339 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 13 Pro 512GB,1TB ( Ne Aktivirani )

Se prodavaat novi ne aktivirani iphone 13 pro gold i black so 1tb i 5...


1.000 €
или предлог цена
23 мар 15:14iphone 8 plus

Iphone 8plus vo odlicna sostojba bez grebnatinka so nova baterija Mo...


199 €
или предлог цена
23 мар 14:21Samsung Galaxy Y

Se prodava telefon Samsung Galaxy Y, ne e koristen mnogu. Bez tragi ...


1.500 МКД
или предлог цена
23 мар 14:01Nov samsung a13

Glanc nov so zastitno staklo i futrola Tel.077-755-905


8.500 МКД
или предлог цена
23 мар 10:20Redmi Note 11S

Prodavam cisto nov telefon REDMI NOTE 11S neotpakuvan kupen od A1 so ...


12.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 МКД
22 мар 16:04Galaxy Watch4 40mm

Samsung Galaxy Watch 4 Користен 2 месеца, се продава со кутија и полн...


8.000 МКД
или предлог цена
22 мар 14:58akcia akciaaaa adidas naik patiki 1390 de

se prodava naik adidas patiki broe od 36 do 44 broj dostava po kargo...


1.190 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

22 мар 12:32Xiaomi 13 Lite moze zamena za Velosiped ili Samsung ultra

Se prodava nov nekoristen telefon kupen na 10.03.2023 od TELEKOM kup...


28.000 €
или предлог цена
22 мар 01:41Huawei Watch GT 3 Pro (NOVI)

Se prodavaat huawei watch gt 3 pro novi ne aktivirani so edna godina ...


250 €
или предлог цена
21 мар 19:29Se prodava Iphone 11 pro max vo perfektna sostojba

Prodavam iphone 11 pro max vo odlicna sostojba, tip top kako nov bez ...


420 €
или предлог цена
21 мар 17:48Samsung A12 kako nov

Se prodava samsung A12 vo odlicna sostojba bez nikakvi ostetuvanja so...


6.500 МКД
или предлог цена
21 мар 14:40iPhone XS Max - КАКО НОВ

* Телефонот е како НОВ, без гребнатини. * Следуваат 5 маски гратис, ...


1 МКД
или предлог цена
21 мар 11:49Samsung Galaxy A53 5G

Akticna garancija od 10 mesec 2022. Bez tragi na koristenje vo odlicn...


15.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.000 МКД
21 мар 11:27Redmi Note 11S

Telefonot e bez tragi na koristenje, vo odlicna sostojba, bez nikakva...


13.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.500 МКД
21 мар 11:27Samsung Galaxy s20 cosmic grey

Se prodava dobro zacuvan Samsung Galaxy S20 kupen od A1. Full komplet...


16.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.500 МКД
21 мар 11:11Nov displej za Huawei Honor 9X, P Smart Z, Y9 prime

Se prodava nov displej za povekje modeli: Huawei Honor 9X Huawei P S...


1.500 МКД
или предлог цена
21 мар 10:43Se prodava Iphone 8 64GB vo perfektna sostojba

Telefonot e maksimalno zacuvan bez tragi na ostetuvanje,poseduva zast...


210 €
или предлог цена
21 мар 10:37Samsung Galaxy S8

Се продава Samsung Galaxy S8!!


5.000 МКД
или предлог цена
21 мар 09:01Се продава Iphone 11 - 64GB - white

Се продава Iphone11-64GB- white, користен 2 месеци, battery health 10...


360 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
380 €
21 мар 08:51ONEPLUS 7 PRO 12/256gb

prodavam oneplus 7 pro socuvan komplet so kutija i brz polnac 12+7gb...


15.500 МКД
или предлог цена
20 мар 22:53MOTOROLA EDGE 20 5G

prodavam MOTOROLA EDGE 20 5G socuvan kako nov,komplet so kutija,polna...


15.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.500 МКД
20 мар 22:29Iphone X 64GB

Iphone X 64GB Telefonot e kupen od anglija 2019, prv gazda, se e fab...


190 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
220 €
20 мар 22:25Alcatel 1s

Kupen 2020 od neptun Ima maska i zastitno staklo Polnac nemam Po...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
20 мар 17:3711 pro max

Se prodava iphone 11 pro max vo ekstra soatojba so telefono ode maska...


350 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
430 €
20 мар 11:24REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


12.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
14.000 МКД
19 мар 19:58Huawei P Smart 2021 128GB

Se prodava Huawei P smart 2021, so 128Gb memorija, dual sim. Raboti n...


6.000 МКД
или предлог цена
19 мар 13:09Honor magic 4 lite nov nekoristen

✅Telefonot e nov so super performansi ✅https://m.gsmarena.com/hono...


270 €
или предлог цена
19 мар 11:29SAMSUNG A04s

Mobilniot e od TELEKOM operator, kupen na 25.11.2022 so 2 godini gara...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.000 МКД
19 мар 08:40Samsung Galaxy A33 5G

koristen 1 mesec so garancija 23 meseci so maska i zastitno staklo


14.999 МКД
или предлог цена
18 мар 21:13Telefon azumi

Dzvoni na OVOJ telefon 077483371 Telefonot e Bez mana Cena po dogov...


1 €
или предлог цена
18 мар 19:25Telefon honor

Dzvoni na OVOJ broj 077483371 Telefonot e Bez mana I e koristen mn...


1 €
или предлог цена
18 мар 19:14Otkup na mobilni telefoni - ISPLATA VEDNAS

Otkupuvam novi i koristeni, zdravi i skrseni telefoni. Samsung, iphon...


18 мар 10:26Samsung Galaxy S22 Ultra ( Kako Nov )

Se prodava Samsung Galaxy S22 Ultra kako nov bez tragi na koristenje,...


750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
770 €
17 мар 22:01Iphone 12 Pro Max

Se prodava Iphone 12 Pro max . Telefonot e vo odlicna sostojba so min...


750 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
780 €
17 мар 21:58Samaung galaxy A71

Se prodava Samaung Galaxy A71 vo odlicna sostojba so minimalni tragi ...


10.500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.500 МКД
17 мар 21:57Apple watch SE

Se prodava Apple Watch SE 40mm so minimalni tragi na koristenje. So s...


14.000 МКД
или предлог цена
17 мар 21:54Samsung Galaxy Buds 2 Pro

Se prodavaat novi samsung galaxy buds 2 pro. Slusalkite ne se korist...


10.000 МКД
или предлог цена
17 мар 21:53CAT S40

Se prodava telefon CAT S40. Telefonot e namenet za koristenje vo ekst...


7.000 МКД
или предлог цена
17 мар 21:53Apple Watch series 6

Se prodava poloven Apple Watch series 6 44mm. Saatot e so minimalni z...


17.000 МКД
или предлог цена
17 мар 21:52Samsung Galaxy Buds 2 ( Novi )

Se prodavaat novi neotpakovani Samsung Galaxy Buds 2. Cena: 5000 de...


5.000 МКД
или предлог цена
17 мар 21:52Страна 2 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам