Цела Македонија
                   
548 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vaga Libela 200 kg

Vaga Libela so tegovi 200kg vgradeni na samata Vaga. Original slovens...


250 €
или предлог цена
Ресен

Останато

Денес 06:05Jura Impressa X7-S

Ima dve melnici i moznost za mesanje na dve vrsti kafe, kapucinator i...


18.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
24.000 МКД
Бутел / Скопје

Останато

Вчера 22:27DIGITALNA PRECIZNA GRAMSKA VAGA PRECIZNOST OD 0.01G DO 300G

DIGITALNA DZEBNA VAGA ZA PROFESIONALNO I PRECIZNO MERENJE NA RAZLICNI...


600 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

Вчера 21:19Precizna Digitalna Vaga od 0,01gr do 500gr - Прецизна Вага

Prodavam nekoristena mini digitalna precizna vaga so LCD displej, za ...


999 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 20:46  НОВ ОГЛАС

Kompresor 200L monofazen

Odlicen monofazen 200L 250evra


250 €
или предлог цена
Кочани

Останато

Вчера 12:41elektronska vaga do 600kg

elektronska vaga koja meri tezini do 600 kg. dimenzii na platforma 9...


125 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 11:53Inkubator

Производство и сервис на инкубатори и инкубаторска опрема.Инкубатори ...


6.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Останато

Вчера 06:54lokator za zlato metal detektor electroscope prospector

nov!!


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

Вчера 06:45aparat za zlato metal detektor nokta fors

nov!!


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

Вчера 06:45Elektricen aparat 350A

Професионален електричен апарат за заварување 350А, топи и базични ел...


250 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Останато

01 окт 23:15novo reklamno pano

se prodava reklamno pano izraboteno od drvo i lim, cena 1000 denari ...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

01 окт 21:44Prodavam pecka

Prodavam pecka za pici. Mob 072277664 ili 077974878


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 окт 21:34Elektromotor za cirkular

Dve elektromotori za Cirkular vo forma se dolgi. profesionalni 0kolu ...


230 €
или предлог цена
Струга

Останато

01 окт 19:54Hitno Evtino lambi za Sterilizacija i Dezifekcija na prostor

Хитно Евтино, поради селидба квалитетни Нови некористени 3 Лед ламби ...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 окт 19:23DEVIZNA I DENARSKA POZAJMICA SO ZALOG

Devizna pozajmica so 100% odobruvanje. Potrebno vi e samo da imate z...


10.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

01 окт 14:32akcia adidas tereks naik patiki 1390 den

se prodava naik adidas tereks patiki br od 36 do 44 br dostava po kar...


1.190 МКД
или предлог цена
Неготино

Останато

01 окт 12:51retrovizori novi za lada niva golemi i mali

se prodava retrovizori golemi i mali za lada niva dostava po kargo n...


349 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

01 окт 12:50VLECNA SLUZBA POMOS NA PAT 24/7

VLECNA SLUZBA POMOS NA PAT VO MK I NADVOR 24/7 078-427/074 078-391/14...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Останато

01 окт 11:25Vozdusni Cilindri

Vozdusni cilindri razni dimenzii i jacini.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 окт 10:36Polnac za 1 / 2/ 4 -litiumski baterii 18650 Li-ion

Универзален полнач на батерии за скоро сите типови на батерии за полн...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

01 окт 08:29Prodavam nova elektricna pila

Prodavam nova elektricna pila so snaga 3200W so dolzina na secilo 405...


2.500 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

30 сеп 21:58ЦИРКУЛАР - оргинал РАДЕ КОНЧАР од 2kw.

Се продава: ЦИРКУЛАР: оргинал РАДЕ КОНЧАР од 2kw. Малку користен,...


18.500 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

30 сеп 17:16Inox sadovi. 2x 2100 litr.

Inox sadovi. 2 x 2100 litri. Zdravi. Cuvani na paleti. Kako na sli...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

30 сеп 17:15DIGITALNA VAGA MERI 200 GRAMA SO PRECIZNOST 0.01 GRAMA

Prodavam digitalna vaga meri 200 grama so preciznost od 0.01 grama mn...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

30 сеп 16:39MINI DIGITALNA VAGA MERI 200 GRAMA SO PRECIZNOST 0.01 GRAMA

Prodavam mini digitalna vaga meri 200 grama so preciznost od 0.01 gra...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

30 сеп 15:53kazani

izrabotuvam kazani za rakija i drugi predmeti od bakar i mesing


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Останато

30 сеп 14:16КУПЕЛ--КРСТИЛНИК

Изработувам крстилници-големина,шара и форма по желба


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Останато

30 сеп 14:16PUMPI ZA PARNO LOWARA ENERGY A

LOWARA PUMPI ZA PARNO ECOCIRC 32-6/180 MADE IN ITALY CENA : 1...


50 €
или предлог цена
Струмица

Останато

30 сеп 09:36elektro motor

se prodava elektro motor so reduktor ispraven cela 70 evra info na te...


70 €
или предлог цена
Скопје

Останато

29 сеп 21:16LAGERI

se prodavaat lageri novi razlicna golemina


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

29 сеп 19:49Valjak za peglanje - Pegla

Vo odlicna ispravna sostojba,povekje info na tel. Mozhe i po kargo.


250 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Останато

29 сеп 17:37Kruni za bushenje karpa

Kruni te se so razlicni dimenzii a so niv doagaat I dodatoci.


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Останато

29 сеп 16:55Glet-moler

Moledo farbarski uslugi


70 €
или предлог цена
Скопје

Останато

29 сеп 06:24Kotel na drva Tamstadler germanski

Se prodava kotel na drva germanski Tamstadler, kotelot e so mal defek...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

28 сеп 21:30Masina za nizenje tutun

Mnogu malce koristena.


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

28 сеп 12:22Vinska stalaza od cisto drvo za prodavnici

Prodavam vinska stalaza izrabotena od cisto drvo. Pogodna za izlozuva...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

28 сеп 11:35Kompresor

Se prodava kompresor vo delovi Glavata e montirana na bocata - Boca...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

28 сеп 07:48Rezervar 7000L

Rezervar 7000L


390 €
или предлог цена
Свети Николе

Останато

27 сеп 23:33Bilbord na mag pat Bitola Skopje.

Imam bilbord za izdavanje na magistralen pat Bitola Skopje. 6x3 metr...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

27 сеп 23:07Се продава Котле на пелети

Се продава скоро ново котле termofluks 25kw,користено 2 сезони во одл...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

27 сеп 21:23Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам