Подкатегорија:
                   
118 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Manli GeForce RTX 3080 (non LHR) 10GB GPU Graficka Karta

Се продава Manli GeForce RTX 3080 - 10GB (non LHR) 1700 евра карта...


1.300 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 €
Денес 14:09Вчера 17:04Monitori lcd so audio 17inch

Prodavam monitori 2kom Medion i Philips Cena 1500den za eden Ispr...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:31Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER 6GB GPU Graficka Karta

Се продава Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER 6GB 400 евра карта. ...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Вчера 10:12GTX MSI 1060 ARMOR OCV1 3GB

Се продава графичка карта NVDIA GeForce GTX MSI 1060 ARMOR OCV1 3GB...


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
23 мај 13:06MSI GeForce RTX 3080 (non LHR) 10GB GPU Graficka Karta

Се продава MSI GeForce RTX 3080 GAMING Z TRIO 10GB (non LHR)


1.300 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 €
23 мај 10:05TP LINK WR841N

Prodavam ruter vo ispravna sostojba Inf.tel.071217972


22 мај 16:22Ryzen 3800x + b450 MSI tomahawk max II

Se prodava procesor amd ryzen 7 3800x so wraith prism kuler, i maticn...


23.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
25.000 МКД
21 мај 14:26Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER 8GB GPU Graficka Karta

Се продава Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER 8GB


500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 €
18 мај 16:51Se prodava Graficka karta Geforce NX8400GS-TD512EH

Se prodava Graficka Geforce 8400gs 512mb


13 мај 11:25Samsung RAM 4GB DDR3L 1600MHz za Laptop

✅ 2 RAM Мемории од по 4GB DDR3L 1600MHz за лаптоп. 💰 Цена за една...


1.000 МКД
или предлог цена
11 мај 15:50Procesor za LGA775, Q9500, Q8400, E8500. Quad & Dual Core

Procesori ( CPU ) 👉 Q9500 - 1100 ден Quad Core, 2.83 GHz, 6MB Cac...


09 мај 15:31GeForce RTX 3070 8GB + GARANCIJA

Boostable up to 1815 MHz 5888 CUDA Cores Ampere Architecture 8GB o...


40.000 МКД
или предлог цена
09 мај 03:10Processor I7 720qm za laptop

Prodavam ispraven processor za laptop I7 720qm... Moze i so moja mon...


08 мај 11:53Monitor lcd 22inch Hyundai

Prodavam monitor 22inch Potpolno ispraven staklo slika Raboti na v...


2.100 МКД
или предлог цена
08 мај 11:53Poveke Hdd i ssd za laptop i desktop Pc

Se prodavaat kompletno ispravni hdd za laptop i personalen kompjuter ...


07 мај 19:20ASUS GeForce GTX 1050 Ti 4GB GPU Graficka Karta

Се продава ASUS GeForce GTX 1050 Ti 4GB во перфектна состојба!


03 мај 16:53Polnaci na struja

Sd prodavaat polnaci 077 535176 Site-700den


500 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
700 МКД
30 апр 13:02Printeri skeneri, принтери и скенери

Се продаваат користени, исправни црно бели печатари и мултифункицски ...


28 апр 22:48MSI RX 580 8GB OC

Prodavam RX 580 8GB, kako nova, koristena za igri ne za kopanje/minin...


27 апр 15:02Se prodava Razer deathadder v2 mini maus gluvce

Se prodava Razer deathadder v2 mini 1700 den Poveke info na 077493...


22 апр 05:54maticna ASUS ROG Maximus VII Formula +i7 4790k CPU polovni

se prodava komplet ASUS ROG Maximus VII Formula i i7 4790k so vodno l...


31 мар 11:43EKRANI ZA LAPTOP 15.4" 15.6" 14" 16'' 17'' i dr LCD i LED

POLOVNI I NOVI EKRANI ZA LAPTOP razni SO MOJA MONTAZA


1 МКД
или предлог цена
31 мар 11:42graficka MSI GeForce GTX 980 Gaming 4G графичка

половна многу зачувана како нова по перформанси помеѓу 1060ti и 1070...


31 мар 11:42ORGINALNI POLOVNI ADAPTERI ZA SITE LAPTOP KOMPJUTERI

ne se site navedeni imam poveke ima i novi orginalni ceni od 950den ...


900 МКД
или предлог цена
31 мар 11:42RAM MEMORII ZA DESKTOP I LAPTOP

sekakov vid na RAM MEMORII za desktop i laptop povolni ceni ima mest...


31 мар 11:42HDD ZA LAPTOP I DESKTOP POLOVNI I NOVI

HARD DISKOVI ZA LAPTOP I DESKTOP OD 120GB DO 4TB BEZ BAD SEKTORI 100%...


31 мар 11:42Printer

Se prodava prineter 2000 den vo odlicna sostojba Se prodava CANON-PI...


1 МКД
или предлог цена
20 мар 14:02Monitor lcd 17inch neispraven

Prodavam monitor 17inch Belinea so audio i zvucnici komplet so kabli....


600 МКД
или предлог цена
01 мар 10:31HP Color Laserjet CP1025

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ ХП Цолор Ласерјет ЦП1025, 16 стр/мин, 4 ст...


27 фев 16:20GIGABYTE AORUS RX 580 4G

GIGABYTE AORUS RX 580 4G


17 фев 11:35Ddr3 4gb ram za laptop

Potpolno ispraven !!! Ddr3 4gb na 1600mhz ,ima specifikacii na slika...


900 МКД
или предлог цена
04 фев 11:51Epson LX 300 +

Peodavam iglicen stampac epson lx 300 + Ispraven malku koristen vo ...


1.600 МКД
или предлог цена
02 фев 22:08Procesori i5 i7 LGA 1155 1150 1151 i dr cpu

polovni momentalno na lager i7 4790s 6700 i5 6600k 4690k 7500 i5 ...


26 јан 10:03Monitor LG

Prodavam LG LCD monitor 19 incen so kabel za napojuvanje i VGA kabel....


1.700 МКД
или предлог цена
21 јан 16:45Crt monitor Samsung

Prodavam zacuvan crt monitor Samsung


500 МКД
или предлог цена
26 дек 14:57ram 4GB DDR3 za laptop

poloven ram za laptop DDR3 2GB 400den DDR3 4GB 900den DDR3 ...


900 МКД
или предлог цена
21 дек 19:44Prodavam delovi za laptop HP 550

delovi za laptop hp550


1 €
или предлог цена
01 дек 10:16Delovi za asus laptop X55A

prodavam delovi za asus laptop X55A


1 €
или предлог цена
01 дек 10:16Тесттура со УСВ приклучок

Тестатура за компјутер многу малку користена. Со УСБ приклучок.


01 дек 08:31Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам