Цела Македонија
                   
382 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Otkupuvam GAJBI TUBI STOLICI i drugi vidovi plastika

Vrsime otkup na gajbi tubi stolici i drugi vidovi na plastika


1 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Пластика индустрија

Денес 14:24PVC prozori i vrati-najevtino!!!

Производство и монтажа на ПВЦ врати и прозори и алуминиумски прозори ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Пластика индустрија

Денес 11:43APARAT ZA ELEKTROFUZIONO ZAVARUVANJE

PRODAVAM aparat za elektrofuziono zavaruvanje GEBERIT lepi do f160mm


100 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
150 €
Денес 00:54PVC dograma 6e naj eftino vo bitola proverete!!!

pvc profil 5 /6komoren + roletna po 1300 den m2 +venecijanka 95...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:51Фен индустриски, Fen industrisli

Професионален Индустриски Фен BOSCH GHG 660 LCD. Вклучен неколку пати...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 10:19KORPI PLASTICNI

Se prodavaat 850 korpi plasticni koristeni za leb i beli peciva so r...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:32Cisterni za voda

Odli cni cisterni za pitka voda od 1000lit so aluminiumska armatura n...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Пластика индустрија

Вчера 08:11Pvc Masini - Cela Liniya - POLOVNİ (PLASTMAK)

DVOGLAVA LEPALKA İ 5 EDNOGLAVİ MAŞİNİ VKUPNO 6 MAŞİNİ CELA LİNİYA M...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

25 сеп 20:05MAŞİNA ZA PERENJE NA STAKLO - POLOVNA

1.60 visina na perenje. Polovna servisirana. So obiçni çetki. Ako s...


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

25 сеп 19:57PVC - DVOGLAV CİRKULAR - NOV

Nova masina. Extra Kvalitet. 450 mm pila, So emulziya, So servo m...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

25 сеп 19:53PVC masini

PVC dvoglavni masini Cirkular Lepacka


1 €
или предлог цена
25 сеп 12:12Pvc Masini - Dvoglav Cirkukar - MURAT

Murat Marka Servisirana vo dobra sostoyba. Za po detalni informaciy...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

24 сеп 22:10Masina za Plastika Battenfeld

Malce koristena vo ekstra sostojba , 150 grama(max)!Mozna e zamena! P...


1.900 €
или предлог цена
24 сеп 20:17Se prodava plastika plasticno plasticni burina bure burijna

Se prodavaat plasticni i metalni burinja, ima pogolemi kolicini. Bur...


50 МКД
или предлог цена
- 75 % Попуст
200 МКД
24 сеп 11:13ZAVARUVANJE PLASTIKA - ЗАВАРУВАЊЕ ПЛАСТИКА

ZAVARUVANJE PLASTIKA - ЗАВАРУВАЊЕ ПЛАСТИКА ***LEPENjE PLASTIKA - Л...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Пластика индустрија

23 сеп 12:09Шприц машина (injection molding machine) 24

Се продава машина за шприцање/вбризгување. Модел Arburg. Имаме погол...


2.400 €
или предлог цена
Крива Паланка

Пластика индустрија

23 сеп 10:08Пвц прозори и врати VEKA профил

👉Изработка и монтажа на ПВЦ прозори и врати од германскиот профил VE...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Пластика индустрија

23 сеп 09:41Burijna ot 220 litra ima kolicini

Prodavam burijna ot 220 litra ima kolicini Mobil na 075,713,003


По Договор
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Пластика индустрија

23 сеп 06:38Pvc Masini - Cela Liniya - NOVİ 6 MAŞİNİ

MİR MAH MAKİNA Za po detalni informaciyi yavete se na: 077744594 (...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

21 сеп 20:54PVC vrata i prozori 6 komorni so 3 gumi

Ако докажаниот квалитет ви е важен, вие сте на вистинското место, дес...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Пластика индустрија

21 сеп 19:29Izrabotka na PVC prozori vrati

-fabrika za proizvodstvo na pvc vrati i prozori -kupuvajte od prva ...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Пластика индустрија

21 сеп 19:29Prodavam alati za fasadni dipli

Alati za fasadni dipli 3 dolzini -10cm -12cm -16cm 3000€ komplet ...


3.000 €
или предлог цена
21 сеп 16:53Pvc Masini - DİGİTALNO METRO

NOVA Moze da se vgradi i na cirkularot i na masinata za lajsni. Za ...


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

20 сеп 20:52Pvc Masini - PRESA ZA ALUMİNİUM

Hidroulicna i Pneumaticna Presa za Aluminium. Za po detalni informac...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

20 сеп 20:52Pvc Masini - LEPALKA 2020 god.

Polovna 2020 god. Za po detalni informaciyi yavete se na: 077744594...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

20 сеп 20:51Lazicki za Caffe i viluski za Pomfrit extra cena

Se prodava lazicki za caffe i viluski na malo i golemo dostava niz ce...


30 МКД
или предлог цена
19 сеп 17:49Viluski za pomfrit

Se prodava na malo i golemo extra cena


50 МКД
или предлог цена
19 сеп 17:49Masina za staklo

Masina za staklo 1,70 cm Masina za polnenje argon so boca Masa za sec...


16 €
или предлог цена
19 сеп 11:13Pvc Masini - Dvoglavna Lepalka - 2018 God.

Dvoglavna Lepalka 0.2 mm Za po detalni informaciyi yavete se na: 07...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

18 сеп 20:43Pvc Masini - Dvoglavna Lepalka ‐ Nova

Za po detalni informaciyi yavete se na: 077744594 (Ako ne mozete da...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

18 сеп 20:43Pvc Masini - KOPİR FREZA ZA PVC İ ALUMİNİUM

KOPİR FREZA SO DRENAJA HERTZ MOTOR + EMULZİYA Za po detalni informa...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

18 сеп 20:43Pvc Masini - Cela Liniya - NOVİ

Za po detalni informaciyi yavete se na: 077744594 (Ako ne mozete da...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

18 сеп 20:42Masine za plasticne case

Komplet masine za proizvotstvo na PP, PS, HIPS, PET plasticni casi ...


78.000 €
или предлог цена
18 сеп 12:43ЛЕПЕЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ ПЛАСТИКА СО ПОЛИЕСТЕРСКА СМОЛА

ЛЕПЕЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ ПЛАСТИКА И БРАНИЦИ СО ПОЛИЕСТЕРСКА СМОЛА. -ЛЕ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Пластика индустрија

18 сеп 09:48Pvc Masini - Cela Liniya - NOVİ

SAWİN MARKA 6 MAŞİNİ Za po detalni informaciyi yavete se na: 07774...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

17 сеп 18:44Машина за шприцање пластика

Продавам машина за шприцање пластика 130 грамска од...


10 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Пластика индустрија

17 сеп 16:27MASTERBAC za PASTIKU

Vo razni boi 120den-1kg.


120 МКД
или предлог цена
16 сеп 15:12Ventilator

Ventilacija


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

16 сеп 13:06MAŞİNA ZA SEÇENJE NA KOMPOZİTEN PANEL

BALA MARKA VO İSPRAVNA SOSTOYBA Za po detalni informaciyi yavete se...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

12 сеп 21:40Pvc Masini - Lepalka 0.2 mm - POLOVNA

CANAS MARKA Za po detalni informaciyi yavete se na: 077744594 ako...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

12 сеп 21:20Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам