Подкатегорија:
                   
1133 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kanterica Holzher 1410

Se prodava kanterica Holzher 1410 vo odlicna sostojba...kantericata t...


3.400 €
или предлог цена
Вчера 23:28BLACK + DECKER 18V Vibraciska dupcalka / odvrtuvac

Dve 18V 'Black&Decker' Kombi Shtrafilici vo odlichna sostojba. So niv...


100 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
120 €
Вчера 19:58Bateriska hilta,bormasina,strafilka/ хилта,бормашина,штрафил

Se prodava BOSCH PROFESIONALNA nova udarna bateriska bormasina korist...


500 €
или предлог цена
Вчера 15:04  НОВ ОГЛАС

Коsacica KULTIVATOR ( SWISS ) OKAY Green

Prodavam Kosacica Kultivator donesena od Svajcarija Marka Okey Green....


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
600 €
Вчера 13:00Kosacica BRIGGS & STRATTION 190cc

Prodavam Kosacica Briggs & Strattio 190cc Raboti bes nikakva mana. ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
120 €
Вчера 13:00МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ БАГАТ

Продавам машина за шиење БАГАТ. Тел.за контакт 071/293-741 Зорица


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:33*Pneumatski Pistol , Vozdusen Pistol*

Prodavam vozdusen pistol za odvrtuvanje na strafovi za bandazi ili za...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:09Motorna pila - STIHL MS250 (Motorka)

Se prodava nova motorna pila STIHL MS250.


250 €
или предлог цена
Вчера 11:32PRODAVAM STRAFILICA BORMASINA MAKITA I HILTI MADE IN JAPAN

PRODAVAM STRAFILICA BORMASINA MAKITA I HILTI MADE IN JAPAN . MAK...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 09:49GEDORE 53 parcinja SATAGOOD Novooooo vo kufer

Novi Gedore 53 pcs vo kuferce Od poznatiot brend SATAGOOD EXSTRA ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вчера 09:10Nova Brusalica 1200W Parkside Брусалица Нова

Novi brusalici Parkside 1200W, model PWS 125 F6, kupeni na 14 Maj 202...


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 08:44POLZAVESTI TRAKASTI KOFICASTI TRANSPORTERI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:322000W PROFESIONALNA BRUSILICA GERMANSKA BRUSALICA

Brusilicata e nova od Germansko proizvodstvo PARKSIDE so snazen motor...


85 €
или предлог цена
Вчера 01:30mashina za shienje

mashina za shienje BAGAT


60 €
или предлог цена
01 окт 23:59Trimer

Trimer za treva mojt da se vidi ne lice mesto


1 €
или предлог цена
01 окт 23:03Sthil 390ms husqvarna 365 husqvarna 288hp

Za poveke inf zoki 070 811 210 slikite se od motornite pili cena po d...


1 €
или предлог цена
01 окт 22:26masini za secenje plocki

2 masini za secenje plocki, 60cm i 40cm ednas iskoristeni, fiksna ...


2.000 МКД
или предлог цена
01 окт 21:08Cirkular

Prodavam cirkular za keramika Raider mnogu malku koristen skoro nov. ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
01 окт 20:02Elektromotor elektro motor so reduktor

Prodavam elektromotor so reduktor. moze i zamena so elektromotor 3,4...


80 €
или предлог цена
01 окт 20:01Pumpa za voda

Polovna pumpa za voda, za pdetalno zvonete.


1 €
или предлог цена
01 окт 20:00Boca za hidrofor za vozduh

Polovna boca za hidrofor istata moze i za vozduh za kompresor


1.300 МКД
или предлог цена
01 окт 20:00Masina za smirglanje boch

Masina boch za smirglanje.za podetalno,zvonete


750 МКД
или предлог цена
01 окт 19:59Cirkular cerkular za drva

Monofazen 1.5kw motor vo odlicna sostojba.


240 €
или предлог цена
01 окт 19:56Industriska Masina za sienje

Polovna industriska masina za shienje mojt racno a ima i motor,ova st...


3.800 МКД
или предлог цена
01 окт 19:56Mikser masina za mesanje lepak abrip i drugo

Mesalka mikser,za mesanje lepak abrip boja,i dr. vo isto vreme i mes...


300 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
330 €
01 окт 19:54Hidrofor pumpa za voda

Hidroforot e ovoj na slika. Treba da se smenit monometrot.motor si ra...


4.500 МКД
или предлог цена
01 окт 19:54Se prodava makita

Vo ispravna sostojba


По Договор
или предлог цена
01 окт 19:33BRUSALICA GOLEMA MASIVNA ELPROM

Prodavam Golema Brusalica Elprom Cena 4000 denari FIKSNO 077694696


4.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
6.000 МКД
01 окт 17:36Батер. Лемилица 4v PARKSIDE

Батериската лемилица е нова од германско производство PARKSIDE. Јачи...


2.500 МКД
или предлог цена
01 окт 17:24Masini za pletenje

Prodavam ednoredna i dvoredna masina za pletenje.


6.000 МКД
или предлог цена
01 окт 17:04Продавам мешалка за ајвар

Контакт телефон: 076/376-138 Мешалки за ајвар Мешалките се за сите в...


По Договор
или предлог цена
01 окт 15:25Se prodava racna makaza za lim

Se prodava racna makaza za lim Telefon za kontakt: 075/269-928 Pance


По Договор
или предлог цена
01 окт 15:23Motorna pila Husqvarna Esenska AKCIJA!!!

>>>>Видео од моторните пили може да го погледнете под текстот. Hus...


13.690 МКД
или предлог цена
01 окт 14:41SUSAC za KOMPRESOR komprimiran vozduh AIR DRYER

SUSACI - AIR DRYER NOVI - OMI - ITALIJA poveke kapaciteti / na lage...


1 €
или предлог цена
01 окт 13:26MAKITA STRAFILICA ILTA UBODNA PILA BORMASINA HILTI

PRODAVAM STRAFILICA BORMASINA MAKITA I HILTI MADE IN JAPAN . MAK...


1.800 МКД
или предлог цена
01 окт 11:292x STIHL MS361

se prodavat dve stihl 361 100% ispravni moze proba


350 €
или предлог цена
01 окт 10:34MOTORNA PILA DOLMAR

ПРОДАВАМ МОТОРНА ПИЛА ДОЛМАР МНОГУ МАЛКУ КОРИСТЕНА ЗА ДОМАШНИ ПОТРЕБИ...


200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

01 окт 08:10Косилица за трава” КUBOTA” со сопствен погон

Косилица за трава” КUBOTA” со сопствен погон, два ножа, за поголеми п...


590 €
или предлог цена
30 сеп 21:22Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон

Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон. цена 590 еур, тел 075 4...


590 €
или предлог цена
30 сеп 21:22Моторна пила ZENOAH-Komatsu G3200EZ 4,3kg

ZENOAH-Komatsu G3200EZ,моторна пила. 4.3 кгр. во супер состојба. Ув...


8.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 21:21Страна 1 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам