Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
355 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Најдобра понуда на IPTV (топ цена)

Прославуваме 4 години заедно!!! 3 месеци- 1.800 денари 6 месеци- ...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

30 сеп 11:34Промовирано

Најдобра понуда на IPTV (топ цена)

1месец- 500денари 6 месеци- 2.500 денарии 12 месеци- 3500 денари П...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Вчера 21:05НОВ ОГЛАС
Промовирано

Најдобра понуда на IPTV (топ цена)

1месец- 500денари 6 месеци- 2.500 денарии 12 месеци- 3500 денари П...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Вчера 21:05  НОВ ОГЛАС

Najdobrata IPTV na Balkanot i vo Evropa

Уживајте во најдобрата телевизија со супер збогатена понуда на ТВ-кан...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Вчера 19:35BESPLATNO GLEDAJTE 6.000 TV KANALI i

Доколку имате ТВ БОКС, АНДРОИД Телевизор, ЛАПТОП или ДЕСКТОП КОМПЈУТ...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 16:54Ubedlivo najdobroto IPTV Site kanali

Site kanali na edno mesto preku 50.000 prevodi na site jazici makedo...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Вчера 15:41DIGITALEN RISIVER ZA MAKEDONSKI NACIONALNI KANALI "GS2018HD"

RABOTI NA OBICNA NADVORESNA ANTENA MOZE DA GI GLEDATE MAKEDONSKITE N...


1.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Останато

Вчера 10:59MEGA IPTV

MAX TV HRT  PINK TV POLARS ARENA SPORT DIGITALB TRING SKY IT SKY DE ...


60 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Вчера 10:28SHERING ZA DREAMBOX

Najdobar i najevtin SHERING vo Makedonija so Orf Upc Direkt Fokus ...


50 €
или предлог цена
Вчера 10:28EX YOU IPTV

MAX TV HRT PINK TV POLARS ARENA SPORT DIGITALB TRING SKY IT SKY DE S...


60 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Вчера 10:28Shering za Dreambox

Najdobar i najevtin SHERING vo Makedonija so Orf Upc Direkt Fokus ...


50 €
или предлог цена
Вчера 10:28ANDROID TV BOX 4/64 so iptv televizija

5000 programi so prevodi So bt tastatura so vgradena baterija plus 30...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:06ANDROID BOX 4/64 so iptv televizija

T95 Allwiner h616 6k rezolucija Programite se so prevodi So bt tastat...


3.300 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 09:58Најповолна цена за IPTV Македонија Европа Америка

Дали барате IPTV со добри сервери, брзина и квалитет? Ви нудиме најпо...


50 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
3.500 €
01 окт 19:44UBEDLIVO NAJDOBRA IPTV I SATELITSKA TELEVIZIJA NA BALKANOT

Dovolno e da imate stabilen internet so minimalna brzina 10-12 Mbit d...


90 €
или предлог цена
01 окт 19:17Satelitska antena

Prodavam satelitska antena pokretna(so motor) Resivero e AMIKO 8260 ...


100 €
или предлог цена
01 окт 17:03IPTV - Premium TV Service

Нема што да гледате на телевизија ?? Гледајте ги најдобрите светски т...


70 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

01 окт 10:56Digitalen tv,video,radio resiver Technisat digit k3 e

Donesen od Germanija odi bez dalecinsko, no odgovara na nego univerza...


1.000 МКД
или предлог цена
01 окт 10:06Germanski satelitski resiver SMART MX 04 %%%%%

Germanski satelitski resiver SMART MX 04 Mozete da go vidite na net ...


1.000 МКД
или предлог цена
01 окт 10:06Germanski TV Resiver+ Antena Fte eXtreme HD flex T2

Kaki NOV germanski tv resiver digitalen HD komplet so digitalna Anten...


3.000 МКД
или предлог цена
01 окт 10:06Android 11 Tv Box со вклучен бесплатен IPTV

✔ Овој бокс драстично отскокнува во споредба со другите боксови на па...


3.800 МКД
или предлог цена
01 окт 09:20ANDROID BOX 4/32 so iptv televizija

H616 quad core procesor wifi bt novi boxovi so super kvalitet 5000 pr...


2.800 МКД
или предлог цена
01 окт 07:40Amazon fire stick 3rd generation 2020 model

Inputs / Outputs Video Output - 1 x HDMI Male USB Ports - 1 x USB (...


3.000 МКД
или предлог цена
01 окт 00:09Сателитски,сервис,монтажа и продажба

Сервис монтажа и продажба на сателитски и Дрим-Бокс,satelitski i Drim...


1 €
или предлог цена
30 сеп 21:40Монтажа и срвис на сателитски антени и Дрим Бокс

Монтажа сервис и продажба на сателитски антени и DRIM-BOX


1 €
или предлог цена
30 сеп 21:39servis prodazba i montaza na satelitski anteni i DRIM-BOX I

Servis prodazba sering i sve sto e potrebno za satelitski anteni i DR...


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 21:39Сервис и монтажа на сателитски антени

Servis,montaza i prodazba na satelitski anteni i DRIM-BOX,SERING ZA D...


1 €
или предлог цена
30 сеп 21:38IPTV Proiptv 40 evra godisno

IPTV televizija 13000 live kanali i 46000 Filmovi i Serii Site regi...


40 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

30 сеп 18:17Instalacija na Kodi

Instalacija na Kodi na bilo koj android ured 5.0+, i isto taka i na M...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

30 сеп 17:58Vu+duo2

Vu+duo2 - so 250 hd,antena , kabel okolu 30 metra.Mozna e zamena za h...


1 €
или предлог цена
30 сеп 16:27FIRE TV stick 4k

....novi ne activirani....


70 €
или предлог цена
30 сеп 15:46DIGITALEN RESIVER ZA MAKEDONSKI KANALI DVB-T2

NOV NE KORISTEN VO ORIGINALNO PAKOVANJE "HD DIGITAL DVB-T2 RECEIVER G...


1.099 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Останато

30 сеп 15:23Satelitska Komplet

Се продава сателитска антена со големина 120см на 120см округлеста.Во...


4.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 14:57NOV SATELITSKI RESIVER OPTICUM BLUE FULL HD

За многу евтино се продава нов сателитски ресивер (нема далечинско) O...


700 МКД
или предлог цена
30 сеп 14:55OneClick.Media iptv - број 1 на балканот

Најдобрата претплата за iptv телевизија на балканот веќе 5 години!! ...


9 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

30 сеп 11:34Најдобра понуда на IPTV (топ цена)

Прославуваме 4 години заедно!!! 3 месеци- 1.800 денари 6 месеци- ...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

30 сеп 11:34Android tv box

Se prodava nov nekoristen android box. RAM 4G ROM 63


2.900 МКД
или предлог цена
30 сеп 09:53### NAJDOBRA I NAJSTABILNA IPTV TELEVIZIJA NA BALKANOT ###

POBARAJTE 24H TEST I UVERETE SE SAMI ZOSTO SME NAJKVALITETNI VECE 12...


90 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

30 сеп 09:16Satelitska antena socuvana evtino

Prodavam satelitska antena, socuvana, elipsovidna, dimenzija 115 x 10...


500 МКД
или предлог цена
30 сеп 09:01Satelitska antena

Se prodava satelitska antena so motor, komplet so resiver.Malku koris...


6.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 19:14ANDROID TV BOX

TOP MODEL MNOGU BRZ PROCESOR System: Android 9.0/10.0 CPU: Amlogi...


4.490 МКД
или предлог цена
29 сеп 18:254K Android TV Box 4/32 Android 11

Najdobar TV Box za gledanje YouTube, Netflix, filmovi i serii. Mozhe ...


3.300 МКД
или предлог цена
29 сеп 16:58Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам