Цела Македонија
                           
2235 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ИЗНАЈМУВА ДУЌАН ВО ЦЕНТАРОТ НА СКОПЈЕ

Се изнајмува дуќан кој се наоѓа на ул. Луј Пастер бр.5, кај новата цр...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

25 дек 07:07Промовирано

Дуќан во Кула 15 до Градска болница Центар

Се издава реновиран дуќан од 30м2 во приземје во кула од Градски зид ...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

26 јан 19:00Промовирано

Se izdava deloven prostor (dukjan) vo strog centar

Се издава ексклузивен деловен простор наспроти Градска болница(зелен ...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 13:00Промовирано

Дуќан во Т.Ц. Радишани

Се издава дуќан во трговскиот во Радишани. Има пристап со автомобил д...


7.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дуќани

Денес 07:20Се издава дуќан целосно опремен

Се издава (продава) целосно опремен дуќан наспроти ТЦ Олимпико со п...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 07:1030m2 Pelagonka 2 Strog Centar

Kontakt telefon 070 207 555 Se izdava deloven prostor 30m2, vo strog...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 00:47Se izdava dukan

Se izdava dukan vo naselba 11 oktomvri Posledna 4 avtobuska Vo tr...


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Вчера 22:46Se izdava dukan vo Biser na prizemje

Se izdava dukan vo Biser na prizemje 31m2 i 20m2 galerija so pogled...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Вчера 22:27PRODAVAM DUKAN VO GTC 41 M2 NA PRIZEMJE

PRODAVAM DUKAN VO GTC 41 M2 NA PRIZEMJE DOBRA LOKACIJA SO SANITAREN C...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 22:25Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo ...


65.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 21:52DUKAN DELOVEN PROSTOR

55 metri kvadratni na ulica leninova pomegu aptekata euro farm, mark...


1 €
или предлог цена
Ресен

Дуќани

Вчера 21:40kupuvam deloven prostor

kupuvam dukjan deloven prostor vo veles ponudi na 075 325 176 ili n...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 21:37Dukan, Magacin, deloven prostor

Se prodava ili iznajmuva, lokacija na 5km od prilep na glavniot pat p...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 20:47SE IZDAVA DUKAN 50 M2 SPROTI GRADEZEN FAKULTET.

SE IZDAVA DUKAN NA PARTIZANSKA, 35m2 , PESACKA ZONA. DUKANOT E SPROT...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 20:46Дуќан во К.Вода / Kisela Voda

Дуќанот се наоѓа на Борис Трајковски кај Тинекс Месец за месец по 7....


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Вчера 20:01Se izdava dukjan na Ul Resavska br 11

Dukjan od 90m2 se izdava Segasen dneven centar za decinja I privatn...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 20:00Se iznajmuva deloven prostor vo Struga

Se iznajmuva deloven prostor vo Struga na kat od 22m2 nad posta Strug...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 19:58SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STRUMICA

Se izdava deloven prostor vo Strumica pogoden za kazino Poveke info ...


1 €
или предлог цена
Струмица

Дуќани

Вчера 19:56Se izdava kompletno renoviran deloven prostor

Се издава комплетно реновиран деловен простор(75м2)со 2 влеза, позади...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Вчера 19:55SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR NA 1 SPRAT OD 75 M2

KONTAKT BROJ-072 534 050 SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR NA 1 SPRAT OD 75 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Вчера 19:30Dukan vo cenrarot na gradot do gradskiot saat

Dukan vo cenrarot na gradot do gradskiot saat Tel: 078/584 -782


180 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 19:20Се издава дуќан

Се издава дуќан на улица Октомвриска Револуцуја бр.49


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Вчера 19:18Se izdava dukan od 160 kvadrati

Se izdava dukan od 160kvadrati na ulica cane kojnarec 40 Poveke inf...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 18:32SE IZDAVA DUKJAN POKRAJ KEJ

PROSTOROT E NOV, SREDEN VO NEKOLKU KANCELARII I CAJNA KUJNA I TOALET,...


1 €
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Вчера 18:06Se Iznajmuva Deloven Prostor

Deloven Prostor vo Struga na kej pokraj rekata Crn Drim. Dukanot se ...


250 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 17:55Деловен простор в центар

Се издава/ Се продава деловен простор во Бизнис Центарот кај Градскио...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 17:21Se izdava dujkan vednas do brioni vo starata carsija

Se izdava dujkan 45m2 na dva sprata vednas do kafanata brioni renovi...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 17:20Se izdava sprat od stan od 170m2-Volkovo

Se izdava Sprat od stan na najatraktivna lokacija vo VOLKOVO od 170 ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дуќани

Вчера 16:59Se izdava deloven prostor vo Volkovo

Se izdava Deloven prostor na najatraktivna lokacija vo VOLKOVO od 150...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дуќани

Вчера 16:59ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА ЕКСКЛУЗИВНА ЛОКАЦИЈА

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР: - Се наоѓа на улица Довлеџик, една од н...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 16:25SE IZDAVA ILI PRODAVA DUJKAN

SE IZDAVA ILI PRODAVA DUJKAN OD OKULU 100 KVADRATI + DVORNA POVRSINA ...


1 €
или предлог цена
Новаци / Битола

Дуќани

Вчера 16:15Деловен простор

Се продава или заменува деловен простор во трговскиот центар во насел...


850 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 15:28Се издава/продава/заменува

Се продава или заменува по договор деловен простор составен од две пр...


100 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 15:28Дуќан во ГТЦ

Се продава издава дуќан на 1ви кат 23м2 во ГТЦ Скопје Инфо на те...


15.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 15:03Дуќан во зграда во Кисела Вода - спроти Веро

Станови и деловен простор во градба во Кисела Вода - наспроти Веро С...


1.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Вчера 14:51Дуќан / Деловен простор 68кв централно градско подрачје

Се продава деловен простор / дуќан 68 квадрата централно градско подр...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 14:41Se izdava dukan na solunska

Dve prostoti nova pvc dograma Nova fasada Nov krov


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 14:26Dukan vo pazarot

Dukanot e na dva sprata po 22 kvadrati Kompletno e renoviran Dolu...


2 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 14:26Se PRODAVA DUKAN na glavna ulica - Kompleks Ubavici !

Se PRODAVA Deloven prostor - Dukan so povrsina od 20 m2 na ulica Bla...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 14:01СЕ ИЗДАВА ИЛИ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се издава или продава деловен простор на ул. Доситеј Обрадовиќ бр.3, ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Вчера 13:54SE PRODAVA DUKAN (KANCELARIJA) SO WC

Se prodava dukan od 10m2 na atraktivna lokacija, vednash do gradska ...


12.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
14.500 €
Струмица

Дуќани

Вчера 13:48SE PRODAVA-SE IZDAVA POD NAEM

SE PRODAVA DUKAN 50+30 m2 NA UL.BLAGOJ GOREV POD KULATA KAJ Pazaro...


68.000 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 13:41SE IZDAVA DUKJAN POGODEN ZA POVEKJE NAMENI

Se izdava dukjan 33m2 na pogodna lokacija pogoden za povekje dejnost...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 13:10Страна 1 од 56

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам