Прилеп
                           
104 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava

Se izdava dukjan lokacija nova tabana .. 80m2 i bavca 100m2 spremen z...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

15 окт 12:42Се издава реновиран дуќан

Се издава дуќан во населба Точила,Трговски центар на 1 кат,комплетно...


40 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

12 окт 20:01Се продава дуќан во стара чаршија

Се продава дуќан во стара чаршија во улицата наспроти саат кулата


165.000 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

12 окт 01:05Dujkan Vo Varos

se izdava dujkan vo varos 36m2 so struja voda wc dujkanot e na gl...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

04 окт 19:11Дуќан во центар на Прилеп

Се изнајмува дуќан во строгиот центар на Прилеп на булевар „Гоце Делч...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

23 сеп 12:17Се издава

Se izdava dukan 38m² vo novata katna garaza, na prizemje za poveke in...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

20 сеп 21:07Se izdava deloven prostor Се Издава Деловен простор

Se iznajmuva izdava deloven prostor, kancelarija dukan vo centarot na...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

07 сеп 17:39Dukan

Se prodava dukan 60m2 i apartman 40m2 vo centaro na grad Prilep odma...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

06 сеп 21:14SE PRODAVAAT DVA DUKANI VO STARA CARSIJA

DUKANITE SE NAJDUVAAT VO KOMPLEKSOT DUKANI ZAD LOVECKO ZDRUZENIE. TEL...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

31 авг 08:50Se prodava dukjan pozadi apteka zegin karsi kafic sidro

Dukanot e vo odlicna sostojba pogoden za sekakva namena. 17m2 plus 17...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

30 авг 13:58Се издава угостителски објект

Се издава угостителски објект, празен или опремен во центарот на град...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

28 авг 21:41se izdava dujkan vo centarot na Prilep

Се izdava дуќан во центарот на Прилеп На самиот влез на градскиот п...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

28 авг 18:02Дуќан во Стара чаршија

Се продава дукан во Стара чаршија Информации на телефон 075-308-389,...


99.000 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

11 авг 15:28Се изнајмува деловен простор во строг центар

Се изнајмува деловен простор во вкупна површина од 319 м2, приземје п...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

09 авг 15:07SE IZDAVA DUKAN VO CENTAR

Se izdava dukan vo centarot na gradot odma nasproti KALIPSO pozadi BI...


9.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

04 авг 10:22Дуќан, Деловен Простор, во Новиот Трговски центар

Се Издава или Продава комплетно нов Деловен простор со површина од 1...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

31 јул 20:33SE IZDAVA DUKAN VO TOCILA

SE IZDAVA DUKAN VO TOCILA VO TRGOVSKIOT CENTAR ZAD POSTATA DO ZITO


100 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

16 јун 01:45Se izdava dukan

Se izdava dukan na frekfentna ul. 11 ti oktomvri br 54- Prilep (Sp...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

11 јун 13:00SE IZDAVA 250m2-300m2

Se izdava deloven prostor vo centarot na gradot so povrsina od 250-30...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

10 јун 15:49Dukjan 11m2

Se izdava i prodava dujkan od 11m2 so toalet na prizemje vo novata ka...


8.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

26 мај 23:29SE PRODAVA UBAV DUKAN

Dukanot se najduva vo novata katna garaza na vlezot od pazarot.Site i...


69.000 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

16 мај 12:23Се издава дуќан caffe bar Di caprio

се издава дуќан 2 ката опремени комплетно со се инвентар за кафич мо...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

11 мај 10:35Se izdava atraktiven deloven prostor

Se izdava atraktiven deloven prostor vo centarot na Prilep vo neposre...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

09 мај 08:28Се издаваат два угостителски објекти

Се издаваат два угостителски објекти. Едниот е наспроти фудбалскиот ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

08 мај 21:56Дуќани за наем, соодветни за повеќе намени

1.Помалиот дуќан, соодветен за канцеларија, фризерски или берберски с...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

06 апр 12:38Изнајмувам Дуќан

Изнајмувам дуќан во Прилеп на влезот во градскиот пазар. Информации и...


150 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

13 мар 11:44Se izdava nov dukan vo centar

Se izdava deloven prostor pogoden za sekakva namena,prizemje plus dva...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

11 мар 11:27Se izdava pod naem deloven prostor od 108m2

Se izdava pod naem vtor sprat vo centarot na Prilep so moznost bez na...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

21 фев 17:22Дуќан во Стара Чаршија во Прилеп

Се изнајмува дуќан во Стара Чаршија во Прилеп. Дуќанот се најдува во ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

18 фев 13:00Се издава дуќан во строг центар 170м2

Се издава дуќан 170м2 во строгиот центар во Прилеп, наспроти основнот...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

13 фев 21:36Se izdava dukan na ul.Andon Slabejko nasproti Medika

Se izdava dukan na ul.Andon Slabejko br.15 nasproti poliklinika Medik...


11.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

09 фев 10:35se izdava dukan vo CENTAR

Dukanot se najduva vo centar odma nasproti picerijata AKADEMI.Pogoden...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

31 јан 13:16Dujcan vo PRILEP

Se prodava dujcan vo stara carsija za potocni informacii zvoni samo n...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

17 јан 23:58Se Prodava dujkan vo Carsija

Se Prodava Dujkan vo stara carsija pogoden za poveke nameni, Se naojg...


67.000 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

16 дек 18:43СЕ ПРОДАВА ДУЌАН ВО ЦЕНТСРОТ НА ПРИЛЕП

Се продава дуќан во центарот на градот погоден за секаква намена. МОЖ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

05 окт 13:18Dukani vo centar

Se izdavaat dva dukani so golemina od 65m2 i 30m2 vo centarot na Pril...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

23 сеп 12:23Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor na ul. Boris Kidric 86 (na patot za na kasa...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

24 авг 13:00SE IZDAVA DUKAN VO TABANA

Dukanot e 20 m2,vo novata zgrada tabana Ima klima Tel za kontakt: 0...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

26 мај 21:48СЕ ИЗДАВА ДУЌАН

Дуќанот е на 2 спрата по 32м квадратни, комплетно реновиран. Се наоѓа...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

23 апр 14:15Izdavam deloven prostor

SE IZDAVA deloven prostor 50 m2 vo naselba Gjogdere 2 kaj zelenite i...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

20 апр 11:42Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам