Цела Македонија
                   
36140 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW - PASSAT

Продавам VW Volkswagen Passat 1.9 tdi караван во беспрекорна и одлич...


5.200 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

28 јан 20:03Промовирано

KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


5.790 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Mazda 6

Опрема: - Електрика на сите стакла и ретровизори (склопливи ретровиз...


6.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Opel Calibra 2.0

Se prodava Opel Kalibra 2.0 benzin/plin atest, registrirana e do 07.2...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 18:38Bmw E36 318i Benzin/Plin

Se prodava Bmw e36 318i benzin/plin, top sostojba, registrirano cela ...


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 18:38MAZDA CX7 2.3 BENZIN PLIN 260KS 6M/T PREMIUM

MAZDA CX7 2.3 BENZIN PLIN 260KS 6M/T PREMIUM KUPEN OD MAKEDONIJA SO R...


7.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 18:38TOYOTA AURIS 2.0 D-4D 124KS LUNA 2007G

TOYOTA AURIS 2.0 D-4D 124KS LUNA VOZILO OD VTOR SOPSTVENIK REDOVNO ...


5.490 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 18:38BMW X1 143hp dizel

Bmw X1 Sdrive 1.8d Greaci na sedista Start stop Digitalna klima Bord...


10.900 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автомобили

Денес 18:37SUZUKI SWIFT 1.3 KLIMA

SE PRODAVA SUZUKI SWIFT 2005 godina 1.3 diesel 69 k.s Racen men...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:32Se prodava audi a6

Se prodava audi a6 2.8 v6 1996 god so ates plin ates folii napraven s...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 18:31Audi a4 1.9tdi quattro

Se prodava audi a4 1.9tdi 110 ks quattro registrirano do 6 2023 pali ...


1.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 18:31OPEL CORSA 1.4i JOY *СОНЧЕВ КРОВ* ОДЛИЧНА

Прекрасна Corsa JOY 1.4 бензинец 44kw основен модел со сончев исправе...


1.250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 18:30VW POLO 1.4 TDI FULL -07

VW POLO 1.4 TDI 5 VRATI MNOGU ZACUVANO KAKO VNATRESNO TAKA NAD...


3.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.990 €
Денес 18:30Mercedes A160 AVANTGARDE

Mercedes A160 Avantgarde nivo na oprema. -Zimski gumi -Abs -Esp -...


3.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 €
Тетово

Автомобили

Денес 18:26Opel corsa 1.3cdti.ful oprema 06g.odlicno socuvana

Opel corsa 1.3 cdti.redizajn so realni 229000km.proverka kade sakate ...


2.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:25Mini countryman 2.0s.dizel 143hp.4x4.avtomatic.2014g.

Mini countryman 2.0s.dizel 143hp.4x4.x.drive avtomatic 2014g.noviot m...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:25Peugeot 407 2.0HDI 2009

Se prodava peugeot 407 coupe 2.0 HDI 2009 godina vo odlicna sostojba ...


5.750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 18:25FIAT 500C 0.9 Twinair Lounge (Cabriolet)

*FIAT 500 0.9Twinair 59kw(80ks) *Godina na proizvodstvo 2017 *regis...


13.990 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 18:24Fiat Sedici 2.0 136 ks Terenec 4x4 na 118.000km

Se prodava Terenec Fiat Sedici 2.0 JTD 136 ka 4x4 na 118. 400 km Pro...


7.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 18:24Audi A5

Prodavam audi A5 2.0 Dizel S line 2010 godina kolata e vo perfektna s...


12.500 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 18:21Se prodava kia picanto

Se prodava kia picanto 1.0 benzin plin 2006 godina, so klima, registr...


2.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 18:21MITSUBISHI OUTLANDER 2.2TDI 4×4

Se prodava dip MITSUBISHI Outlander4×4 FACELIFT 6 BRZINI.Dizel 2.2t...


8.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.100 €
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Денес 18:21FORD MONDEO 2.0 TDCI TITANIUM

Se prodava ford mondeo so najvisoko nivo na oprema TITANIUM so apsolu...


14.900 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
15.900 €
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Денес 18:21SKODA OCTAVIA 4×4benzin1.8

Se prodava skoda octavia 2010 prva reg kupena od saem vo SWAICARIA50...


7.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Денес 18:21PEUGEOT BIPPER

Se prodava peugeot bipper patnicki,Registriran do 12.01.2024. mnogu...


5.900 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Денес 18:21AUDI A4 2.0 NOV UVOZ

Se prodava Audi A4 uvezen od italija so plateni davacki se do registr...


3.999 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Денес 18:20Peugeot 5008 2.0 HDI Увезено од Германија

Се продава PEUGEOT 5008 2.0HDI. Од опрема поседува: -Автоматска кли...


7.550 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 18:19SE PRODAVA VW POLO 1.2 BENZIN EXTRA CENA ZA KESSSS

Se Prodava Vw Polo 1.2 Benzin Registrirano Od Oprema Poseduva ...


4.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:19Audi A4 1.8 TFSI

Moze zamena za avtomobil ili motor Moze zamena za avtomobil il...


6.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.700 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 18:18GOLF 5+ ODLICEN MAX.ZACUVAN !!!

📌GOLFOT E ODLICEN/SPORT LINE OPREMA/ SERVISIRAN/GOLEM SERVIS/SPORT ...


4.299 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:18VOLVO 740

Voziloto e vo ispravna sostojba nema registracija 2.3 benzin/plin


400 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 18:14GOLF 20 TDI 140 KS GOD 2009 ALltomatik

Vozilloto je vo solidna sostojbaot oprema ima:Abs.Esp.Servo.Tempomat....


8.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 18:14Touareg 2.5 TDI

Se prodava Touareg 2.5TDI Bugarski tablici (tehnicki do 02/2023) 2...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 18:14BMW 318d 2008

Bmw 318d 2008 god vo sobrakjajna Star stop / A stop Parking ...


7.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 18:11Audi A6 (2.0)

Audi A6 full oprema 8 brzini Registrirana so godisen zelen karton do...


19.800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 18:11Ford Fiesta 1.4 TDCI

Ford Fiesta 1.4 TDCI Reg do 18.08.2023 god so zelen karton Servo...


2.100 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 18:11  НОВ ОГЛАС

REXTON 2.7

rehton vo odlicna sostojba pogon na cetiri trkala avtomatski menuv...


6 €
или предлог цена
Денес 18:09VW GOLF 7 2.0TDI (4X4) HIGHLINE

Vw golf 7 2.0 (150k.s) FULL Oprema 6 brzini Webasto so daljinsko ...


13.500 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 18:09Citroen C5 X7 Hydractive III 2.2 HDI 125KW 2008

Prodavam Citroen C5 odlicno socuvan so full oprema so realni 230.000k...


6.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.290 €
Струга

Автомобили

Денес 18:08BMW 530D 1999

Kolata e odrzavana redovno ja imam veke 12 godini. Mali i golemi serv...


2.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:05Mercedes E280 Cdi Avantgarde 2006g

Prodavam mercedes E280 cdi Avantgarde so liniski motor 2006 godina ...


10.900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 18:03Dacia Duster 1.6 benzin 4x4 2011ta godina

Prodavam Dacia Duster 1.6 benzin 77kw so pogon koj moze da se setira ...


8.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 18:02CLIO 1.5 DCI BUSINESS NAVI ECO²

Firmata NEXTCAR uvezuva kvalitetni vozila kupeni od ,Francija.Avtomob...


9.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 18:01Страна 1 од 904

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам