Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
237 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Lg dvd home cinema dh3130s

CD/DVD AUX USB RADIO KOMPLET SE PRODAVA


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:16DIGITALEN --RESIVER -TV BOXX---FULL HD -USB

Digitalni resiveri DVB-T2, FULL HD, Gledajte gi besplatno MK kanalite...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

Вчера 17:14DVD

So USB youtub


1.800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Вчера 16:45Andoid multimedia za Mercedes W204 2007-2011

Android multimedia za Mercedes C klasa W204 2007-2011g proizvedeni. I...


269 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / HD плеери

Вчера 10:03Philips smart blu ray player

Se prodava skoro nov Philips smart blu ray player so analogni audio i...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:00VHS Video recorder JVC HR-D520E (kaseti)

VHS Video recorder JVC HR-D520E (kaseti ekstra socuvan


40 €
или предлог цена
05 окт 17:46Se prodava THOMSON THG 541

Se prodava multi medija pleer.Malku koristen.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / HD плеери

05 окт 16:13Video Nadzor CCTV HD Kameri DVR NVR

PROMOCIJA Kompetni video nadzori so 4 kameri po najevtini ceni vo ...


5.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / HD плеери

05 окт 13:20DVD PLAYER, DVD PLEER..

Prodavam malku koristeni i ispravni DVD Pleeri: 1. LG 2. LG 3. FUE...


1 €
или предлог цена
05 окт 08:28Presnimuvanje od VHS na USB

Presnimuvanje na VHS kaseti na USB Tel 070/605-190


1 €
или предлог цена
04 окт 18:27DVD so Saraund Panasonik

DVDto ima mal defekt so vratickata, se otvara sama pri uklucuvanje i ...


100 €
или предлог цена
04 окт 08:21Се продава ROKU 2

Се продава ROKU 2. Уредот се користи за гледање телевизија преку апли...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

04 окт 07:10Екстра DVD плеер!

Продавам DVD плеер 8 инчи екран. Со оригинална футрола која се монтир...


По Договор
или предлог цена
03 окт 15:52Prodavam videorekorder za delovi

Продавам SVHS видеорекордер TELEFUNKEN неисправен! Нешто е расипано ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

03 окт 15:41Sony 2.1 3D Blu-Ray

Sony 2.1 3D Player vo perfektna sostojba i so mnogu ubav dizajn i zvu...


9.000 МКД
или предлог цена
03 окт 12:12Prodavam menuvam DVD Players Aiwa - Quadro

Odlicno socuvani funkcionalni DVD Players Aiwa XD-DV480EZ -cita o...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

02 окт 23:37DVD Lg pleer - resiver

Se prodava dvd pleer resiver LG, komplet so zvucnici (4 sateliti i ...


3.300 МКД
или предлог цена
02 окт 19:11DRZACI ZA CEDINJA

prodavam drzaci za cedinja .1golemite 300 denari,2 . malite200 denari


200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

02 окт 18:27dvd pleer

dvd prleer vo ispravna sostojba so daljinsko


2.000 МКД
или предлог цена
02 окт 17:46SASMUNG dvd pleer -resiver

Se prodava dvd pleer resiver Samsung komplet so zvucnici (4 sateliti...


2.200 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.600 МКД
02 окт 12:05dvd

se prodava dvd max sacuvan sas tri zvucnika exstra sostojba moze da ...


2.000 МКД
или предлог цена
02 окт 10:12Cena po dogovor

Prodavam DVD rekorder povolno


5 €
или предлог цена
01 окт 17:20video rekorder vhs Panasonic NV-HV61,stereo na kaseti

video rekorder vhs Panasonic NV-HV61,na kaseti


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
01 окт 08:43video rekorder vhs Sony slv sx730-hifi-stereo

video rekorder vhs Sony slv sx730-hifi-stereo.


70 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
80 €
01 окт 01:17Sony DVP-NS590P

Sony DVP-NS590P DVD PLAYER. Analog signal format system: NTSC,PAL, Vi...


1.299 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

30 сеп 17:58WD TV Live Streaming Media Player

WD TV Live Streaming Media Player


По Договор
или предлог цена
30 сеп 15:35DVR HIKVISION DS-7216HVI-ST

Во одлична состојба ,многу малку користено 16 channels


1 €
или предлог цена
30 сеп 12:48DVR HIKVISION DS-7216HVI-ST

Во одлична состојба ,многу малку користено 16 channels


1 €
или предлог цена
30 сеп 12:46CD VCD MP3 PLEER

PRODAVAM POTPOLNO NOV PLEER, NEOTPAKUVAN,SO DALJINSKO I KABLI te...


1.700 МКД
или предлог цена
30 сеп 09:45DVD player

1.Quadro dvd 900 ps 2.Dolby dvd v200 Ispravni


1.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 14:25Samsung BD-P1400 Blu-ray player

Продавам блуреј плеер БЕЗ далечинско во одлична состојба. HDMI, LAN...


19 €
или предлог цена
29 сеп 07:36DIGITALEN --RESIVER -TV ---FULL HD -USB

Digitalni resiveri DVB-T2, FULL HD, Gledajte gi besplatno MK kanalite...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

28 сеп 10:17Blu-ray pleer Yamaha BD-S667

Blu-ray pleer Yamaha BD-S667 wi-fi .usb... SpecificationsDisc/Form...


100 €
или предлог цена
28 сеп 03:29Pioneer dv 300 povekefunkcionalen dvd pleer

Kompleten Nov Cena 1600


25 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
29 €
26 сеп 17:21Philips DVD/USB player

Philips 3000 series DVD player DVP3950 DivX Ultra USB 2.0 - - - DV...


По Договор
или предлог цена
26 сеп 15:33Продавам сочувани ДВД плеери

Продавам два сочувани ДВД плеери Беко и Шервуд со оригинални далечинс...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

26 сеп 11:12dvd-hdd-sd rekorder Panasonic

dvd-hdd-sd rekorder Panasonic.dmr-eh50, 200gb,hard disk.


3.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 МКД
26 сеп 10:01Se prodava philips DVD player. Cena po dogovor.

Prodavam Philips DVD player, so kabli za priklucoci vo pojacalo ili t...


1 €
или предлог цена
25 сеп 20:58Video nadzor kameri set 5pix

POVTORNO NA AKCIJA!!!!!!!!!!!!!!!! NAJEFTIN PROFESIONALEN VIDEO NADZ...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

25 сеп 13:57SONY DVD PLAYER

Se prodava SONY DVD player, nekoristen, model:DVP-SR170


1.500 МКД
или предлог цена
25 сеп 09:31Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам