Чучер Сандево
                           
250 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac industriska zona idealen za magacin

Се продава градежно земјиште идеалено за магацин и било каков друг би...


32 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

Продажба на нива

Нивата се наоѓа во Глуво Бразда, поточно во местото Штитение, култура...


10 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 сеп 18:20Prodavam ovostarnik vo selo Pobozje

Prodavam mlad ovostarnik vo selo Pobozje, na polovina pat od naselba...


14.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 сеп 13:00PRODAVAM INDIVIDUALNA KUCA OD 160m/2

Prodavam individualna kuca od 160 m/2, na prizemje i sprat.Pomosen il...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

02 сеп 17:13СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ

Продавам плац во градежен реон,во близина на Визбегово кај мостот што...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 сеп 13:35Плац во викенд населба Бањани 612м2

Катастарска парцела: 686/1 Катастарска општина: БАЊАНЕ Имотен лист...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 сеп 11:20Niva na kacanicki pat KO Gluvo Brazda KP 1670 i 1671

Ja prodavam celata niva, ne se deli. Cena 60 evra/m2. Vkupna povrsin...


60 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 авг 21:28Niva Dancov Brest KO Gluvo Brazda KP 3183/1-4 Kacanicki pat

Se prodava niva na sporeden pat, kaj Dancov Brest kacanicki pat. Cena...


100 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 авг 21:28Plac pogoden za se

Placot se naoga na 400 m od raskrsnicata kaj restoran Cardak i vila V...


5 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 16:05Prodavam plac vo Kuceviska bara 1100m2

Prodavam plac vo Kucevska Bara 1100m2 blizu obikolnicata i rekata Ser...


25.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 13:00Se prodava plac na sama obikolnica stenkovec

Plac od 1740 m2 so izlez na pat imoten list kp2475/1 ko gluvo brazda ...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 09:56Se prodava plac naselba radisane Bel Kamen

Prodavam plac naselba radisane Bel Kamen placov e vo Gradezen reon be...


14.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 авг 22:38Niva Gluvo Brazda

Se prodava niva od 2492 m2 vo Gluvo Brazda mesto vikano Gradiste.Cena...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јул 08:58Niva vo Gluvo Brazda

Se prodava niva od 2492 m2 vo Gluvo Brazda mesto vikano Gradiste


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јул 08:25СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО МИРКОВЦИ

Се продава плац во Мирковци од 1750м2 во близина на школо, градинки и...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 јул 12:20Плац со куќа

Се продава плац во село Бродец од 2239 м2 со куќа од 39 м2 на два спр...


42.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

26 јул 22:50Се продава земјиште од 4.755 м2

Градежно неизградено земјиште од 4.755 м2 во КО Глуво - Бразда, Општи...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 јул 12:08Plac vo vikend naselba Pobozje

Се продава плац во викенд населба Побожје, на Скопска Црна Гора. Плац...


18.490 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 јул 09:13Prodavam plac vo Skopska Crna Gora

Se prodava plac od 720 m2 vo SCG, mesto vikano Golievo. Placot e na o...


16.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 јул 20:54Se prodava plac vo Selo Mirkovci 573m2

Се продава плац во Село Мирковци со добра местоположба, блиску до гла...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јул 22:32Se prodava plac vo Pobozje vikend naselba 2476m2

Се продава плац во Село Побожје викенд населба со површина од 2476m2....


12 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јул 22:28Se prodava plac vo Skopska Crna Gora - Goliovo 765m2

Се продава плац во Голиово со површина од 765m2. Контакт: 075 445 ...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јул 22:22Плац во Голиово Чучер Сандево

Се продава земјиште/плац од 1645 m2 со пристапен пат 643 m2 во област...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 јун 15:02СЕ ПРОДАВА ВИЛА СО ДВОР ВО ЧУЧЕР САНДЕВО

СЕ ПРОДАВА МАЛА ВИКЕНДИЦА ОД 30М2 СО ДВОРНО МЕСТО ОД 1300М2 ВО МИРКОВ...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

28 јун 12:36Се продава градежно земјиште на сама обиколница Стенковец

Се продава трансформирано земјиште на самата обиколница Стенковец, К...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 јун 11:42Се продава плац во Мирковци

Се продава плац во Мирковци со можност за објект од 680м2 - По+Пр+1. ...


70.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 јун 11:04Plac vo brazda

Prodavam placevi od 600m2 vo Brazda po' cena od 25e.od m2 za info. Ja...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 јун 20:56Se prodava plac do aerodrom Stenkovec

Se prodava plac do aerodrom Stenkovec so moznos za gradenje .do placo...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 јун 11:06Plac Pobozje prekrasen pogled

Gradezno, moze podelba na dva placa po 1000m2 broj 153 na skica od ka...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

09 јун 21:25Niva vo Vikend naselba Pobozje

Se prodava niva od 886m2 vo vikend naselba Pobozje.


20.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 јун 13:43Placevi vo Radisani

se prodavaat placevi vo naselbata radisani


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 12:03Placevi vo Radisani

placevi vo radisani


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 12:01Земјоделско земјиште во Кучевиште

Се продаваат ниви во С. Кучевиште со површина од *3 000 м2 / земјод...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 апр 23:10Плац во Кучевиште / Kuceviste

Се продава плац 2230 м2, градежно земјиште со струја, вода и асфалтир...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 апр 23:04Se prodava plac vo Vikend Naselba Pobozje 730

Na placot ima banderi za struja Gradezno zemjiste KP 590/1 Placo...


11.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 апр 13:10Kupuvam plac vo s. Brodec- Skopska Crna Gora

Kupuvam plac (moze i vikendicka) vo s. Brodec- Skopska Crna Gora


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 апр 21:11Барам да купам стара куќа ѕидана од камен

Барам да купам стара куќа ѕидана од камен (може и руинирана) По мож...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

19 мар 00:51Placevi vo Radisani

placevi naselba radisani nad trgovskiot


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 мар 13:36Placevi vo Radisani

placevi vo naselba radisabi


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 мар 19:07Se prodava niva 6000

Se prodava niva na patot Prema Pobuzje scg blisku do reka 6000m parce...


8 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 фев 22:38Kupuvam plac od 500- 15000m2 vo Vizbegovo

ponudi na e-mail ili viber/whatsapp so broj na parcela i cena samo za...


10 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 фев 20:55Страна 4 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам