Цела Македонија
                   
36226 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw F30 316d 2012g moze i zamena

Bmw F30 316d 2.0 motor 2012god vo perfektna sostojba servisiran kompl...


13.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
13.800 €
Илинден / Скопје

Автомобили

Вчера 21:06Промовирано

AUDI A5 40TDI 190KS QUATTRO S-LINE MATRIX 2018

AUDI A5 40TDI 2.0d 190KS QUATTRO S-TRONIC S-LINE MATRIX 🔝4 NOVI ...


38.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

AUDI A6 2.0 TDI 2014 Swiss Automatik

Audi A6 2.0 TDI Automatik F1 140kw/190ks mnogu ekonomicni motor 2.0...


19.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

NISSAN QASHQAI 2.0DCI 150KS 4x4 *Pure Drive* -11

Se Prodava Nissan Qashqai - Pure Drive - 2.0DCI 150 KS 4x4 Godina...


8.100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 14:07NISSAN QASHQAI - Pure Drive - 1.5-DCI | 2011

Prodavam Nissan Qashqai - Pure Drive - 1.5-DCI 110 KS Godina na pr...


7.980 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 14:05AUDI A3 1.6TDI 105KS -2013

Se Prodava AUDI A3 - 1.6 TDI 150 KS Godina na proizvodstvo: 2013 ...


12.980 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 14:05VW TOUAREG 3.0 V6 TDI BLUE MOTION 245KS -2012

SE PRODAVA VW TOUAREG 3.0 V6 TDI BLUE MOTION 245KS MENUVAC: AUTOMATI...


19.900 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 14:05SEAT LEON 1.9TDI 150ks NEUVEZEN

Se prodava Seat Leon 1.9 dizel 150ks neuvezen kupen od Kadis Skopje p...


4.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 14:05Audi A4 TDi sline

Audi A4 2.5 Tdi sline Karavan Automatik 1998 god klima tronik gr...


11 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 14:04AUDI A4 1.8 TURBO QUATTRO

Se prodava Audi A4 1.8t quattro Promenet interier od Audi A8 Vozilo...


1.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 14:04DAEWOO TACUMA 2.0 16v CDX/Benzin-Plin

Daewoo tacuma 2.0 CDX 16v 2002g.Euro3/Registrirana cela godina do 15....


1.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.300 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 14:03Se Prodava Opel Meriva 1.7CDTI Golf Opel Skoda

Kolata Vredi Da Se Vidi Mnogu Socuvana Sega e Napraveno Golemo Servis...


2.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 14:03Audi A5 3.0 TDI QUATTRO

Se prodava audi 3.0 tdi 240hp quattro. Kolata e vo besprekorna sosto...


10.199 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 14:03Mercedes-W204-C220-170 ks

Од опрема поседува: -Ксенон/Би Ксенон -Климатроник -Команди на волан...


6.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:02citroen berlingo 1.9

citroen berlingo 1.9 98g N1 товарно во сообраќајна во возна состој...


1.700 €
или предлог цена
Денес 14:00CHEVROLET CRUZE(2012GOD)2.0VCDI 163ks AUTOMATIC FULL

NOVA KOLA !!! 98.000KM !!! UNIKAT!!! CHEVROLET CRUZE(2012GOD)2.0VC...


7.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.300 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:59MERCEDES C250CDI 4MATIC AUTOMATIC FULL 2010GOD

MERCEDES C250CDI 4MATIC(204KS) AUTOMATIC FULL 2010GOD Kolata e mak...


13.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
14.200 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:59Prodavam pezo 407 cupe bi turbo

Prodavam pezo 407 cupe bi turbo 2,7cubika ,proizvodnja 2006 god so po...


4.200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 13:59Opel Zafira 1.6 Benzin-Metan ( Fabricki) !!

Registrirana,Dosta dobro socuvana i ekonomicna so mnogu mala potrosu...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:57Vw Polo 1.4 tdi

Vw Polo 1.4 TDI 3800 € KLIMATRONIK TROMRAK KOZEN VOLAN SERVO 2 K...


3.800 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Денес 13:57GOLF 5 1.9TDI 66kw/90ks

Vw Golf 5 1.9 TDI 66 kw 90 ks 2009 god. vo sobrakajna 230 000 km K...


5.400 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Денес 13:57GOLF 5 1.9TDI 66kw/90ks

Vw Golf 5 TDI 1.9 66 kw 90 ks 2007 god. 257 000 KM Klima Elektri...


5.300 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Денес 13:57FORD FOCUS 1.8 TDDI 66kw/90ks

Prodavam Ford Focus 1.8 tddi 66kw/90ks God 2000 Reg cela god Full ...


1.899 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Денес 13:57MERCEDES C 220D ELEGANCE BEZ SKAPNO FABRICKA SOSTOJBA UNIKAT

MERCEDESOT E MN CUVAN ZA GODINITE UNIKAT SOSTOJBA!!! VOZEN OD EDEN...


2.400 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
2.900 €
Денес 13:56MAZDA 3 1.6 D STAGE 2 POP CORN ZVUK KAKO BENZIN MN OPREMA!!!

MAZDATA E SREDENA ZA MERAK MN INVESTIRANO VO KOLATA STAGE 2 + POP ...


5.900 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
6.600 €
Денес 13:56VW POLO 1.4 TDI UNITED GREACI SEDISTA TEMPOMAT BORD KOM FULL

PLATENO SE DO REG MOZE DA SE REG ODMA UVOZ GERMANIJA!!! ZA GERMANS...


3.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.200 €
Денес 13:56SEAT IBIZA 1.9 TDI 105KS!!! KLIMATRONIK!!! TEMPOMAT UVOZ GER

NAJDOBRIOT MOTOR NA VW 1.9 TDI 105KS MN EKONOMICEN I MN EFTIN ZA ODRZ...


5.300 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.600 €
Денес 13:56Seat Altea 2.0 tdi 2006/2005g 6brzini

Se prodava Seat Altea 2005/2006godina 2.0 TDI 140konja so 6stepen me...


3.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.650 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 13:55Mercedes ML 320 C.D.I 4X4 Sport vo odlicna sostojba

☎️ 077-802-281 ☎️ 📍 DZIPOT E NA AMORTIZERI NE E NA VOZDUSNI JAST...


6 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:55FORD MONDEO 2.0 140 KS TDCI NEUVEZENA

Registracija i zelen karton do Noemvri 2023 Redovno servisirana,( se...


13.800 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 13:55Mercedes E250 2009 Elegance

UVEZEN OD GERMANIJA 🇩🇪 MERCEDES E250 2009 ELEGANCE Prodavam Me...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:54Hyundai i30 1.6CRDI 66KW/90KS

Hyundai i30 1.6CRDI 66 KW/90KS Motor na lance Godina na proizvodstv...


4.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 13:53Se prodava Golf 6 VI 2.0 TDI

Se prodava Golf 6 2.0 TDI - Godina na proizvodstvo 2008 - Cena 6999...


6.999 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.200 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:52Audi A6

Se prodava servisiran vo odlicna sostojba pali vozi proverka kade sak...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:52Se prodava Polo 1.4 1995 godina

Kolata e so defekt na motor,registrirana do 17.01.2024


500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 13:52Opel Corsa C 1.3 cdti

Opel corsa 1.3 cdti 2004 God, moze zamena za Doblo


2.250 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:52*** BMW X6 3.5 X-DRIVE ***

BMW X6 3.5D X-DRIVE 22000 Eur Za zamena druga cena!!! - 2010/9 - RE...


22.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 13:49OPEL S-D CORSA

1.2 Benzin Full oprema Ne uvezuvano vozilo - kupeno vo MK Registr...


4.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:49Se prodava Ford focus 1.6 tdci 2010god

Se prodava Ford focus 1.6 tdci 2010god vo top sostojba


5.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:49Prodavam Lancia Lybra/Ланчиа Либра

Prodavam Lancia Libra 2.4 JTD 150 ks Cena po dogovor moze i za delovi


1.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:49Avtomobil Se prodava Touran 1.4

Se prodava Touran 1.4 benzin


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:49Se prodava Audi A6 1.9tdi

Audi A6 1.9tdi 98god dizel


2.450 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:49Se prodava mercedes C220

Se prodava mercedes C220 vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:49Страна 1 од 906

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам