Цела Македонија
                   
36093 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava VW Caddy 2018 god Diesel so 55.000 km

Se prodava VW Caddy, kupeno vo Porsche Makedonija. Voziloto e vo perf...


19.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava Golf 5 plus 2.0 DSG avtomatski menuvac

Se prodava Golf 5 plus, dizel, automatic, DSG 2.0 103 kw/140 ks. ...


5.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

06 јан 13:00Промовирано

LAND ROVER FREELANDER 2 TD4 160 KS 4X4 - 08.MT Auto

LAND ROVER FREELANDER 2 S TD4 2.2 160 KS 4X4 - 192000 KM SO SERVISNA...


8.999 €
или предлог цена
Вчера 09:15Промовирано

VW Passat CC 2.0TDI Avtomatik DSG

VW Passat CC 2.0 TDI 140ks DSG автоматски менувач 2009 год Големо ни...


10.800 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 03:12Seat Leon 2.0TDI

Uvezeno od Svjacaria so site plateni davacki do registracia. God :...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 03:11Audi A3 2.0TDI DPF

🇨🇭🇨🇭 Audi a3 2.0TDI DPF 🇨🇭🇨🇭 UVEZENO OD svaj...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 03:11Bmw 320D Facelift

🇨🇭🇨🇭 Bmw 320D Facelift 🇨🇭🇨🇭 ☎️☎️ 071 682 096 ☎️☎️ ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 03:11Se prodava Nissan Qashqai 1.6 131hp 2013

Se prodava Nissan Qashqai 1.6 dci 96kw 131ks 2013 godina Pure Drive s...


12.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 02:31Prodavam Passat 1.9tdi automatik

Kolata e vo solidna sostojba. Motor menjac perfekni. Nema skapanici. ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.600 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 02:29Prodavam citroen C4 1.6hdi

Kolata e vo dobra sostojba. Sitni karoseriski zabeleski. Motor, menj...


2.350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 02:28Prodavam mercedes c220 204 ( AUTOMATIK )

Clasic oprema. Stegnato vozilo. Kruz kontrol. Elektrika na prozori. M...


8.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 02:28Bmw 535i V8 Cist benzin

Bmw e39 535i V8 (m62b35) - Godina na proizvodstvo 4ti noemvri 1999...


4.900 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 02:27Ford fiesta 2003 1.3 benzin plin atest

Prodavam ford fiesta 1.3 benzin 2003 godina so atest plin na soobraka...


2.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
2.250 €
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 02:27Chevrolet captiva 2.0

Chavrolet captiva 2.0 150 ks so 7 sedista 4×4 .m+ s gumi reg do 0...


5.300 €
или предлог цена
Денес 02:15Jaguar XF 3.0 2010

JAGUAR XF 3.0 DIZEL 2010 GODINA AVTOMATSKI MENJAC KOLATA E VO BESPRE...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 02:05BMW E90 FACELIFT 320d 163hp 2010god

BMW E90 163hp FACELIFT 2010 god Voziloto e doneseno od Svajcarija ...


9.499 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 01:45CITROEN C5 2.0HDI REG. 12/2023

Se prodava citroen C5 2001 2.0HDI REGISTRIRAN SE PRODODAVA Citro...


2.700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.900 €
Битола

Автомобили

Денес 01:24VW Golf 3 VR6

Продавам Golf 3 VR6, оригинално издание во одлична состојба. 2.8 VR6,...


4.300 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 01:22Vw Passat 1.9TDI 110ks

Se prodava vw passat 1.9TDI, 1997 godina, redovno servisiran. Vozilo ...


2.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 01:13Mercedes Benz E200 Dizel

Mercedes Benz E200 Dizel God.1992 ✅4 Novi Zimski Gumi ✅ Nov Alkuma...


1.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 01:11Opel Corsa

Prodavam Opel Corsa D 1.0 Benzin Godina na proizvodstvo 2007 5 vrati...


2.999 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 €
Чаир / Скопје

Автомобили

Денес 01:11Kia Sportage

Se prodava Kia Sportage 1.7 Dizel 85kw/115 ks Ot Pervgazada 2 Par...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Денес 01:11Toyota corolla Verso 1,6

Se prodova toyota corolla verso vo odlicna sostojba vredi da vidi Sa...


4.500 €
или предлог цена
Денес 01:07Fiat Punto Evo 1.3 multijet 62kw

Punto Evo 1.3 dizel 84ks [euro 5] Registrirano do 09.2023 Godina 20...


4.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 01:06SEAT LEON 1.6TDI 81Kw-110ks 2014God

⭕️SE PRODAVA⭕️ SEAT LEON 1.6 TDI 81kw-110ks 2014 Godina CENA:11.900...


11.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.100 €
Денес 01:04FORD MONDEO 2.0 Dizel Avtomatik

kolata raboti mnogu dobro taka i menjecot klima karoseriski zabeleski...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 01:03VW GOLF 1.9 TDi 2005g

Kolata ima plateni site davački do reg cuvana mxsi nadvor i vnatre re...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 01:03OPEL CORSA 1.2 TWINPORT 2006g

Kolata ima plateni site davački do reg Klimatronik na lanec motor gre...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 01:03BMW e90 318D 2006'

Se prodava bmw 318d 2006god. 2.0 122ks m47 motor so lanec napred. O...


6.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 00:45Audi A3 1.6 tdi 105ks SPORTBACK PANORAMA 2011

AUDI A3 1.6 TDI 105KS SPORTBACK PANORAMA (EURO5) - 2011 GODINA NA ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 00:40MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC

Se prodava MERCEDES ML320CDI 4MATIC 2008god Napraven e golem servi...


14.800 €
или предлог цена
Денес 00:36Delovi fiat punto

Se sto vi treba za fiat punto, *Javete se slobodno na 075 978 717


5 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 00:34Reno/Renaulth Kangoo za delovi

Se prodava delovi za reno/renaulth kangoo se sto vi treba. Barajte...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 00:33Se prodava bmw x1 2010 god 2.0 177 ks x drive moze zamena

Se prodava bmw x1 2010 god 2.0 177 ks xdrive registriran so zelen kar...


11.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:31Honda Civic 1.4IS

Prodavam honda civic 1.4Is so pominati 170 000 ima klima servo volan ...


2.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 00:30RENAULT GRAND SCENIK 1.9DCI 2010 G 7 SEDISTA

Renault Grand Scenik 1 9dci 96kw 2009/10 godina na proizvodstvo,full ...


5.200 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 00:29MERCEDES C 220 CDI 170KS 2012 FACELIFT

MERCEDES C 220 170KS 2012 FACELIFT AVANGARD ODLICNA SOSTOJBA REDOVNO ...


12.900 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 00:29PEUGEOT 508 1.6 BLUE HDI 120KS AUTOMATIK -16

PEUGEOT 508 1.6 BLUE HDI 120KS 2016GODINA AVTOMATSKI MENUVAC FULL OPR...


11.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.800 €
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 00:29Ford C Max 1.6tdci 85kw 2012 g

Ford C Max 1.6tdci 85kw 2011 godina proizvodstvo 20 dekemvri 2011 god...


7.450 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 00:29Audi A6 3 0tdi 176kw Quattro Avtomatik 2010g Facelift

Audi A6 3 0tdi 176kw 2010 Facelift Quattro Avtomatski menuvac 223000k...


12.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
12.200 €
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 00:29SEAT LEON 1.4TGI 81KW 2016G

SEAT LEON 1.4TGI 81KW 2016 EKONOMICEN MOTOR POTROSUVACKA 6 LITRA BENZ...


9.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.650 €
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 00:29Skoda Roomster 1.4tdi 2009/10g kako nova

Skoda Roomster 1.4tdi 2009 10 god So ful oprema odlicna sostojba napr...


4.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 00:29Ford B Max 1.5tdci 70kw 2016 g

Ford B max 1.5tdci 70 kw 2016 godina na proizvodstvo Ekstra sostojba ...


7.950 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.050 €
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 00:29Страна 1 од 903

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам