Цела Македонија
                   
3177 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fluke 177

Nov 100% profesionalen m.metar


260 €
или предлог цена
Денес 13:06Fluke 116

Profesionalen, nov(100%) multimeter.


199 €
или предлог цена
Денес 13:06AEMC 3730

Instrument za merenje na zazemjuvanje. Nov ne koristen.


430 €
или предлог цена
Денес 13:06mikser za lepak 2400w

mikser za lepak makita 2400 w


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 13:00vibrator za beton racen

vibrator za beton racen


2.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 13:00co2 komplet aparat

co2 komplet aparat


23.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 13:00mazalica 12 l

mazalica 12l


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 13:00motor za kultivator 6.5hp

motor za kultivator


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 13:00Zirafa za glet

Zirafa za glet 750 w• Kzubr


7.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 13:00stabilizator,korektor

1200 w-2500den 2400 w -3300 den 3500 w -6000 den 5500 w -7500 den ...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 13:00masina za plocki so laser

masina za plocki so Laser 60 cm 5500den masina za plocki so laser 80...


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 13:00Хидраулична преса за REHAU

Хидраулична преса за REHAU од ф16 до ф32 49.000 Ден Контакт 07542...


49.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Професионални алати

Денес 12:54stabilizator korektor korektori stablizatori za struja

stabilizator za struja novi kore...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 12:31Motorni motorna pila pili

Novi Motorni pili makita na struja3800w


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 12:31Aparat aparti co2 kombniran 400a procraf ruski

Aparat co2 400a kombniren procraf ruski novi pracame po kargo


13.000 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Професионални алати

Денес 12:31vibrator vibratori 1.5 2.2kw novo

vibratori 1.5kw so 4m crevo 6000den so 6m 6000den vibrator 2.2kw so4m...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 12:31Motorni pili motorni pila motorna pila

⭕✅МОТОРНА ПИЛА rakuten 3.9КС ✅⭕ ✴💶 ЦЕНА 4500ден 💷❇ ➡️ Достава по ...


4.500 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Професионални алати

Денес 12:31Novi co2 mig/mma/tig 3in1 800A kzubr

Novi se pracame po kargo


18.500 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Професионални алати

Денес 12:31Pumpa pumpi za parno GRONDFUS HST WILO

Pumpi za parno novi marka grondfus wilo 25/60 f1col cena 2500den ...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 12:30agregat agregati honda 4.2kw

Agregat honda 4.2kw racen palenje cena 310e Agregat honda 4.2kw so k...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 12:30vaga vagi 30kg 40kg 100kg 150kg 200kg 300kg 500kg

vagi se novi kvalitetni ima ceni i za na golemo prakam po kargo niz c...


1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 12:30Hilta hilti hitachi robson meakida

Hilti hitach 2500wat hilta robson 2500wat hilta meakida 1800wat hilta...


7.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Професионални алати

Денес 12:29Merac na scetlina LUX METER PARKSIDE

Nov merac na svetlina Parkside Viber 00306999510972


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 12:25Apkan

Prodavam apkan


700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
750 €
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 11:48Електро Штрафцигери PARKSIDE

Штрафцигерите се нови од германско производство PARKSIDE. Наменети з...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:42Муниција за Хефталица PARKSIDE

Муниција за електрична хефталица PARKSIDE. 1. Паковање 3000 парчина ...


800 МКД
или предлог цена
Денес 11:42DIJAMANTSKA POLIRKA

Prodavam dijamantski disk za poliranje i struganje beton, mermer, gra...


30 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Денес 11:41BOSCH hamer (hilti) elektronika regulator

Prodavam elektronika regulator za brzina za BOSCH GBH 8-45 DV ***...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Денес 11:41BOSCH hamer (hilta)elektronika regulator

Prodavam elektronika regulator za brzina za Bosch hammer GBH 5-40 DCE...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Денес 11:41Se prodava Bunjarica

Se prodava presa za izrabotka na prirodna bunja.Maksimalna golemina n...


1.100 €
или предлог цена
Денес 11:37Mashina za shienje

Bagat Danica Mashina za shienje


80 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
90 €
Карпош / Скопје

Професионални алати

Денес 11:04DIGITALEN PH-METAR ZA MERENJE ALKALNOST I KISELOST NA VODA

PRODAVAM DIGITALNI PH-METRI ZA MERENJE TVRDOST-GUSTINA NA VODA ( ALK...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 10:26MELNICA-MELACKA ZA FURAZNI KULTURI ZA ZTOCNA HRANA

Еднофазна мелница за сточна храна, комбинирана за зрна и цели кочани....


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:22Milwaukee orbital sender m18

Novvv.


250 €
или предлог цена
Денес 10:21  НОВ ОГЛАС

Mashina za metalni sajki Bossong G 42

Skoro Nov .....malku koristen...


1.200 €
или предлог цена
Денес 10:19Miwaukee fleks 125.mm so priklucok za pravosmuka

Novv.


250 €
или предлог цена
Денес 10:19Strafalica

Idpravna Mn malku kotistena Nema polnac


800 МКД
или предлог цена
Денес 10:05Strafalka Parkside

Mn malku koristena Komplet so baterija i polnac 2 brzini Odlicna


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:05HUSQVARNA FF 61 motorna pila

Vo odlicna sostojba Koristena za svoi potrebi Ispravna so garancij...


350 €
или предлог цена
Денес 10:05Hilta bosch original profi maxd

Vo odlicna sostojba ne ikoristena


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 09:57Страна 1 од 80

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам