Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
891 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava nov dushek 200 x 200

Prodava se dushek nov 200 x 200 poradi greseni dimenzii 6500.oo den ...


6.500 МКД
или предлог цена
22 јан 09:46Промовирано

ormari

se izrabotuvaat novi izraboteni nokni ormarcinja 40*30*40* so siva ...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Комоди

Денес 17:36Se prodava krevet - spalna

Prodavam krevet - spalna , kupena 1800 evra Nekoristena Poradi pog...


1.000 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
1.400 €
Денес 15:21Postelnina dupla so prekrasen dizajn

Prodavam postelnina dupla na slika gi imate dizajnite preubavi za bra...


1.300 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 МКД
Аеродром / Скопје

Спална соба / Останато

Денес 14:07Krevet so dushek i komoda so ogledalo

Bracen krevet so dushek i komoda so ogledalo. Za povekje informacii ...


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 13:36Единечни кревет

Се продаваат 4 единечни кревета за спиење, комплет со душеци (скоро н...


3.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 13:00Se prodava krevet, kauc

Се продава кревет, кауч Цена 3200 денари Телефон 076 775 417


3.200 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Lezaj Krevet

Se prodava lezaj krevet na otvaranje so mesto za skladiranje stvari ,...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:24Две бироа, дрвена изведба

Се продаваат 2 бироа со по еден вграден бокс фиоки, како и две канцел...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:07Prodavam krevet so dimenzii 190x85

Prodavam krevet so dimenzii 190x85cm izraboten od bela iverka, skoro ...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 11:51LEZAJ,SPALNA 200×190

Se prodava lezajot ,jogata e dobro socuvana


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:27Komoda

Komodi vo solidna sostojba


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Комоди

Денес 11:08Komoda

Komoda vo solidna sostojba


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Комоди

Денес 11:08Krevet Spalna 220x200 so dusek

Krevet Spalna 180x200 so dusek


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 11:07Prodavam Stilski Komodi

Prodavam dve stilski komodi 120evra


100 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Спална соба / Комоди

Денес 10:55БРАЧНИ КРЕДЕТИ-СТАНДАРД 50НОВИ МОДЕЛИ ПОГЛРДНРТЕ И ИЗБЕРЕТЕ

ОД АВГУСТ 2021 ФИРМА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ 50 МО...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

Денес 10:51БРАЧНИ И ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-ФЕНИКО2000

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 - БОГДАНЦИ ОТИДЕТЕ НА НАШАТА ВЕБ СТРАНА www. ...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

Денес 10:51ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ФИРМА ФЕНИКО2000-БОГДАНЦИ ОД АВГУСТ 2019г ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ МОДЕ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 10:51БРАЧНИ КРЕВЕТИ - ДЕ ЛУКС 50 НОВИ МОДЕЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ

ОД АВГУСТ 2021 ФИРМА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ 50 МО...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

Денес 10:51КРЕВЕТИ НА СПРАТ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ КУПУВАТЕ ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛО ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 10:50Prodavam komplet spalna soba so siber plakar kako nova.

Prodavam komplet spalna soba koristena 4-5god, bez nikakvi ostetuvanj...


500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

Денес 10:42PRODAVAM KOMODA SO GARDEROBER!

ПРОДАВАМ КОМОДА СО ГАРДЕРОБЕР ОД ПОСТАР МОДЕЛ НО ОДЛИЧНО СОЧУВАНА! Во...


100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Спална соба / Комоди

Денес 10:03Огледален дел

Високо сјаен медијапан, внатрешноста е со квалитетен материјал. Горни...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:19Фиокар со две фиоки

Без гребатина, фиокар од сјаен медијапан. Внатрешноста е квалитетна и...


1.400 МКД
или предлог цена
Денес 09:12Спална

Огледален дел со 5 фиоки. Се е со високо сјаен медијапан, внатрешност...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:12Prodavam komoda

Prodavam komoda upotrebliva


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Комоди

Денес 09:10KREVETI 190 x 90 - BEZ DUSECI

2 / Kreveta od Drvo 190 x 90...Odlicni se kako Novi- Bez Duseci !! B...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 03:48Se prodava krevet so simpo dusek

Се продава кревет со димензии 200цм(должина) Х 180цм (ширина). Кревет...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
5.999 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Душеци

Денес 01:23Брачен кревет

Се продава брачен кревет, многу малку користен


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 00:26Unikatni masi od masivno drvo i epoksidna smola

Izrabotka na unikatni masi od masivno drvo po vasa dimenzija i zelbi....


900 €
или предлог цена
Вчера 20:02Dusek Bernarda

So navaka pogodna za vadenje I za perenje. Dusekot e soliden koristen...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Душеци

Вчера 18:40Кожни исечоци спремни за тапацирање

Кожни исечоци од говедска кожа, спремни за тапацирање, составени од 4...


30 €
или предлог цена
- 40 % Попуст
50 €
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 16:36Spalna

Koristen lezaj plakar i komoda kako novi. Barajte samo na ovoj broj 0...


700 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

Вчера 16:29Krevet za vo spalna nov 200x160

Nov krevet so dushek 200x160. Neiskoristen. Zemen Nov 550€. Ima funkc...


500 €
или предлог цена
Вчера 16:26Продавам душеци

Продавам душеци малку користени и одлично сочувани од салон "Леснина"...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

Вчера 15:59Taburetki

Se prodava taburetka.Kvalitetna izrabotka materijal temno siva (plis)...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:21Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 12:36Prodavam Stilski Komodi - Nadkasni

Stilski komodi nadkasni 60e edna 100e dvete.


100 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Спална соба / Комоди

Вчера 11:54Nameštaj, Plakar, Komoda

Prodavam skoro novi 1.Komoda so dve fioki kupena pred edna godina vo...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:25комплет спална соба со душек со мемори пена

лице за контакт Бранко 071/293-184


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Вчера 09:23SPALNA TROSEDI DVOSEDI MASI ALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

STAKLENI ODRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLOKOVANI I ALUMINSKI OGRADI KOM...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 09:17Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам