Цела Македонија
                   
342 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LED WIFI text panel USB temperature sensor -

ZA PO GOLEMITE IMATE EXTRA POPUST 96x32 cm = 150€ црвена 128x32 ...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електроника

Вчера 07:59Промовирано

POE napojuvanje za Dome kameri video nadzor

pd9501gr/ac Microsemi


50 €
или предлог цена
Битола

Електроника

Вчера 18:29hilt hilta inco

dve hilti se prodavaat ednata ispravna drugata ne raboti ima nekoj p...


50 €
или предлог цена
Куманово

Електроника

Вчера 13:37  НОВ ОГЛАС

Digitala vnatresna TV antena

Се продава дигитална внатрешна ТВ антена купена од Логинг Електроникс...


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Електроника

Вчера 12:38  НОВ ОГЛАС

LED WIFI text panel USB temperature sensor -

ZA PO GOLEMITE IMATE EXTRA POPUST 96x32 cm = 150€ црвена 128x32 ...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електроника

Вчера 07:59Elektronika Razni Delovi Tranzistori Pojacala Predpojacala

***** Informacii posle 15:00 casot ***** Elektronika Razni Delovi : ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

01 окт 21:00Servis za elektronika.Tv audio servis

Servis za elektronika. 09-20h 078430112 Pojacala Resiveri Zvucnic...


78.430.112 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Електроника

01 окт 10:09делови за перални

секакви делови за перални


По Договор
или предлог цена
01 окт 09:29USB microskope 1000x

Se prodava nov mikroskop, so site dodatoci (instalaciono CD, stalak ...


2.500 МКД
или предлог цена
01 окт 09:27Torus 1000w 2x59v

Prodavam torusen transformator 1000w 2x59v kargo Ne cena po dog...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електроника

30 сеп 12:58Trafo. Converter 230v na 110v.

Trafoto e novo nekoristeno. 300 VA.


4.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Електроника

29 сеп 11:17Se prodava kabel 4x25 lisnast bakaren

Se prodava nov kabel 4x25 crn lisnast bakaren so dolzina od 44m Cena ...


900 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

27 сеп 20:52Servis za Elektronika i Audio Tehnika (po 16h)

Servisiram audio oprema i ostanati elektronski uredi - Risiveri - P...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Електроника

26 сеп 18:42Iskra audio frekventen generator oscilator

Kompleten Funkcionalen Cena 2000 den


33 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Електроника

26 сеп 16:54prodavam Gajgerov brojac, merac na radijacija GMC-500 plus

se prodava nov neotpakuvan, raboti na litiumska baterija poracan e od...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Електроника

26 сеп 15:42Tel/Fax kako nov Philiphs orginal

Prodavam Tel/Fax Philips extra skoro nov ispravno so garancija.Komple...


600 МКД
или предлог цена
Гостивар

Електроника

26 сеп 14:36Dmx decoder,dmx dekoder, led amplifier, led zasiluvac

Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Битола

Електроника

26 сеп 08:57Nintendo Switch

Nintendo Swtich samo e od pakovan neje nikogas koristen moze dase vid...


16.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 22:55D-LINK ZA INTERNET

prodavam nov malku koristen d-link DGS 1210-16


1 €
или предлог цена
Куманово

Електроника

22 сеп 19:40Се продава модем MOTOROLA SBV 5121 E

Се продава модем за кабелска телевизија MOTOROLA SBV 5121 E. Цената е...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Електроника

22 сеп 09:40Radioamater ukoricen.

Casopis Radioamater ukoricen.Godista od 1970 do 1989 godina. 3500dn -...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електроника

22 сеп 08:38Radio vrska - Toki Voki - Motorola

Радио врска – Токи-Воки - Моторола Имајте комуникација со другите до...


1.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електроника

19 сеп 08:49Komplet 7 pinceti za precizna mehanika

Комплет 7 пинцети за прецизна механика. Совршени за работа со електро...


499 МКД
или предлог цена
18 сеп 12:59APARATCHINJA ZA SLUSHANJE

Слушните апаратчиња се купени пред неколку години и се во здрава и од...


890 €
или предлог цена
17 сеп 20:38Батерии На Полнење/Baterii Na Polnenje (AA)

❗❗ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНА БАТЕРИЈА❗❗ ✅NiMH АА БАТЕРИИ ✅ENELOOP ✅ГЛАНЦ НОВИ


150 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

17 сеп 12:30Полнач За Батерии/Polnac Za Baterii

✅ПОЛНИ АА, ААА БАТЕРИИ ✅VARTA ✅ГЛАНЦ НОВ


500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

17 сеп 12:30Полнач За Батерии/Polnac Za Baterii

✅ПОЛНИ АА, ААА БАТЕРИИ ✅VERBATIM ✅ГЛАНЦ НОВ


500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

17 сеп 12:29Stk-0080

Nov stk 1 parce


550 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Електроника

15 сеп 13:54Sonoff WiFi Smart prekinuvac

Се продава (Sonoff) Wi-Fi - relay 10 А / 2200 W со модул за контрола ...


1.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Електроника

13 сеп 21:10Digitalen Tester na Baterii

Едноставен, но ефикасен мал дигитален тестер на батерии , компактна г...


350 МКД
или предлог цена
13 сеп 11:29MESR 100

Instrument za merenje kapacitet MESR 100


20 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Електроника

13 сеп 01:48lenovo YT3-850F

Prodavam tablet yoga YT3-850F MT:ZA09 za delovi, so ispraven ekran ...


25 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Електроника

13 сеп 01:41touch screen

touch screen za tablet


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Електроника

13 сеп 01:36Bodytemp 478–Безконтактен термометар за телесна температура

Golem izbor na meraci za temperatura i vlaznost, merenje na temperatu...


4.400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Електроника

13 сеп 00:49Solarni sistemi na akomulator za vikendicka

Solarni sistemi na akomulator za vikendicki Ligt посветла од било ко...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Електроника

12 сеп 13:24Solaren sistem na akomulator za vikendicki

Solaren sistem za kukji vikendicki Системот за соларно полнење за на...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Електроника

12 сеп 13:24Cb radio Galaxy saturn

Vintage radio stanica. Poveke info po tel


189 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Електроника

12 сеп 09:40Kupuvam kondenzatori 6800uF 120V ili 110V

Kupuvam elektrolitski kondenzatori 6800uF 120V ili 110V


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Електроника

12 сеп 07:59Prodavam izlezni integralci STK4048 i STK403-130

integralcite se od ispravni pojacala ima STK4048V X2 2000den - za ...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електроника

10 сеп 08:18Prodavam motorolla za taxi

Prodavam motorolla za taxi Pojacallo Bez zicen mikrofon Dvd mp3 T...


4.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Електроника

09 сеп 18:59Стабилизатор Стабилизатор

Се продаваат користени стабилизатори, тие се во исправна сосојба, мож...


1.100 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

08 сеп 11:15Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам