Прилеп
                   
113 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes mb 100 d 93g

Prodavam kombe mercedes mb 100d 93g patnicko za 9 lica ispravno. Re...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

23 фев 21:48Седишта за Спринтер и Пежо Боксер

Одлично сочувани предни седишта од Пежо Боксер 2008 и Мерцедес Спринт...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

15 фев 20:26termoking

kompresor i elektromotor za termoking marka kurier.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

15 фев 20:26Patnicko VW Transporter

Klimatizirano, Kozen enterier, so odlicna sostojba. za poveke info ko...


14.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

14 фев 12:25Mercedes-Benz Vito

Vito 116 CDI


22.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

14 фев 12:24RENAULT TRAFIC 1.9TDCI

Se prodava RENAULT TRAFIC 8+1patnicko godina na proizvotsvo 2006 serv...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

04 фев 14:28Claas 690 4x4 Silazer

Ima tri kombajni


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

02 фев 22:58Silazer kombajn 690-695 silazeri

Sulazerite se vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

02 фев 22:57iveko rival na delovi eftino

iveko rival na delovi eftino od 9 do 20 casot


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

02 фев 13:38Isuzu 3.0 Kiper

Kipero e vo dobra sostojba 2007 godina,4 tona nosivost,novi gumi.Za p...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

31 јан 11:34Iveco Kiper

Ivekoto e vo dobra sostojba so 7 sedista plus kiper.2007 godina so kl...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

31 јан 11:32Transport/selidbi/prevoz na roba

Prevoz na roba niz cela Makedonija Sandak 220 dolzina / 160 visina /...


15 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 јан 09:46FIAT SCUDO 2009 TOPP

Se prodava mozna e i zamena za kola do 77kw so vasa doplata Fiat sc...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

24 јан 11:13KUPUVAM VO SEKAKVA SOSTOJBA VW T4 TRANSPORTER

Otkupuvam sekakvi kombina od grupacija na vw cuknati havarisani stari...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

20 јан 18:50KUKA ZA MERCEDES KOMBE

Vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

12 јан 20:33Motor za iveko rival 2.5 d

Motor za iveko rival 2.5 d obicen dizel ispraven


250 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 дек 15:10Fugon frigo 2019

Furgon frigo dolzina 3500sm sirina 200sm vis 210sm so 2 vrati bez pot...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 дек 15:09Prevoz na stoka so kombe

Vrsime prevoz i uslugi so kombe, lokal i niz makedonija 078520645


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

16 дек 18:33WV TRANSPORTER T4 2.4 1997

se prodava transporter t4 vo ispravna sostojba 2.4 tovarno vo soobra...


2.600 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

15 дек 09:51Se prodava kombe mercedes sprinter

Kombeto e vo odlicna sostojba moze zamena za tovarno kombe slep sluzb...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

05 дек 20:13Kombe mercedes sprinter

Se prodava kombe mercedes sprinter vo odlicna sostojba. Moze zamena z...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

05 дек 20:01diferincial iveco 70.17 2012 so jastuci

diferincial iveco 70.17 2012 so jastuci bez potreba ne se jav...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

28 ное 10:58MERCEDES SPRINTER 313CDI patnicko 2004

Mercedes Sprinter 313cdi 2004 godina FUL OPREMA


7.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

18 ное 21:25iveco rival na delovi

iveco rival na delovi bez potreba ne se javuvajte.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

12 окт 21:19Iveco polovni delovi

Delovi za iveco 2000 do 2006 Inf na 078290121


3 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

11 окт 18:05IVECO DAILY SHLEP VOZILO 35S17 2010GOD

3.0 170hp Se prodava komplet so prikolka Cena na kamionceto bez pri...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

05 окт 12:32sanduk za iveco d5 m s2.3m 86 sasija

sanduk za iveco d5 m s2.3m 86 sasija aluminium 2010 godina be...


2.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

05 окт 07:37Iveko kombe 97g. 2.7d ladnjace za parno

Ispravno..


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

25 сеп 09:26Webasto greenje 5.5kw sprinter crafter

Prodavam webasto 5.5kw komplet sve so treba da se namontira


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

22 сеп 19:20FORD TRANZIT 2.2 TDCI - 2008 - TERMOKING

KOMBETO E REDOVNO REGISTRIRANO I SERVISIRANO . ISPRAVNA SOSTOJBA ZA ...


5.700 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

20 сеп 13:00Diferenciali za iveco

Diferenciali za iveco


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

13 авг 20:31Iveco dejli na delovi

Iveco dejli na delovi od 9 do 20 casot


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 авг 05:50Iveco Daily 3.0

Kombeto e donesena od svajcarija so vozenje i plateni se site davacki...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

25 јул 09:03se prodava kombe

se prodava kombe Citroen jumper 2001 godina registrirano ,redovno ser...


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

13 јул 16:24Ford Transit

Se prodava kombe Ford Transit vo ispravna sostojba registrirano do Se...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

25 мај 10:14СЕ ПРОДАВА КУКА ЗА МЕРЦЕДЕС СПРИНТЕР КОМБИ

СЕ ПРОДАВА КУКА ЗА МЕРЦЕДЕС СПРИНТЕР КОМБИ ЗА ДЕТАЛИ ЗВОНЕТЕ НА 0...


4.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

17 мај 08:15Iveco RIVAL

Се продава IVECO RIVAL 1998 Мотор 2.5 55kw Носивост 1.5t 070-356...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 апр 12:52Предни седишта за Mercedes Sprinter

Преднo седишта за Mercedes Sprinter


30 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 мар 21:31Tam 75 i 2001 delovi

sve za tam4e,ima i pali vozi...


111 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

19 мар 13:24MERCEDES SPRINTER

Se prodava MERCEDES SPRINTER 313 2005 god.registriran cela godina. Vo...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

16 мар 16:39Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам