Подкатегорија:
                   
73 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Profesionalni Audio Kabli - Made in Germany

Profesionalni audio kabli - Made in Germany. Moze dolzina i kombinac...


299 МКД
или предлог цена
23 мај 22:45Boss BR600

Prodavam Boss BR600 Multitrak/Ritam Masina/Procesor ,moze da se koris...


110 €
или предлог цена
- 27 % Попуст
150 €
22 мај 15:04Dynacord xa2 forum kutii

Komplet xa2 sistem kako nov.


По Договор
или предлог цена
21 мај 10:17Dynacord d12 skoro novi

Dynacord d12 vo top sostojba od instalacija .kako novi 8 parcinja.pre...


850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
880 €
21 мај 10:17Vokalizer Boss ve 20 vocal performer

Prodavam vokalizer boss ve 20 kako nov,koristen samo nekolku pati.. ...


12.000 МКД
или предлог цена
20 мај 21:19Dynacord D12-3 D-LITE vo odlicna sostojba made in Germany

Zvucnicite se vo odlicna sostojba, so navlaki. Se e na niv ispravno i...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
18 мај 18:09Dynacord fx20

Dynacord fx20 od xa2 sistem.imam i fx12 na koj mu trebaat


По Договор
или предлог цена
18 мај 09:24rcf l18p400 za dynacord forum kutii

Rcf l18p400 novi zvucnici,odgovaraat za dynacord forum ine kutiite fx...


По Договор
или предлог цена
18 мај 09:24SubWoofer Kenwood со појачало

Kenwood woofer i pojacalo


16 мај 22:29Гитарски Процесор Korg AX1500G

Се продава потполно исправен гитарски процесор Korg Tone Works AX150...


7.000 МКД
или предлог цена
11 мај 02:54Electro Voice tx1152 zvucnici ozvucenie

Zvucnicite se vo odlicna sostojba so navlaki. Moze zamena za nesto po...


950 €
или предлог цена
10 мај 20:45Kabelcinja za dalinski AKG SHURE SENNHEISER LINE6 THE T.BONE

izrabotuvam sekakov vid na pretvaraci za dalinski. -Pretvaraci od Sh...


600 МКД
или предлог цена
10 мај 20:45Prodavam kabli

Prodavam kabli koristeni vo odlicna sostojba. Na sekoja slika si pis...


333 €
или предлог цена
07 мај 11:08rcf l15p540 novi zvucnici odgovaraat za dynacord

***novi*** Rcf l15p540 novi zvucnici odgovaraat za f5 I f150


180 €
или предлог цена
01 мај 20:11AKG C420 Mikrofon Pilotka Headset

Pilotka AKG C420 III generacija Made in Austria Koristena na Sennheis...


99 €
или предлог цена
26 апр 10:02Electro voice evx180 za dynacord xa

Electro voice evx180B posledniot model 18 inci 600w so 1200W basovi...


По Договор
или предлог цена
25 апр 10:24Dynacord pca 2544 4x500 kako xa2600

Dynacord pca 2544 4x500na 4Ohm ili 4x750 na 2Ohm.prethodnikot na xa 2...


19 апр 09:23Marshall MG30 DFX

Pojacaloto e novo, svireno samo vo domasni uslovi mnogu malku, zaedno...


13 апр 18:21electro voice p1250 ili dynacord p 1050

electro voice p1250 ili vo .procesorski sistemski snagas so 2x650w na...


По Договор
или предлог цена
06 апр 14:28dynacord c 150 kako novi

Dynacord c 150 kako novi imam 4 parcinja.


По Договор
или предлог цена
01 апр 11:03Elixir & Ernie Ball Zici (Electric, Acoustic,Bass)

Prodavam zici Elixir & Ernie Ball za elektricna , akusticna i bass gi...


По Договор
или предлог цена
27 мар 18:50Crest CA12 zamena dynacord rcf electro voice

Zasiluvac Crest CA12 mono blok eden kanal 1x1200w ili moze zamena z...


08 мар 00:41b&c 18tbx100 za dynacord forum xa

NOVI B&c 18 tbx100 odgovaraat za dynacord forum kutiite ili za xa2 ...


По Договор
или предлог цена
03 мар 08:29HK Audio LINEAR 3 115 FA

HK Audio LINEAR 3 115 FA - 1200 W Class D Verstärker Два активни зву...


2.200 €
или предлог цена
26 фев 09:57HK Audio LINEAR 3 Bass Power Pack

HK Audio LINEAR 3 Bass Power Pack Активен систем со одлични тонски п...


5.000 €
или предлог цена
26 фев 09:57Line 6 XD-V70

Во беспрекорна состојба.


330 €
или предлог цена
26 фев 09:44Line 6 XD-V55

Во беспрекорна состојба.


280 €
или предлог цена
26 фев 09:43Line 6 RELY G 30

Во беспрекорна состојба, под гаранција. Купено ново од Артист


170 €
или предлог цена
26 фев 09:28Појачало појачала pojacalo pojacala поправка servis

Поправам секаков вид на појачала и засилувачи снагатори. Поправам и п...


06 фев 20:24Fbt himaxX 60 zamena rcf dynacord

fbt himaxX 60 super sostojba ,poklon navlaki sto ne mora da se vadat,...


По Договор
или предлог цена
07 јан 17:15Electro voice dvx3150 za zx5 dynacord madras

Electro voice dvx3150 15 inci 500w rms 1000w mus. Za electro voice ZX...


25 дек 10:41Dynacord f1153 forum line

Dynacord f1153 vo fabricna sostojba originalni drajveri nepopravani ....


1.500 €
или предлог цена
08 дек 08:16b&c de800 za dynacord forum line xa2 fbt rcf electro voice

b&c de800 za dynacord forum line xa2 fbt rcf electro voice.Neodymium ...


По Договор
или предлог цена
13 ное 18:11MASKI ZENSKI KONEKTOR ZA ZVUCNIK PROFESSIONAL

Se prodavaat maski zenski par 300 den Nema posebno !! Imam poveke par...


300 МКД
или предлог цена
10 ное 15:48Powersoft digam 3000 pojacalo zasiluvac dynacord

powersoft digam 3000 pro touring zasiluvac pojacalo 2x1500 na 2Ohm ...


По Договор
или предлог цена
05 ное 14:31Electro voice 12l za dynacord forum line f12cwh

Electro voice 12l za dynacord forum satelitite f12cwh.top sostojba.


9.000 МКД
или предлог цена
31 окт 13:31Se prodava site za 1000 evra

Se prodava montarbo razglas 200w Montarbo zvucnici 2 po 200 w Zvucn...


29 окт 20:20Jbl sr4719x srx serija profesionalni

Pro serija na jbl srx serija Sr4719x na lager 4 dupli 18ki vo origi...


18 окт 13:34b&c de750 za dynacord forum line xa2 kutii rcf

b&c de750 2" drajver za dynacord forum line xa2 kutii rcf odgovaraat...


По Договор
или предлог цена
09 окт 14:50dynacord fx12

Dynacord fx12 od xa2 sistem.ili koj saka moze i cel xa2 sistem


По Договор
или предлог цена
09 окт 07:48Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам