Чучер Сандево
                           
250 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac industriska zona idealen za magacin

Се продава градежно земјиште идеалено за магацин и било каков друг би...


32 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Промовирано

Niva do Kacanicki pat

Se prodava niva kaj Besa petrol 2385m2


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 јан 14:24KACANICKI PAT - Stenkovec

3200m2 prv red do asfalt,Direktno na magistrala. Posle benziskata DIZ...


158.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 јан 20:42Kupuvam plac vo s. Brodec- Skopska Crna Gora

Kupuvam plac (moze i vikendicka) vo s. Brodec- Skopska Crna Gora


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 јан 02:30Plac vo ind.zona vizbegovo 3500m2

Se prodava atraktiven plac vo indust. zona Vizbegovo 3500m2 so nov as...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 јан 17:45КУПУВАМ ПЛАЦ ВО РАДИШАНИ

Купувам плац во радишани над населбата, кај резервоарот за вода (коњи...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 јан 20:57Prodavam atraktiven plac kaj kluckata Stenkovec

Se prodava plac od 11423 m2 na odlicna lokacija kaj kluckata Stenkove...


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јан 18:58Se prodava plac vo Vizbegovo

Sifra: S0466 Se prodava plac vo Vizbegovo, pod kamenolomot na granit...


55 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јан 11:41Se prodava magacin vo s.Brazda-Cucer Sandevo

Se prodava nov magacin 160m2 + 510m2 plac vo s.Brazda - Cucer Sandevo...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

25 дек 21:19Se prodava magacin vo s.Brazda-Cucer Sandevo

Se prodava novogradba magacin 160m2 + 510m2 plac vo s.Brazda - Cucer ...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Деловен простор / Магацини

24 дек 10:09СТАН 210М2 ВО ПРИВАТНИОТ КОМПЛЕКС ВЕРИНА

ID8912A Се продава стан во приватниот комплекс Верина, со вкупна пов...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Станови

23 дек 11:27Prodavam plac vo Goliovo

Prodavam plac vo Goliovo na patot za Mirkovci. Placot e 1612 m2, KO M...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 дек 13:00Se prodava magacin vo s.Brazda-Cucer Sandevo

Se prodava nov magacin + plac vo s.Brazda (nad aerodrom Stenkovec). ...


700 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Деловен простор / Магацини

20 дек 19:12Se prodava plac na kacanicki pat

Se prodava plac na kacanicki pat kon Kosovo ispred firma TRANSMET 400...


17 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

14 дек 14:49GOLIEVO VIKEND NASELBA

Tel.078 411200 PRODAVAM ZEJIŠTE GRADEŽNO VO GOLIOVO -- OGRADENO SO CO...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 дек 00:30Под Итно се продава ливада 525 м2

Ливада во Кучевишка Бара општина Чучер Сандево на рамно место на 100 ...


10.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 ное 23:31Plac Brodec

Se prodava plac vo Brodec, na mirna lokacija i bujna vegetacija.


15 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 ное 19:06СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО ВОЛКОВО - КОМПЛЕКС ВЕРИНА

ШИФРА: 1359R ЦЕНА: 1.500€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


1.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Станови

28 ное 17:26Се продава Плац во Село Мирковци

Во градежен реон


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 ное 13:18Placevi vo Radisani

placevute se nogaat nad trgovskihot placevite se so markica za graden...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 ное 14:10PRODAVAM PLAC VO GOLIEVO-GORNO ORIZARI

Prodavam plac vo Gorno Orizari mesto vikano Golievo opstina Cucer San...


111.111.111 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

25 ное 19:16Се продаваат ниви

Се продаваат ниви во катастарска општина Визбегово место викано Коњск...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 ное 14:54Se prodava plac

Se prodava plac vo s.Mirkovci vednas do pat


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 ное 22:22Se prodava plac vo Cucer Чучер so markica za gradba

Se prodava plac vo Cucer kaj crkvata sv. Trojca, struja i voda vo bli...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 ное 10:58Hitno se prodava plac vo gradezen reon

Hitno se prodava plac vo gradezen reon vo Kuchevacka bara 1318 m2. Im...


20.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 ное 10:52Gradezno zemjiste vo Radisani !!!

Se prodavaat dve parceli na gradezno zemjiste vo Radisani - Skopje ,...


15 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 окт 18:51plac vo industriska zona butel

placot e so golemina od 4000m2 se naoga vo industriskata zona vo rasa...


70 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

09 окт 22:14Se prodava magacin vo s.Brazda-Cucer Sandevo

Se prodava nov (cvrsta gradba beton, obsien so sendvic panel) magacin...


790 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Магацини

04 окт 16:56Se prodava magacin vo s.Brazda-Cucer Sandevo

Se prodava nov (cvrsta gradba beton, obsien so sendvic panel) magacin...


790 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Магацини

04 окт 16:52Se prodava magacin vo s.Brazda-Cucer Sandevo

Se prodava nov (cvrsta gradba beton, obsien so sendvic panel) magacin...


790 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Магацини

04 окт 16:29placevi

se peodavaat placevi vo naselba radisani


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 сеп 19:34Prodavam plac vo Cucer Sandevo

Placot se naogja posle crkvata sv. Trojca vo cucer, do placot ima asf...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 сеп 11:28Bandazi 5x112

Se prodavaat bandazi so gumi 195/65/r15 zdravi pravi nikogas ne se va...


200 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Останато

16 сеп 03:37Izdavam stan vo kisela voda

Izdavam stan vo Kisela Voda namesten na 2 sprat. Stanot e 65m2.


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Станови

15 сеп 05:55Plac vo Brazda

Se prodava plac reonot Brazda Gluvo sporti EuroTrejd mesto Stitinje. ...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 сеп 19:51Se prodava ili iznajmuva magacin i plac vo Skopje

Se prodava nov magacin 170m2 i plac 510m2 so izlez na glaven pat. Se ...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Магацини

09 сеп 18:54Se prodava ili iznajmuva magacin i plac vo Skopje

Prodavam ili iznajmuvam plac 510m2 so magacin 170m2 vo s.Brazda (Opst...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Магацини

09 сеп 17:44Se prodava ili iznajmuva magacin i plac vo Skopje

Prodavam ili iznajmuvam plac 510m2 so magacin 170m2 vo s.Brazda (Opst...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Магацини

09 сеп 15:20Plac vo industriska zona Vizbegovo

Se prodava plac vo industriskata zona vo Vizbegovo, do zaobikolnicata...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 сеп 14:16Se prodava plac vo nas radisani

Placot se naoga vo naselba radisani do gorniot rezervar za voda na gl...


555 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 сеп 20:13Se prodava gradezen plac vo ind.zona Vizbegovo

Se prodava gradezen plac vo industriska zona Vizbegovo pogoden za izg...


31 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 сеп 11:37Страна 3 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам