Прилеп
                   
238 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN TGA 8x4

Kamionot e vo odlicna sostojba, manuelen menjac, Hyva kiper sistem i ...


35 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 фев 10:19Промовирано

Gumi 315/70/22.5 michelin

4 gumi michelin germanski protekt


24.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 09:04Kaisi spaneri adr daska

So mala racka 480 den novi Adr daski 1800 den novi


480 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 21:03Mercedes 12/13

Se prodava mercedes 12/13 vo ispravna sostojba. Tel.kontakt 078/369-...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 19:05SE PRODAVA VOLVO FH 420

Se Prodava Volvo FH 420 Godina 2004 Registrirano Servosirano ...


14.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 18:19Volvo fh 380

Volvo 380 k.s registrirano so zelen karton.sest novi gumi


6.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 15:18  НОВ ОГЛАС

VW CRAFTER 2.5 Tdi Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen crafter ❗❗kran Hiab❗❗ ✅- Uvoz Hola...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 14:43MAN TGL 12.240

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.240 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 14:42Se prodava kamion Iveco

Se prodava kamion Iveco 450, 2006 god. Registriran do Septemvri 2023,...


16.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 13:00Man vlekac 19463

Man so kipper sistem ispraven poveke informaci na tell 075308003


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 12:01Iveco kiper

Se prodava iveco euro cargo kiper poveke informaci na tell 075-308-003


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 12:01Nissan

Se prodavaat 3 nisan kiperi Cena po dogovor poveke informacii Na ...


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 12:01Tamce kiper

Se prodava edno tro osovince so vozdusni kocnici i racna drugoto e ob...


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 12:01MAN TGL 7.150 2009god.

MAN TGL 7.150 ✅- Godina 2009 ✅- 360 000km (realni) ✅- Manuelen men...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:23Renault Premium 320 Kran Hiab 166 B-3

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Renault Premium 320 ✅- Uvoz Francija ✅- Godin...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:22MAN TGS 18.360 200000KM

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 18.360 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:22Mercedes Atego 1318 120000km

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Mercedes Atego 13.18 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 фев 14:58MAN TGL 8.180 2011god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 фев 14:58RENO PREMIUM 385 (Kiper i Diglka)

Reno Kamion za poveke info kontaktirajte na tel broj


18.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 фев 12:13kompresor

kompresori ispravni


100 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 фев 11:46MAN TGA 8x4

Kamionot e vo odlicna sostojba, manuelen menjac, Hyva kiper sistem i ...


35 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 фев 10:19PUMPA MIKSER MERCEDES

Se prodava Mercedes pumpa za beton i mikser 8m3, 2006 godina, Vo top ...


7 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 фев 10:19MAN TGL 12.180 150000KM

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 фев 10:08Tovarni Vozila

PAP-TRAKS Prilep - Prodazba na polovni vozila - Vozila po p...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 фев 10:08MAN TGX 26.480 ŠLEP SLEP

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGX 26.480 ✅- Uvoz Germanija ✅- Šlep za kam...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 фев 10:08Man 12.180 Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Kran Hiab...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 фев 10:07Tam 130 T11

Se prodava Tam 130 t11 1987god reg. do 7/23 nosivost 6t, sandak 6.2m ...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 фев 09:19skania r 440

skania r 44o vo ispravna sostojba 2009 g


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

02 фев 13:38Mercedes Atego 1218

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Mercedes Atego 12.18 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

02 фев 13:36PRIKOLKA WECON 2009

Se prodava Prikolka Wecon 218 2009g So kontejner sistem Dolzina 7...


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

02 фев 10:26Renault Midlum Slep Šlep

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ RENAULT MIDLUM 220 ✅- Šlep ✅- Uvoz Germanija ✅- G...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

02 фев 10:23Mercedes Atego 816 2010god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MERCEDES ATEGO 816 ✅- Uvoz Avstrija ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

02 фев 10:23MAN TGL 8.180 2011god

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

02 фев 10:22MAN 410. 2002G REG Do 23.05.2023

MAN 410 2002 GOD REG DO 23.05.2023 KIPER SISTEM MOZI ZAMENA ZA EU...


6.800 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

02 фев 00:21RAMPA ZA IVECO KAMIONCE

Vo ispravna sostojba.


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 фев 20:51Reduktor za kiper pumpa za mercedes

Reduktor za mercedes 508,608,609,808 i drugiot Re...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 фев 19:56Scania r420

Scaniata e vo odlicna vozna sostojba Napravena generalen remont pre...


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 фев 12:48MERCEDES 1213

Se prodava Mercedes 1213 godina 1990 registriran do 11 /2023 ima novi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 фев 06:33MERCEDES 1213

Se prodava Mercedes 1213 godina 1990 registriran do 11 mesec 2023 so ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

31 јан 20:31Polovni gumi 315/70 r 22,5

4 Polovni gumi 315/70 R 22.5,Michelin protect


50 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 јан 21:18GUMA ZA KAMION NOVA

GUMATA E MNOGU MALKU VOZENA SKORO KAKO NOVA. TELEFON 075928534


145 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
149 €
Прилеп

Камиони

30 јан 20:20Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам