Кривогаштани
                   
341 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat sedici 1.6i 4wd Nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Fiat sedici 4wd🇨🇭🇨🇭 1.6 4wd Benzin 79kw.. 2007GODI...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 ное 17:10Промовирано

Audi A7 3.0TDI Quattro nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭🇨🇭AUDI A7 3.0 TDI 245HP QUATTRO S-TRONIK🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2011g...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 ное 17:10Se prodava toyota corolla verso

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana e cela godini napraven e se...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 ное 13:28BANDAZI 16KI 16 BANDASI 5x114 HONDA MAZDA TOYOTA SUZUKI KIA

Zdravi pravi


11.000 МКД
или предлог цена
29 ное 03:16APRILA AREA 51 MOZNA ZAMENA 076337899 SOCUVANA

APRILA AREA 51 CENA 1100💶 MOZNA ZAMENA 📲076337899📱 SOCUVANA PAL...


950 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Мотори (над 50 cc)

29 ное 03:16YAMAHA YZF R1 2007 FABRICNA SOSTOJBA

YAMAHA R1 2007 🚀🚀🚀 26000KM 3KLUCA KAKO NOV CENA 7000€ MOZNA ZAMEN...


7.000 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Мотори (над 50 cc)

29 ное 03:15GILERA GP800 GP 800

GILERA GP 800cc 2009 🚀 CENA 5200💶MOZNA ZAMENA 📲076337899📱 PALI ...


5.200 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Мотори (над 50 cc)

29 ное 03:15CHRYSLER 300c 3.0CRD 2007 REG.ZELEN KARTON 10.2023

CHRYSLER 300c 3.0CRD 2007 MOZNA ZAMENA 📲076337899📱 REGISTRACIJA D...


2 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 ное 03:15MERCEDES BENZ E250 1998 AVANTGARD

MERCEDES E250 1998 AVANTGARD


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 ное 03:15OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 101KS 2007 7 SEDISTA

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 101KS 2007 7 SEDISTA 1.9 CDTI KESS 2550 ZAMENA K...


2.550 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 ное 03:14FIAT DUCATO MAXI 2008 god

FIAT DUCATO 2008 god MAXI REGISTRIRANO DO 11 - 2023 NOVI GUMI PR...


6.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Комбиња

28 ное 20:18delovi za pezo 206 1.9 obicen dizel 99g klima

pezo 206 delovi 1.9 obicen dizel 99g klima Motorot i trapot gi nemam


1 €
или предлог цена
28 ное 11:10Zadna korpa RIKO Slovenska

Korpata ima dve kopanki za torajne gnoj i pesok. Malku rabotena, pasu...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

27 ное 22:10BANDAZI BANDASI SO GUMI 16KI 5x112 AUDI VW MERCEDES SKODA

ZZDRAVI PRAVI SO NOVI GUMI BALANSIRANI


200 €
или предлог цена
26 ное 01:09Led Henon

Led henon


1.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.100 МКД
Кривогаштани / Прилеп

Авто делови и Авто Опрема / Останато

25 ное 14:40Mazda CX-7D 4x4 nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭Mazda CX-7 2.2D 4x4🇨🇭🇨🇭 Uvezena od svajcarija so plateni...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

24 ное 16:13Hyundai getz 1.5crdi Nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭🇨🇭HYUNDAI GETZ 1.5crdi 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Oprema --KLIMA --S...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

24 ное 16:12Bandasi 5x112 17ki

225 45 17 5x112 225 45 17 5x112 Mozi zamena za drugi so va...


400 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
450 €
24 ное 09:50Plugovi Jugoslovenski i Prikolka za Traktor

Prikolka za Traktor so nosivost do 1,5T cena - 580€ Plugovi Jugoslov...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

23 ное 05:27BANDAZI 20KI 5x112 MERCEDES VW AUDI SEAT SKODA BANDASI

Zdravi pravi


650 €
или предлог цена
23 ное 02:28Dvoredna sadacka grcka

Sadacka za zelka, piper, tutun i drugo Malku rabotena Na nejze se e f...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

22 ное 17:32Kopalica-grlacka

Kopalicata e iskravna direkno za na niva. Na nejze se e fabricko.


1 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

22 ное 17:31Minibus Iveco bolero

Avtobus/minibus Iveco bolero 97 god 30 sed ispravna sostojba Eks...


3.000 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автобуси

22 ное 12:31Minibus Iveco

Minibus Iveco 1999god -30+1 sed -poseduva klima i vebasto -vo odli...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автобуси

22 ное 12:31Mercedes -Benz Tourismo O 350

Avtobus Mercedes-Benz Tourismo -Touring 1999 god webasto termo k...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автобуси

22 ное 12:31Mercedes -Benz Tourismo O 350

Avtobus Mercedes-Benz Tourismo O 350 SHD 1998god Klima Webasto ...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автобуси

22 ное 12:31Avtobus Mercedes Tourismo

Avtobus Mercedes Tourismo 2008god. 51sed. Odlicna sostojba Ekst...


111.111.111 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автобуси

22 ное 12:31Mercedes -Benz Tourismo O 350

Avtobus Mercedes-Benz Tourismo O350 1996 god Klima Webasto Boj...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автобуси

22 ное 12:31Minibus Iveco Thesi

Minibus Iveco Thesi 59-12 1998god 31 sed. Vo odlicna sostojba Regi...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автобуси

22 ное 12:31Mercedes -Benz Tourismo O 350

Avtobus Mercedes -Benz Tourismo O 350 1999 god 50 sed Klima Web...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автобуси

22 ное 12:31Avtobus Iveco Wing 2008g

Minibus Iveco Wing 3..0 -2008god-euro 4 -28 turisticki sedista - o...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автобуси

22 ное 12:31Setra 415 GT-HD

Avtobus Setra 415 GT-HD 2008god. Euro 4 - 52 sed Mercedes motor -42...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автобуси

22 ное 12:31Mercedes Tourismo 15RHD

Avtobus Mercedes Tourismo 15RHD 2007g -euro 4 54 sed Odlicna sost...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автобуси

22 ное 12:30Mercedes E250 CDI BlueEFFICIENCI Avtomatik citaj oglas

Prodavam Mercedes E250 CDI BlueEFFICIENCI Avtomatik menjac so najful...


14.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

21 ное 16:47195 65 r15 Bridgestone Letni 4 gumi

Gumite se Bridgestone Turanza, mozat da se vozat uste 1 sezona sharat...


2.000 МКД
или предлог цена
21 ное 09:35Bandasi za opel 13 4 ×100

Bandasi za opel 13 4 ×100 Tel za kontakt 077 824 661


2.400 МКД
или предлог цена
20 ное 17:38Otkup na udreni i neispravni vozila

Osteteni koli defekt motor ili udrena vo soobrakajka


1.000 €
или предлог цена
20 ное 15:17delovi za rover 600 620

se so vi treba


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

20 ное 15:17Bmw 320d e46

Bmw 320 d Kolata e ispravna pali vozi servisirana redovno Bandasi...


3.800 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

20 ное 15:17Intercooler za Scania 114 124 144 164

Se prodava interculer za scania interkulerot e lepen no e vo odlicna...


75 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

19 ное 17:11SAVA ESKIMO 225/55/16 M+S 16KI

Zdravi pravi odlicna sara


4.000 МКД
или предлог цена
19 ное 03:00Страна 2 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам