Прилеп
                           
113 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава дуќан во строг центар 170м2

Се издава дуќан 170м2 во строгиот центар во Прилеп, наспроти основнот...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

13 фев 21:36Se izdava dukan na ul.Andon Slabejko nasproti Medika

Se izdava dukan na ul.Andon Slabejko br.15 nasproti poliklinika Medik...


11.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

09 фев 10:35se izdava dukan vo CENTAR

Dukanot se najduva vo centar odma nasproti picerijata AKADEMI.Pogoden...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

31 јан 13:16Dujcan vo PRILEP

Se prodava dujcan vo stara carsija za potocni informacii zvoni samo n...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

17 јан 23:58СЕ ПРОДАВА ДУЌАН ВО ЦЕНТСРОТ НА ПРИЛЕП

Се продава дуќан во центарот на градот погоден за секаква намена. МОЖ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

05 окт 13:18Dukani vo centar

Se izdavaat dva dukani so golemina od 65m2 i 30m2 vo centarot na Pril...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

23 сеп 12:23Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor na ul. Boris Kidric 86 (na patot za na kasa...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

24 авг 13:00SE IZDAVA DUKAN VO TABANA

Dukanot e 20 m2,vo novata zgrada tabana Ima klima Tel za kontakt: 0...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

26 мај 21:48СЕ ИЗДАВА ДУЌАН

Дуќанот е на 2 спрата по 32м квадратни, комплетно реновиран. Се наоѓа...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

23 апр 14:15Izdavam deloven prostor

SE IZDAVA deloven prostor 50 m2 vo naselba Gjogdere 2 kaj zelenite i...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

20 апр 11:42ДЕЛОВЕН ПРОСТОР/МАРКЕТ

Издавам деловен простор во населба Ѓоѓдере2 кај паркот( зелени, црвен...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

20 апр 11:42SE IZDAVA POD KIRIJA DELOVEN PROSTOR

Се издава под кирија деловен простор, во строгиот центар на градот, н...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

06 апр 00:23се изнајмува

Се изнајмува дуќан во строгиот центар на Прилеп позади домот на култу...


160 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

20 фев 13:00Se izdava dukan vo centarot na Prilep

Se izdava dukan vo centarot na Prilep 12 m2 vednash do pekara NADA...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

31 јан 12:51Ducan

Se prodava ducan vo Prilep nasproti vlezot vo Bolnica Prilep.Na 1spr...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

26 дек 10:01SE IZDAVA DUKAN VO STROGIOT CENTAR NA PRILEP

SE IZDAVA DUKAN VO STROGIOT CENTAR NA PRILEP NASPRTOI KAFE ONYX I DI ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

02 ное 17:20Се издава дуќан во стара чаршија / Se izdava dukan - 10m2

Се издава дуќан под кирија во Стара чаршија, 10 м2. Цена по договор. ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

05 окт 13:00Se izdava dujkan cvonete na 079326506

Se izdava dujkan tabana 16 kvadrati cvonete samo na 079326506


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

26 сеп 18:59Se izdava dukan pod kirija

Za sekakva namena so sanitaren cvor se naogja na atraktivna lokacija...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

25 сеп 11:34Se izdava dukan vo biznis centar Prilep

Se izdava so kirija dukan vo biznis centarot vo Prilep, se naogja na ...


9.900 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

15 сеп 21:34Дуќан

cenata ne e fiksna. lokacija:pozadi picerija Leone poveke informaci...


150 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

24 авг 18:19Се изнајмува дуќан !!!

Се издава дуќан 77м2 во центарот на Прилеп, Наспроти клуб "Калипсо" ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

12 авг 22:32Dukani vo centar

Se izdava dukan 30m2 vo centar nakarsi Stokomak. Lokacijata e pogodn...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

11 авг 13:00Se izdava ili prodava sendvicara vo biznis centar vo Prilep

Se prodava ili izdava sendvicara vo biznis centarot vo Prilep.. Pove...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

29 јул 15:16DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR

Se izdava deloven prostor vo novata katna garaza 25m2 so moznost za p...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

17 јул 22:30Izdavam dujkan издавам дуќан зад поштата во Прилеп

Издавам дуќан позади зградата на поштата во центар во Прилеп renov...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

27 мај 17:54Se izdava dujkan tocila 50m2

dukan tocila 50m2 nasproti osnovnoto uciliste vo blizina na industr...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

25 мај 17:33СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ПОД КИРИЈА

СЕ ИЗДАВА ДУЌАН 23 КВАДРАТИ ВО ГРАДСКИОТ ПАЗАР ПОРАНЕШНО ПРОМЕС. ТЕЛ...


7.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

18 мај 22:01СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО БИЗНИС ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ОД 50М2 ВО БИЗНИС ЦЕНТАРОТ ВО ПРИЛЕП. ЦЕНА ПО ДОГОВО...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

01 апр 09:59100 m2 Деловен простор

Се издава под наем деловен простор од 100 m2 на Андон Слабејко 49 во ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

15 мар 09:01DUJKAN

Se prodava dujkan tabana


21.000 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

04 фев 13:17Се издава деловен простор - дуќан

Се издава деловен простор погоден за дуќан во непосредна близина на г...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

02 фев 20:03Се продава нов дуќан во НОВАТА КАТНА ГАРАЖА ВО ПРИЛЕП

СЕ ПРОДАВА ДУЌАН ВО НОВАТА КАТНА ГАРАЖА ВО ПРИЛЕП НАСПРОТИ ИЗЛЕЗОТ ОД...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

15 сеп 22:42Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам