334 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Xiaomi Redmi Note 9 Pro - odlicen

Redmi note 9 pro vo odlicna sostojba. Koristen so zastitno staklo, ne...


8.500 МКД
или предлог цена
18 фев 11:37BUBICI MESO BOJA-CELOSNO NEPRIMETLIVI

PRODAVZBA NA NAJNOVIOT MODEL NA MESO BOJA BUBICI 2020 MODEL. KRIST...


2.500 МКД
или предлог цена
17 фев 12:03KUPUVAM MOB TELEFON SAMSUNG S 5610 ILI S 5611

KUPUVAM MOBILEN TELEFON SAMSUNG S5610 ILI MODEL SAMSUNG S5611 MOZE N...


16 фев 00:46iPhone 14 Pro Max 256gb ( NOV )

Se prodava iphone 14 pro max 256gb deep purple nov ne otpakovan. Gara...


1.350 €
или предлог цена
15 фев 14:42Xiaomi note 10 lite so kutija

Xiaomi note 10 lite so 7G ram. Ode komplet so kutija i maska


9.500 МКД
или предлог цена
12 фев 23:36Otkup na mobilni telefoni

Otkup na mobilni telefoni isplata vednas kesss 078 640 991


12 фев 12:31Sony Xperia Acro S i Samsung Galaxy Y

Se prodavaat, maksimalno zacuvani i rabotat na sitr mrezi Sony Xperia...


По Договор
или предлог цена
11 фев 16:30Xiaomi Amazfit GTS 2 Mini

Se prodava smartwatch Xiaomi Amazfit GTS 2 mini, koristen samo nekolk...


4.000 МКД
или предлог цена
11 фев 15:42Sony Ericsson K800i i W100i

Se prodavaat zacuvani i ispravni Sony Ericsson K800i 1500 den Sony E...


1.500 МКД
или предлог цена
11 фев 13:04Huawei free buds 3 slusalki novi

Novi slusalki kupeni od telekom.


5.000 МКД
или предлог цена
10 фев 17:41Honor magic 4 lite nov neotpakovan od A1

Prodavam Honor magic 4 lite nov so 2god garancija od A1 kupen na 29.1...


15.000 МКД
или предлог цена
10 фев 17:03Huawei Watch Fit

Se prodava koristen smartwatch, Huawei Watch Fit. So originalno pakuv...


3.000 МКД
или предлог цена
10 фев 13:16XIAOMI NOTE 9 PRO

Xiaomi note 9 pro vo odlicna sostojba


8.000 МКД
или предлог цена
08 фев 20:16Sony Xperia Acro S

Sony Xperia Acro S, koristen so originalen polnac Raboti na site mrez...


2.000 МКД
или предлог цена
07 фев 14:40Samsung Galaxy Y

Se prodava Samsung Galaxy Y S5360. Maksimalno zacuvan, raboti na site...


2.000 МКД
или предлог цена
07 фев 13:59Xiaomi Poco X3 NFC 6GB ram 128GB mem

Se prodava Xiaomi Poco X3 NFC Cobalt Blue 6 GB ram +128 GB rom ,telef...


12.200 МКД
или предлог цена
05 фев 12:18AC Adapter Qualcomm 3. 0 Polnac za Mob i Tablet

AC Adapter Polnac 5V== 2000ma, Bel 200 denara parce AC Adapter Polna...


200 МКД
или предлог цена
05 фев 12:16Samsung Z flip 3

Se prodava kako Nov Komplet so kutija Za contact ve molam na ovoj bro...


680 €
или предлог цена
03 фев 12:14Odlicno socuvan Redmi 6A

Maksimalno socuvan, bez tragi na koristenje Redmi 6A.


3.500 МКД
или предлог цена
03 фев 11:52Iphone 13 (Nov)

Se prodavaat novi ne koristeni Iphone 13 128gb i 256gb memorija. Tele...


770 €
или предлог цена
01 фев 13:23Samsung Galaxy Watch5 44mm

Саатот е донесен од Германија и е буквално како нов. Користен 10 дена...


250 €
или предлог цена
01 фев 10:27Samsung S22 128GB Phantom Black

Телефонот е донесен од Германија и е буквално како нов. Користен 10 д...


550 €
или предлог цена
01 фев 10:24Apple XS

-Full package -True tone -Face id -Battery health 82% Info: 07...


13.000 МКД
или предлог цена
31 јан 23:40Huawei P Smart Z

Se prodava 2 godini koristen Huawei P Smart Z. Telefonot ima napuknat...


3.000 МКД
или предлог цена
30 јан 16:05Slusalki

Novi nekoristeni cena 150 evra .


150 €
или предлог цена
30 јан 13:08Se prodava Iphone 8

Se prodava Iphone 8


200 €
или предлог цена
29 јан 18:32Samsung Galaxy S9 Plus

Se prodava Samsung Galaxy s9 plus. Telefonot e vo odlicna sostojba so...


10.000 МКД
или предлог цена
28 јан 11:26Huawei P40 Lite E

Se prodava Huawei P40 Lite E koristen mesec dena vo odlicna sostojba ...


7.500 МКД
или предлог цена
22 јан 19:55Huawei P40 Lite

Se prodava Huawei P40 Lite. Telefonot e vo odlicna sostojba so minima...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
22 јан 19:55Iphone 7+ plus 32GB zamena za 11/11pro

Ima nova baterija Ne mu e menet ekrano Koristen celo vreme so mask...


7.500 МКД
или предлог цена
22 јан 17:19Iphone 7 100 EUR

Iphone 7 32GB Во беспрекорна состојба, повеќе инфо на 078-270-081...


135 €
или предлог цена
17 јан 17:54IPHONE 8 PLUS 64 GB

Телефонот е во одлична состојба. Следи со целосна кутија


12.000 МКД
или предлог цена
15 јан 20:14iphone XS Max

prodavam iphone ne nogu koristen, ne osteten 64GB,so nova baterija


280 €
или предлог цена
13 јан 21:46Sony Ericsson K800i, Xperia Acro S, W100i Spiro

Se prodavaat Sony Ericsson mobilni telefoni Site se ispravni i rabota...


1.500 МКД
или предлог цена
13 јан 12:58Samsung Galaxy S10Plus

se prodava so mal prekin na display zatoa e taa cena poveke inf 074...


200 €
или предлог цена
11 јан 17:30iPhone 13 pro

Prodavam iPhone 13 pro 256GB / neverlock. Komplet pakuvanje, koriste...


950 €
или предлог цена
11 јан 10:41SAMSUNG Z FLIP3

Se prodava samsung Z flip 3 Kupen nov od Telekom, koristen e samo e...


500 €
или предлог цена
04 јан 13:00Glanc novi ne koristeni

1. 2.000den 2. 600den Komplet 2te = 2.300den


2.300 МКД
или предлог цена
04 јан 11:48Super Fast Charging 18 watts

Orginal SAMSUNG 1.200 den VIVANCO Power 3.0 900 den


30 €
или предлог цена
04 јан 11:46Glanc novi ne koristeni

1.500 den 1.200 den 800 den Site komplet 3.000den


3.000 МКД
или предлог цена
04 јан 11:40Страна 4 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам