Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
756 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodacam stolna lampa

Prodacam stara ispravna stolna lampa.


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:46.prodavam stolna lamba

Prodavam stolna lamba


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:44LED SIJALICI

PRODAVAM LED SIJALICI 200 DENARI KOMAD ,TELEFON ZA KONTAKT 070 239 56...


200 МКД
или предлог цена
Денес 00:20  НОВ ОГЛАС

Podni Stolni Lambi

Podni i stolni Lambi vo poveke boi izraboteni od kvalitetni materijal...


1.199 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

Вчера 21:19Led Feneri koristeni

Fenerite se koristeni i se vo dobra sostojba! Cenata e za dvata fener...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:03Lusteri

Luster 400 denari


400 МКД
или предлог цена
Вчера 13:59Luster

Luster


400 МКД
или предлог цена
Вчера 13:59Ziden luster

Zidna svetilka


300 МКД
или предлог цена
Вчера 13:59Lusteri 200 denari

Ispravni se dvata


200 МКД
или предлог цена
Вчера 13:58LED SOLARNI LAMPI - 100% ZASTEDA NA STRUJA 100W 200W 300W

ULICNI SOLARNI LED LAMPI - BESPLATNA SVETLINA MNOGU KVALITETEN I P...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

Вчера 12:15Столни ламби

Со кинески мотиви. Големата околу 50 см и мсла околу 40 Првата 450 д...


300 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
450 МКД
Вчера 12:02лампа ламба lampa lamba tertial lampi лампи ламби

Novi stolni prilagodlivi lampi model Tertial. Boja crna i bela mat. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:44лампа ламба lampa lamba lampi лампи ламби

Na prodazba prilagodlivi lampi. Klasična fasonka E27. Crna = 600 d...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 08:43Zidni lampi

Zidni lampi,2 golemi,4 pomali


800 МКД
или предлог цена
Вчера 08:36SINA SPOT 30W ARMATURA

Лед спот сијалиците нудат лесен начин да заштедите пари и да го разуб...


490 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
650 МКД
Вчера 08:01Led ulicna sijalica 30W-40W so 2 God garancija

Ceni se 30wat 350 den 40 wat 400 den 2 godiji garancija A klasa


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Сијалици

Вчера 08:00Konop Jaze Luster

Konop jaže luster grozdober privrzok svetlo industriska tavanska la...


499 МКД
или предлог цена
Вчера 07:57Svetilki Led Za Na Fasada

Svetilki Za Na Fasada


850 МКД
или предлог цена
Вчера 07:57LED POWER BLUE RED WHITE GREEN 1W

3.6V, 350mA, 20-30lm, 460-465K, 1W, Power Лед Диода


45 МКД
или предлог цена
Вчера 07:56Lluster za 4sijalili e27 novi modeli

Lluseri so 4 sijalici nov model


3.700 МКД
или предлог цена
Вчера 07:56LED RGB REFLEKTORI 50 WAT

LED RGB REFLEKTORI SO REMOTE CONTROL 10 wat 20 euro 30 wat 35 euro...


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 07:55LUSTER/LUSTERI LED ЛУСТЕР

PRODAVAM 2 LUSTERI KAKO NOVI KORISTENI GODINA I NESTO, SO 3 SIJALICI ...


699 МКД
или предлог цена
01 окт 21:41Neonki - plafonerki

Montirani i vednas izvadeni. Ne se koristeni . Proizvodot e kako No...


555 МКД
или предлог цена
01 окт 20:03Evtino, novi nekoristeni senzorski prekida;i so dalecinskoo

Евтино нови керамички сензоски(тач)прекидачи со далечинско донесени о...


650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Останато

01 окт 19:19LED Уличен Рефлектор 100W IP65

ЛЕД Уличен Рефлектор 100W IP65 НОВ. Одличен квалитет, водоотпорен. За...


2.000 МКД
или предлог цена
01 окт 17:57LED Plafonki 18W Vgradni

Se prodavaat 18W LED Plafonki vgradni 30x30cm 6500K ladno bela svetli...


320 МКД
или предлог цена
01 окт 17:56Убиец на комарци фенерче светло за кампување

Lamba koja ubiva komarci, na baterija, se polni so usb kabel pogodna...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Останато

01 окт 17:28LUSTER IKEA

Malku koristeni 2 parcinha po 300den Pustame po kargo


300 МКД
или предлог цена
01 окт 14:57Se prodavaat dva lustera

Se prodaavat dva odlicni lustera za dnevna soba kujna trpezarija cena...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

01 окт 14:57Лустери флуоресцентни 36w

Тип Т9 36 w, можност за испорака по брза пошта


По Договор
или предлог цена
01 окт 12:08SOLAR LED LIGHT 100% ZASTEDA NA STRUJA 200w 300w 400w

ULICNI SOLARNI LED LAMPI - BESPLATNA SVETLINA MNOGU KVALITETEN I P...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

01 окт 12:00Ретро лустер

Лустер со 5 чаши Лиле 075298153


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

01 окт 11:08Столна ламба

ОПИСОТ, НА ОГЛАСОТ, ЧИТАЈТЕ ГО, ДО КРАЈ СПЕЦИФИКАЦИИ: -Материјал: м...


500 МКД
или предлог цена
01 окт 00:06neonski armaturi 2x36 i 3x36

i edna 3x36 so raster nadgradni, 1000 den


15 €
или предлог цена
30 сеп 19:06Vintage - retro stolna lampa - ретро столна лампа

Prodavam stara no socuvana i ispravna stolna lampa od '70ti godini. K...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

30 сеп 16:55Лед панел led panel vgraden 600x600

2 нови некористени лед панели. Едниот е со панично светло во случај н...


1.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 15:00Прекинувач со три смарт

Нови прекинувачи смарт 2 парчиња Wi fi prekinuvac smart


20 €
или предлог цена
30 сеп 12:37PRODAVAM RETRO STOLNA LAMBA !!!

Prodavam retro stolna lamba vo ispravna sostojba.


1.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 12:25Luster/Lusteri

Се продаваат два лустери кои се во многу зачувана и исправна состојба...


1.200 МКД
или предлог цена
30 сеп 11:16Luster

Originalen Halogenski luster kupen vo as light skopje Se nasocuva ...


1.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 07:23Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам