Цела Македонија
                           
30599 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нов ПРЕКРАСЕН опремен стан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 јан 12:13Промовирано

Наместен стан во Кисела Вода

Станот е на 2 нивоа, дневната соба со кујна е 40м2, а спалната на гор...


60.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

24 јан 15:26Промовирано

Стан Центар 65м2 / Stan Centar 65m2

Се продава стан во центар во градски ѕид моментално се реновира всели...


1.950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

14 јан 15:32Промовирано

Се издава стан деловен простор

Добра локација, обезбеден паркинг, тераса 10м2. Карши гимназија Jоси...


3 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
330 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 19:48Se prodava Stan

Se prodava 4 soben Stan vo strog centar na ulica Done Bozinov nad kru...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.100 €
Куманово

Станови

Денес 19:38Се издава нов двособен невселен стан

Се издава нов двособен невселен стан 41м2 во Кисела вода на 1800 м од...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 19:37Izdavam trosoben namesten stan za 3 nedeli vo juni

СТАНОТ Е СЛОБОДЕН: од 10 до 30 јуни 2023 (и после од 5 септември ...)...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 19:28IZDAVAM NAMESTEN STAN VO KOZLE

SE IZDAVA SOLIDNO NAMESTEN STAN VO KOZLE, SPROTI OLIMPIKO.komplet kuj...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 19:26СЕ ПРОДАВА СТАН НА ШИРОК СОКАК- STAN NA SHIROK SOKAK- CENTAR

Се продава стан на Широк Сокак, 38м2 над парфимеријата Shatze, наспро...


52.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
55.000 €
Битола

Станови

Денес 19:23Se prodavaat stanovi vo Gjorce Petrov

Се продаваат нови станови во завршна фаза на градба од 40м2 и 44м2 н...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 19:14Za Kratok Prestoj se iznajmuva

Opremen so site potrebni stvari, higiena i kozmetika.


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 19:04Kupuvme stan vo avtokomanda

Do 40 kvadrati star


35.000 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Станови

Денес 18:57Garsonjera-ul.Makedonija za dneven prestoj-luksuzno namesten

Apartman(garsonjera 20m2) - za kratok presoj na ulica Makedonija-koml...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 18:56Se iznajmuva kompletno opremen stan

Se izdava nov i kompletno opremen stan na dobra lokacija nasproti res...


250 €
или предлог цена
Струмица

Станови

Денес 18:31se kupuva mal stan/garsonjera vo Ohrid

kupuvam mal stan/garsonjera vo Ohrid ne pogolem od 30-35 m2 Placanj...


19 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
19.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 18:28Se prodava stan vo Stip

Se prodava stan vo Stip 91 m2 terasa,kompletno namesten so nov mebel ...


70.000 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
80.000 €
Штип

Станови

Денес 18:27Stan od 39m2 vo Blok 70

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo blok 70 vo Tetovo. ____...


32.990 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 18:13Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar. _______________...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 18:13Se prodava luksuzen stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Strog Centar vo Tetovo. ...


116.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 18:12Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na Ilindenska vo Tetovo. _...


69.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 18:12Se prodavaat stanovi vo izgradba vo strog Centar, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija v...


1.200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 18:11Stanovi vo izgradba

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na apartmani vo izgradba so lokacija...


950 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 18:11Se prodava stan/deloven prostor na prizemje vo Centar,Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan/deloven prostor so lokacija ...


50.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 18:11Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


75.600 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 18:11Se izdava stan vo Centar pred Narodna banka

Se izdava stan vo Centar pred Narodna banka nov i kompletno moderno o...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 17:58STAN DUPLEX VO CENTAR ZAMENA ZA KUCA

Stanot se naogja vo centralno gradsko podracje potocno pozadi gimnazi...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 17:40Se izdava stan vo Centar, Debar Maalo / Центар, Дебар Маало.

Се издава спрат од куќа во Дебар Маало. Станот е со 3 спални соби, 2...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 17:34Stanot e vo centar vo vnatresnosta na Makedonija

Stanot e vo Resen.Cenata e za na namesten


450 €
или предлог цена
- 31 % Попуст
650 €
Куманово

Станови

Денес 17:24Stan za Kratok prestoj, Aerodrom.

Stan za kratok prestoj. nov namesten, parno, kabelska, smart tv, opti...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 17:15STAN NA DEN (garsonjeri, ednosobni,dvosobni,trosobni)

IZDAVAME stanovi na den, komplet namesteni za vasite gosti ili sorabo...


15 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 17:14Se prodava stan 53m2 so 12m2 podrum

Se prodava dvosoben stan na prizemje 53m2 + 12m2 podrum na ul. Mirka ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 17:00Garsonjera za kratok prestoj

Se iznajmuva garsonjera za kratok prestoj vo aerodrom tel 078446130


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:59Se izdava Apartman

Апартманот се наоѓа кај поранешно Симпо, 5мин од центар и Широк Сокак...


900 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 16:52Нов ЈУЖЕН Стан во Центар / АРИА

Се продава нов и невселен ЈУЖЕН стан во комплекс Ариа. Трет кат / ...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 15:56Se izdava nov moderen stan

Stanot se naogja na najdobra lokacija vo nova zgrada vo Aerodrom, so ...


330 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:50Нов стан Дебар Маало 61м2

Се продава нов 3 собен стан во Центар, позади Броз кафе,многу функци...


1.750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:48Kupuvam stan vo karpos 3 (Руските згради во Карпош 3 - Воена

Kupuvam stan vo karpos 3 (Руските згради во Карпош 3 - Воена болница)...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:48Се продава гарсоњера во аеродром

Се продава нова гарсоњера во Аеродром на приземје со двор , има вле...


46.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:47Се продава прекрасен фамилијарен стан кај Ат Пазар

Се продава комплетно реновиран фамилијарен стан во близина на Ат Паза...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 15:32Dvosoben stan vo naselba Cento ( Tri Kukji)

Se prodava dvosoben stan vo naselba Cento. Vo limenite zgradi pred be...


35.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 15:31LUKSUZEN STAN VO CAIR NAMESTEN EXTRA 106M2

SE PRODAVA LUKSUZEN STAN VO CAIR SO PRODAVA SAMO KOMPLET NAMESTEN 1...


11 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 15:31Nov stan 46 m2 vo Nabizi-Struga!!!

SE PRODAVA: Nov stan vo gradba 46m2 na 8 mi sprat na Istok vo komplek...


51.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
52.000 €
Струга

Станови

Денес 15:30Нов стан за издавање со паркинг во гаража

Се издава празен стан во нова зграда на улица Пандел Шишков, во близи...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:27Страна 1 од 765

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам