1314 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golem izbor na Reduktori reduktor редуктор редуктори

Голем избор на motoreduktori vidi sliki ОДКУПУВАМ РЕДУКТОРИ И ЕЛЕКТР...


5 €
или предлог цена
21 сеп 21:37Промовирано

MOTOROLA RADIOSTANICI SERVIS

Profesionalen servis i prodazba na site tipovi radiostanici: Motorola...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрична и електронска опрема

23 мар 21:56Промовирано

Se prodava nov kabel 3x1.5, 5x2.5 i 5x6 za instalacija

Se prodava nov kabel za strujna instalacija (poln) od proizvoditel PR...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:28APARATI ZA ZAVARUVANJE RADE KONCAR ZAVARUVANJE I SERVIS

Производство и продажба на сите типови на апарати за заварување: МИГ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 08:59Tajfun grealki

Proizvodstvo i servis na grejni tela tajfuni od razlicna jacina 1-12...


1 МКД
или предлог цена
Денес 08:59Se prodava inverter od 12v na 220v, 2,5 kw, max 5kw

Инвертор за напојување на 12V-DC кој може да се користи во автомобил ...


390 €
или предлог цена
Денес 08:43FISKALNA KASA SEVEREC

Fiskalna kasa severec socuvana Kako nova


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:49Parkside X12v baterija 2ah A3

Se prodava nova baterija parkside 12v 2ah.


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 23:44  НОВ ОГЛАС

Baterii 4 V 6 V 12 V

Акумулаторчиња за: -сите видови дигитални ваги -сите видови грбни...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 22:46Instrument-tester za zener diodi od 1v do 50 v

Mnogu tocen i kvaliteten instrument,tester za zener diodi od 1v do 50v


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:09Ventilaror

Poloven odlicen ventilator


3.800 МКД
или предлог цена
Вчера 20:28Bormasina Black&Decker

Ispravna vo odlicna sostojba


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 20:22Elektro motor

Se prodava elektromotor 7.5kw


1 МКД
или предлог цена
Вчера 19:55  НОВ ОГЛАС

Stop tasteri pecurki стоп тастери печурки

Нови


200 МКД
или предлог цена
Вчера 19:46Reduktor reduktori редуктори редуктор

Ispraven golem reduktor tezok okolu 120 kg so redukcija od 40/1 so os...


5 €
или предлог цена
Вчера 19:46Sklopki 250 amperi склопки

Нови 250 амперски склопки


50 €
или предлог цена
Вчера 19:46Reduktor reduktori редуктори редуктор

Голем избор


5 €
или предлог цена
Вчера 19:46Kran vitlo makara витло кран макара

Витло со редуктор 40/1 од камионска дигалка со сајла тешко околу 600 ...


800 €
или предлог цена
Вчера 19:45400 amperi greben sklopka sklpoki склопки склопка

Мн. Малку користена исправна гребен склопка


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:45Dozer dozeri dozerka dozerki дозер дозери

Ispravni dozeri za tecnost do 150ml. Imaat regulacija za kolicina a ...


150 €
или предлог цена
Вчера 19:45Perki перки за електромотори elektromotor

Golem izbor za perki za ladenje na elektromotori


10 €
или предлог цена
Вчера 19:44Spojki spojka lancanik lancanici zvezda zvezdi спојки

Голем избор на ланчаници, спојки и ременици


5 €
или предлог цена
Вчера 19:44Вакум пумпи пумпа vakum pumpa pumpi

.0.75kw elektromotor so maslena vakum put so kapacitet od 16m3 na cha...


5 €
или предлог цена
Вчера 19:44Filtri филтри

Машински различни филтри само топтан 2 евра кг


2 €
или предлог цена
Вчера 19:44Elektromotori, reduktori i pumpu

Se prodavat elektromotori i elektromotori so reduktori i pumpi za gus...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:47  НОВ ОГЛАС

Prodavam AUSTON Bateriska pila

Se prodava Bateriski pila, dve baterii AKCISKA CENA 3.500 DENARI


3.500 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 16:26Prodavam AUSTON Bateriski nozhici/nozici

Prodavam novi Bateriski nozici nozhici 21V. So dve baterii + TELESK...


9.000 МКД
или предлог цена
- 31 % Попуст
13.000 МКД
Вчера 16:26Turbini el motori so reduktori ventilatori i drugi

Razni motori so reduktori i turbini komresori. Najeftini ceni vo MK....


1 €
или предлог цена
Вчера 16:25Postolje za Nozesti osiguraci ETI

Se prodava Postolje za nozesto osiguraci Brend ETI


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 16:24  НОВ ОГЛАС

ELEKTRO MOTOR

Razni vidovi na el motori i so reduktori el mot so 136 kw i pomali s...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:21Se prodava 250 MKD

4A 125Vac 2A 250Vac


250 МКД
или предлог цена
Вчера 14:222 Novi adapteri 200 Denari

Adapteri 2 komada Novi 200 Denari 12v 1.5A 12v 1A


200 МКД
или предлог цена
Вчера 14:22Led trafoa 3w dc 6-12v 300mAh Ac 85-265V

Led trafoa 3w dc 6-12v 300mAh Ac 85-265V 12 komada Novi 60 mkd pa...


60 МКД
или предлог цена
Вчера 14:22Dimet Potenciometar 2 komada

Se prodavat 2 Dimer potenciometar 150 mkd parce


150 МКД
или предлог цена
Вчера 14:2238 Zabici

Se prodavat site Zabici 38 parcinja 200 Denari Site


200 МКД
или предлог цена
Вчера 14:21Potenciometar

Se prodava potenciometar so se dozna Ac 180v - 240v ~50 Hz 15w --300...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 14:21Led 30w e27

Led Dijalici Za ulicno 30w Imame i kolicini ...


280 МКД
или предлог цена
Вчера 14:21Razno

Se prodavat Razno novi


100 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Електрична и електронска опрема

Вчера 14:21Ventilator

Monofazni ventilatori .


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрична и електронска опрема

Вчера 12:10ELEKTRICNA MOTORNA PILA

nova elektricna motorna pila


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:24Digitalen termometar so sonda -50 do +110 C

Prodavam novi digitalni termometri so vodootporna sonda i kabel 1m. d...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 09:59Senzor den-nok 12V i 220V

1.Prodavam novi, neupotrebuvani, senzori za avtomatsko vklucuvanje na...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 09:58Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам