Цела Македонија
                           
6175 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Prodava Kukja

Se Prodava Kukja 252m2 (nedosredena) na lokacija pukovsko vednas do s...


111.111.111 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

07 фев 07:14



Промовирано

Baraka vo Zelezara slepa ulica

Se prodava baraka so dogradba vo naselba zelezara slepa mirna ulica z...


140.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 17:40



Промовирано

Kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava kuka vo ...


56.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
59.000 €
Гевгелија

Куќи / Вили

26 јан 21:54



Промовирано

Itno se prodava izdava

Se prodava ili zamenuva za stanovi 075217623. So zadov...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 02:31



Куќа во Делчево | Kuka vo Delcevo

Се продава куќа со: Подрум 37 м², Приземје 110 м², Кат 140 м² и Поткр...


169.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

Денес 02:06



se prodava kuka vo s Zvan

se prodava kuka 65 m2. so dvorno mesto 500 m2. dolniot del e zidan so...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 01:32



Nova kukja vo izgradba

Se prodava nova kukja vo izgradba vo naselba Rudina Na 3 minuti do M...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

Денес 01:12



Se prodava kukja / plac za izgradba

Kukjata e na prekrasno mesto so pogled na zajdisonce. Samo seriozn...


25.000 €
или предлог цена
Денес 01:05



Nova semejna kuka

Nova kukja so 3 posebni vlezovi golem sreden dvor letna kujna i sopst...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 00:32



Se prodava semejna kuka vo Kozle od 364m2

Se prodava samostojna semejna kuka na dva kata vo Kozle na glavnata u...


225.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 00:08



Kuka vo Strogiot Centar na gradot

Se Prodava Kukja od 110m2 vo strogiot centar na gradot,nasproti Domot...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 00:00



SE PRODAVA KUKJA SO DVORNO MESTO VO NASELBA INDZIKOVO

SE PRODAVA KUKJA SO DVORNO MESTO I CELOSNA POVRSINA OD 712 METRI KVAD...


43.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 23:38



Se prodava kukja vo naselba lisice

Se prodava kukja so cist imoten list vo aerodrom naselba lisice.Na dv...


170.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 23:34



Куќа на ул. Ѓуро Ѓаковиќ 43 - во близина на пазарот

Продавам куќа во центар на 5 минути до пазарот и на 5 минути до Гарни...


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 23:03



se prodava Kuka

se prodava karabina


28.500 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 22:45



SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:34



Се продава куќа

Се продава семејна куќа во населба Деснаци (Блок 77) Контакт на тел...


200.000 €
или предлог цена
Вчера 22:14



SE PRODAVA KUKA VO CENTAROT NA KICEVO

Se prodava kuka vo centarot na gradot na ul.Goce Delcev br.50.Vednas ...


111 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 21:32



Se prodava kuka so bazen vo pripor

Se prodava kuka vo pripor nad hotelot nais 300 kvadrati kuka i 600 kv...


250.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:27



Se prodava kukja! Се продава куќа! Во Гевгелија

Се продава комплет наместена куќа со се што е на сликите. Цена по до...


42.999 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 21:16



Se prodava kukja

Se prodava kukja, mozi i namestena, vednas vseliva so ureden imoten l...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 21:04



Продавам куќа во Бутел

-Продавам куќа во Бутел-1, -Одлична комуникациска локација, нов буле...


160.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:00



Се продава куќа во Прилеп

Се продава куќа во Прилеп на одлична локација во центарот на градот....


67.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
70.000 €
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 20:49



Издавам соби во Нижеполе, Пелистер - Вила Бабин Заб

Вилата се наоѓа над село Нижеполе на 1150м над морска висина. Во вила...


45 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:47



ИМПЕРИЈА – Куќа 140м²

Шифра Д 97/13 Се продава куќа (понова градба) со површина 140м² ,со...


132.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:47



prodavam kuka vo Vlae

Prodavam kuka vo vlae tel za kontakt 070/ 242-334


70.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:39



Prodavam kuka vo naselba Kozle

Prodavam kuka vo kozle na mirna lokacija kukata e vo dobra kondicija ...


370.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:35



Се продава куќа

Се продава куќа Раштански Пат.


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
110.000 €
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 20:20



KUKA BARDOVCI NA RIDOT

Вкупна површина: Плац 488,25 м2 Куќа 409 м2, приземје. Кат и поткро...


350.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:09



Продавам викенд/куќа на Тиквешко Езеро

Идеална локација со поглед кон Тиквешко Езеро . Нова градба Цена по...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 19:59



Investitor za kukja vo centarot na Negotino

Se bara investitor za stara kukja vo centarot na Negotino ili se menu...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

Вчера 19:59



Izdavam kukja vo strogiot centar na Kavadarci

Се продава спрат од куќа во центарот на Кавадарци спроти О.У Димката ...


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 19:59



СЕ ИЗДАВА АПАРТМАН 50М2/30М2 АPARTMENT FOR RENT

Се издаваaт Апартмани приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100м...


9.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 19:57



Se prodava kukja na plostad Kojnik

Se prodava kujka vednas vseliva celosno opremena,cena po dogovor na l...


62.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 19:49



KUKA VO RADISANI

Prodavam kuka vo radisani na prekrasno i mirno mesto so ureden dvor c...


8 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
85.000 €
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:44



Se prodava stara kukja vo s.Vozarci

Stara kukja so voda, struja, kanalizacija,industriska voda


13 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 19:00



Se prodava kuka

Se prodava kuka odma vseliva, so dvorno mesto Broj za kontakt:072-225...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:50



Hostel skopje

New elegant hostel. In skopje Contact us on viber and whats up On +...


182.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:44



SE PRODAVA planska kujka

Se prodava planska kujka Prizemje i dva sprata edniot sprat ne e nap...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 18:36



Kukja (vikendica) na Dolna Matka

Se prodava vikendica vo dolna Matka vo 2 red na kukji do rekata Tresk...


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:32



UBVA KUKJA

Kukjata e 90m2 vo osnova, na 2 kata, del nova 2022g, del odlicno izre...


49.990 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 18:32



  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA KUKA NA KARAORMAN

Se izdava kuka so dvorno mesto na karaorman komplet opremena so prekr...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 18:24



Se prodava kuca vo Tetovcanka

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Tetovcanka. __...


305.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 18:12



Страна 1 од 155

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам