Цела Македонија
                   
560 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Elektromotor elektromotori motor elektro електро мотор

Голем избор на електромотори и редуктори


5 €
или предлог цена
21 сеп 21:37Промовирано

Mashina za honovanje BERCO

Mashina za honovanje Berco


1 €
или предлог цена
Денес 10:31Balanserka

Donesena ot Germanija


650 €
или предлог цена
Василево / Струмица

Работилница и Алатник

Денес 08:58Se prodava rund za juluci i za buki od 6m

Se prodava rund za joluci i buki od 6m Moze zamena so kolla


8.500 €
или предлог цена
Денес 08:57Prodavam nova smisajbna

Prodavam nova smisajbna Metabo koja sece i pod agol.


6.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Работилница и Алатник

Денес 07:39>SPECIJALNI < ALUMINSKI SIPKI KOJ LEPAT 9 METALA IZMEGU SEBE

SE PRODAVAT ; Specijalni ALUMINSKI sipki od AMERICKO proizvodstvo, ko...


10 €
или предлог цена
Вчера 20:33UNIOR racna busilica

Vo dobra kondicija


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 20:29Kuki za kran

Novi do 10 tona


50 €
или предлог цена
Вчера 19:45Pumpa za mast mazalica

Nova se postavuva na kofa


2.000 €
или предлог цена
Вчера 19:45Strafilica штрафилица strafilici

Novi germanski proizvodstvo mali bateriski strafilici


20 €
или предлог цена
Вчера 19:45Табла за проектирање tabla za proektiranje

Zacuvana


100 €
или предлог цена
Вчера 19:44Mašini za proizvodstvo na Mebel

Mашини за производство на мебел Komplet masini za proizvodstvo na Me...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:40zavaruvanje/pistol so ladenje/co2/ac dc/inoks

✅zavaruvanje ✅co2 ✅tig ✅aluminium ✅argon nov pistol so ladenje 4/30m...


120 €
или предлог цена
Вчера 12:33BURGII za DRVO “ HELLER “ od 3 do 10 mm

Prodavam novi Burgii za drvo, “ HELLER “ i toa od 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:40MASA ZA APARATI UNIVERSAL

✅zavaruvanje ✅co2 ✅tig ✅aluminium ✅argon masa za aparati za varenje ...


50 €
или предлог цена
Вчера 10:43Bitovi DeWALT - 32 SET

Prodavam set so 31 bita, marka: DeWALT, kupeni vo Germanija. Prakam p...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:27Razlicni tipovi na dijamant za ramnenje na brusni kamenja

Продавам неколку различни видови на алати со дијамант за рамнење на к...


200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Работилница и Алатник

Вчера 09:56Prodavam ER hilzni i drzaci i klucovi drebong freza

Prodavam razlicni hilzni od tip ER (20,25,32,40) i futeri, drzaci i k...


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Работилница и Алатник

Вчера 09:56CBN , PCD plocki za tvrdi i blagorodni metali drebong CNC

Продавам неколку различни типови на ЦБН и ПЦД плочки односно инсерти....


450 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Работилница и Алатник

Вчера 09:55Prodavam burgii so inserti drebong, freza CNC razni golemini

Продавам неколку типа на бургии со изменливи квадратни инсерти. Бурги...


120 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Работилница и Алатник

Вчера 09:55Let lampa

Nova ne koristena


50 €
или предлог цена
Вчера 09:43CO2-5

Boci za varenje co2 ispravni so novi ventili Bocite se polni so co2


3.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Работилница и Алатник

01 окт 19:15Pumpa pumpi hidrofor za voda

Se prodavaat pumpi za voda monofazni Sever : 1 kw 2800 obrta 1.45 ...


1 €
или предлог цена
01 окт 15:00Вулканизерска машина демонтерка

Вулканизерска машина демонтерка за вадење гуми


3 €
или предлог цена
01 окт 13:01Kolicka za alat fioker

Novi metalni kolicki za alat Sedum fioki oblozeni so guma so meko za...


18.900 МКД
или предлог цена
01 окт 12:07Armiracka

Armiracka za vitkanje armaturi


80 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Работилница и Алатник

01 окт 10:06Burgija cepac - цепач za cepenje drva - дрва za ogrev.

Mnogu korisen alat koj ja olesnuva rabotata pri cepenje drva,zamena z...


23 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Работилница и Алатник

01 окт 09:54Plasticni kutii,fioki kutivcinja,organizeri,кутии,фиоки.

Imam 2 modela,nemaat nikakvo ostetuvanje,belite se 140x100x50mm,a pla...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Работилница и Алатник

01 окт 09:50Fasadi

Vrsime usluga na sekakov vid na termo fasadi,gips,renoviranje i drugo...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Работилница и Алатник

01 окт 09:02Polovni slajferici

Prodavam slajferici polovni 1.vagner -1000 denari 2.kraft tek -1500...


4.000 МКД
или предлог цена
01 окт 07:53Potopna pumpa Extol

Se prodava nova potopna pumpa Extol 250w. Br. za kontakt 071 366 600


6.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 20:53Boca za CO2 10kg

Se prodava boca za CO2 od 10 kg so istecen atest


4.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 20:18Знамиња

Знамиња 2800х1400 цена 500 денари 2100х1050 цена 300 денари звоните н...


300 МКД
или предлог цена
30 сеп 19:41Cilinder presa

Cilinder vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
30 сеп 17:12GARNITURA KLUCEVI

Se prodava Nova garnitura klucevi,germansko proizvodstvo


По Договор
или предлог цена
30 сеп 14:37DIGALKI

Se prodavaat NOVI 10-tonski digalki,germansko proizvodstvo


По Договор
или предлог цена
30 сеп 14:36Aluminski nitni

Aluminski nitni cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 13:24ELEKTRICNA HEFTALICA PARKSIDE - ХЕФТАЛИЦА HEVTALICA

Prodavam nova elektricna heftalica Parkside


3.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 13:14DOLGI BURGII VIDII ZA BETON PARKSIDE, BURGIJA VIDIJA

Prodavam novi dolgi burgii vidii za beton od 600mm i 1000mm( 1 metar)...


2.200 МКД
или предлог цена
30 сеп 13:14Strujna klesta - Parkside - Multimetar - струјна клешта

Prodavam nova nekoristena strujna klesta Parkside. -DC naponski rang...


2.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 13:14Racen cirkular Parkside

Prodavam nov racen cirkular Parkside. Snaga 710W Pogoden za secenje...


4.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 13:14Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам