna e cenata!


300 €
или предлог цена
09 мај 07:28Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам