Цела Македонија
                   
2705 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES SPRINTER 309 CDI MAXI

Se prodava Mercedes spreinter 309 CDI 2007 godina vo sobrakajna ,odli...


9.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

13 авг 15:53Промовирано

PREVOZ SO PIKAP VOZIME NIZ CELA MKEDONIJA...

PREVOZ SO PIKAP MALO VOZILO...i Kombe i Kamion vrsime selidbi na st...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 13:00Промовирано

Iveco Daily 50c 13 2003 godina

Повеке инфо на тел 070 368 690 Дејан


3.500 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

04 авг 12:12Промовирано

CITROEN JUMPY scudo expert 2011 god 1.6 hdi od CH tovarno

Prodavam citroen Jumpy so motor 1.6 hdi doneseno od Svajcarija i plat...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 23:05Volkswagen LT 35 na delovi

Se prodavaat delovi za volkswagen LT 35,kombeto e so defekt motor… m...


700 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 €
Штип

Комбиња

Вчера 22:42Iveco Slep sluzba Vlecna sluzba

Iveco 2.8 2003god Platforma 4.90m na 2.10m Vitlo 5.5t Nosivost 2...


8.000 €
или предлог цена
Делчево

Комбиња

Вчера 20:08PEŽO BOKSER 2012

Kombeto e vo odlicna sostojba so klima, tempomat registrirano do 15-0...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Комбиња

Вчера 19:54Prevoz na stoka so kombe

Vrsime prevoz i uslugi so kombe, lokal i niz makedonija 078520645


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 19:432014 118.000km 3metra tovaren prostor

Nov uvoz od germanija


13.500 €
или предлог цена
Неготино

Комбиња

Вчера 18:412015 316 cdi Mercedes Sprinter termoking

Kufer 4metra dolg 2m sirok 2 m visok


22.500 €
или предлог цена
Неготино

Комбиња

Вчера 18:41OPEL COMBO 1.3 CDTI 2011 TOVARNO ODLICNA SOSTOJBA

OPEL COMBO 1.3 CDTI 2011 TOVARNO SO KLIMA ODLICNA SOSTOJBA.CENA 3500+...


3.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Вчера 18:26Продавам комбе Мерцедес спринтер 313 2008г

Продавам комбе Мерцедес спринтер 313 2008г во екстра состојба 20500...


7.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 17:44  НОВ ОГЛАС

Mercedes Sprinter 310 cdi tovarno

SE PRODAVA Mercedes Sprinter 310 cdi tovarno, god. na proizvodstvo 20...


11.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

Вчера 17:32IVECO DAILY C35 Ladilnic

Se prodava IVECO DAILY C35 LADILNIK (mrznenje) 2008 godina vo super s...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.000 €
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Вчера 17:09VW T5 TRANSPORTER PRITCHE DOKA 1.9 TDI

VW T5 TRANSPORTER PRITCHE DOKA 1.9 TDI 2007 GODINA UVOZ GERMANIJA ...


7.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Вчера 16:03  НОВ ОГЛАС

Iveco 35-8.

Prodavam Iveco 1994 god motor 2.5 cm. 55kw.nosivost 1650 kg.se voze ...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
Кавадарци

Комбиња

Вчера 15:32KOMBE TRANSPORTER KUPUVAM T3

kupuvam kombina transporter t3 kako na slikive mozi i havarisani i be...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 15:01KUPUVAM VO SEKAKVA SOSTOJBA VW T4 TRANSPORTER

Otkupuvam sekakvi kombina od grupacija na vw cuknati havarisani stari...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 15:01Fiat Duccato 2.5D 2001/2 godina registrirano cela god.

Se prodava ili zamenuva Fiat Duccato 2.5 obicen dizel za pogolemo kom...


2.700 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Вчера 14:51NAMENSKO VOZILO COFFEE TRUCK

SE PRODAVA COFFEE TRUCK, ATESTIRANO VOZILO ZA PRODAVNICA VOZILOTO E...


9.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 14:22Vrşam Prevoz na Patnici

Vrşam sekakov vid na Prevoz so Kombe na Patnici,Sviraçi,Rabotnici,uçe...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Комбиња

Вчера 13:00IVECO 35S10 KIPER

КИЛОМЕТРИ: 225843 ГОДИНА: 2008 ЗАФАТНИНА НА МОТОР: 2287 SM3 СИЛА Н...


8.500 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Вчера 13:00VW CRAFTER 2.5 TDI MAXI 100 KW 2008 Godina

ЦЕНА:9500 + ДДВ МАРКА: VOLKSWAGEN МОДЕЛ: CRAFTER 2.5 TDI MAXI ПРВА...


9.500 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Вчера 13:00VW CRAFTER 2.5 TDI 80 KW DUPLAK 2010 god.

VW CRAFTER 2.5 TDI 80 KW DUPLAK 2010 god. €10,000 MARKA: VOLKSWAGE...


10.000 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Вчера 13:00MERCEDES SPRINTER 515 CDI - DUPLAK - TERMOKING - 2008

KOMBETO E VO ODLICNA SOSTOJBA 2.2 MOTOR - 110 KW . SO REALNI KILOME...


9.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.300 €
Прилеп

Комбиња

Вчера 13:00FORD TRANZIT 2.2 TDCI - 2008 - TERMOKING

KOMBETO E REDOVNO REGISTRIRANO I SERVISIRANO . ISPRAVNA SOSTOJBA ZA ...


6.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 13:00FORD TRANZIT CUSTOM - 2014 - TERMOKING - KAKO NOVI

Топ состојба!!! Не се увезени, имаме 2 исти. Пали вози. Без замени...


9.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 €
Прилеп

Комбиња

Вчера 13:00PREVOZ SO PIKAP VOZIME NIZ CELA MKEDONIJA...

PREVOZ SO PIKAP MALO VOZILO...i Kombe i Kamion vrsime selidbi na st...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 13:00FIAT DUCATO MAXI KUFER + RAMPA 96 KW 2012 Godina

Cena : 11.000€ + DDV FIAT DUCATO MAXI KUFER + RAMPA 96 KW 2012 Godi...


11.000 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Вчера 13:00MERCEDES SPRINTER MAXI KUFER + RAMPA 95 KW 2012 Godina

Cena : 13.000€ + DDV MERCEDES SPRINTER MAXI KUFER + RAMPA 95 KW 201...


13.000 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Вчера 13:00Transport so Kombe

Vrsime transport i selidbi so kombe niz cela Makedonija Prevoz so Ko...


1 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

Вчера 12:32Ford Transit

Ford tranzit so ladilnik 2007 god Termoking 2.4 100ks Mnogu socu...


6.000 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

Вчера 12:31T5 Caravelle

Prodavam WV karavela 2500 sm3 128kw so 8+1 sediste 2006 godina regis...


9.200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Вчера 12:10Ford tranzit conekt 1.8 TDCI 2009god

Ford tranzit conekt 1.8 TDCI 2009god napraven servis skoro novi gumi ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Вчера 12:02DELOVI ZA CITROEN C25 PO NAJNISKI CENI

DELOVI ZA CITROEN C25 SE STO VI TREBA PO NAJNISKI CENI MOTOR 2500 KUB...


800 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Комбиња

Вчера 11:50Iveco Daily Slep 3.0 2008 God

Iveco Daily slep 3.0 motor na lance 2008 god duplak redovno servisir...


14.000 €
или предлог цена
Студеничани / Скопје

Комбиња

Вчера 11:23Mercedes Sprinter 311 cdi 80kw 110ks

Се продава товарно комбе Мерцедес Спринтер 311 cdi 80kw 110ks 2009 го...


9.100 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Комбиња

Вчера 11:22Fiat Ducato 2.3 HDI DOKA

Kombeto e doneseno od svajcarija so vozenje i se plateni site davacki...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 10:52IVECO 59 12

IVECO 59 12 97 GOD 2.8 TURBO INTERCOLER NOS 3.150 DUZINA 4.60 R...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Вчера 10:06Peugeot Boxer 22 HDI 88 kw 9.sedista 2007g

Prodavam pougeot boxer 2.2 HDI 88kw.Maksi 9 sedista patnicko servidir...


7.100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Вчера 09:52reno trafic furgon so nosac za pvc ili staklo

se prodava vo dobra sostojba 2.0 diesel 43kw so nosac za staklo ilo p...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 08:37Peugeot Expert L2H1 2.0 HDI 2014 год

Се продава комбе Peugeot Expert L2H1 2.0 HDI Поминати 209000 км Про...


7.900 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

Вчера 07:38RENAULT MASTER T35 DCI 120

RENAULT MASTER 2.5 DCI GODINA : 12.2008 88 kW - 120 Ps ELEKTRIKA NA ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Вчера 06:12Страна 1 од 68

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам