Чучер Сандево
                   
204 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac industriska zona idealen za magacin

Се продава градежно земјиште идеалено за магацин и било каков друг би...


32 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

Plac Pobozje prekrasen pogled

Gradezno, moze podelba na dva placa po 1000m2 broj 153 na skica od ka...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

09 јун 21:25Niva vo Vikend naselba Pobozje

Se prodava niva od 886m2 vo vikend naselba Pobozje.


20.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 јун 13:43Placevi vo Radisani

se prodavaat placevi vo naselbata radisani


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 12:03Placevi vo Radisani

placevi vo radisani


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 12:01Земјоделско земјиште во Кучевиште

Се продаваат ниви во С. Кучевиште со површина од *3 000 м2 / земјод...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 апр 23:10Плац во Кучевиште / Kuceviste

Се продава плац 2230 м2, градежно земјиште со струја, вода и асфалтир...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 апр 23:04Se prodava plac vo Vikend Naselba Pobozje 730

Na placot ima banderi za struja Gradezno zemjiste KP 590/1 Placo...


11.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 апр 13:10Kupuvam plac vo s. Brodec- Skopska Crna Gora

Kupuvam plac (moze i vikendicka) vo s. Brodec- Skopska Crna Gora


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 апр 21:11Placevi vo Radisani

placevi naselba radisani nad trgovskiot


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 мар 13:36Placevi vo Radisani

placevi vo naselba radisabi


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 мар 19:07Se prodava niva 6000

Se prodava niva na patot Prema Pobuzje scg blisku do reka 6000m parce...


8 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 фев 22:38Kupuvam plac od 500- 15000m2 vo Vizbegovo

ponudi na e-mail ili viber/whatsapp so broj na parcela i cena samo za...


10 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 фев 20:55Placevi vo Radisani

placevi naselba radisani


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 фев 10:06naselba radisani plac

se prodava plac vo radisani vtori vlez


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

25 фев 10:43Placevi vo Radisani

placevi nad trgovskiot centar


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

25 фев 10:34placevi

prodavam plac vo radisani nad trgovskiot


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 фев 09:54placevi

prodavam placevi naselba radisani nad trgovskiot


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

18 фев 12:22Se prodava plac vo Kucevacka bara 500 m2

Se prodava plac vo Kucevacka bara 500m2,cena po dogovor. Tel za kont...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 фев 17:35SE PRODAVA PLAC NIVA / СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ НИВА

Prodavam niva 4585 m2 vo kucevacka bara. Nivata se naoga vednas do ...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 фев 01:01SE PRODAVA PLAC NIVA / СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ НИВА

Prodavam niva/plac 1300m2 vo gradezen reon pogodna za sekakva gradba....


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 фев 01:01Plac 7300

За повеќе информации на тел број 070206182


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 фев 23:37PRODAVAM PLAC VO VIZBEGOVO

Odlichna lokacija i cena 27eu x m2! Kontakt ; 078 / 288 / 221


47.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

31 јан 11:49se prodava niva

se prodava niva na kp 3347povrsina 6537m2 kp 3233 povrsina 3898 m2...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

10 јан 07:54Plac vo Vizbegovo kaj Stenkovec

Se prodava atraktivno gradezno zemjiste na patot za sportski aerodrom...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 дек 23:05Plas vo Bel kamen

Se prodava plac od 300m2 vo Bel kamen so gotov plan za kuka, na placo...


18.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 ное 22:46PRODAVAM PLAC NA BEL KAMEN-RADISANI

Prodavam plac na Bel Kamen nas.Radisani 600m2 voda,struja pat cist...


50 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 ное 16:36Se prodava niva vo industriska zona vizbegovo

Se prodava niva vo industriska zona vizbegovo, 11 000m2. Cena: Polov...


111.111.111 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 сеп 19:49ПЛАЦ с.ПОБОЖЈЕ

СЕПРОДАВА ПЛАЦ ОД 900М2 ВО С.ПОБОЖЈЕ СКОПСКА ЦРНА ГОРА.ПЛАЦОТ Е СО ...


8 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 сеп 13:00ОБРАБОТЛИВА НИВА с.ПОБОЖЈЕ

СЕ ПРОДАВА ОБРАБОТЛИВА НИВА ВО С.ПОБОЖЈЕ СКОПСКА ЦРНА ГОРА ,ПОГОДНА ...


3 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 сеп 13:00Kupuvam plac vo Brodec

Bi sakal da kupam plac (moze i pomala kukja\vikendicka)vo Brodec. Dok...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 сеп 10:10Plac vo vikend naselba Pobozje

Prodavam plac za vikendica/kukja vo vikend naselba Pobozje od (864 + ...


18.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

05 сеп 16:20Се продаваат два плаца

Се продаваат два плаца кој се граничат меѓу себе од кој еден е со пов...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 авг 13:00Плац во близина на село Бањани

Се продава плац во викенд населба Бањани, на убава локација, со погле...


10.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 авг 12:44Se prodava plac

Se prodava plac vo Cucer do pat,ima struja,voda,odvod.Nivata e na sam...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 јул 14:37СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ВОЛКОВО

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ВОЛКОВО ОД 982 М2 БЛИЗУ ОБИКОЛНИЦА ВО ГРАДЕЖЕН РЕО...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 јул 12:01Se prodava niva/plac vo Kucevacka bara

Vo opstina Cucer Sandevo, na pocetok od Kucevacka bara blisku do klu...


10 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 јул 19:19Plac Niva se prodava na atraktivna lokacija stenkovec

Placot nivata se naoga do sportskiot aerodrom stenkovec potocno kaj b...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 јун 21:24Се продава плац

Се продава атрактивен плац на Јадранска Магистрала (Качанички пат)


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 мај 14:22Plac vo radisani so mala vikendica. 15 evra m2

Нива од 4500м2 со мала куќичка, вода и можност за струја, блиску до...


67.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

12 мај 11:39STENKOVEC(AERODROM)

Plac na samata pista na aerodromot Stenkovec! Pogoden za hangar ili d...


18 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 мај 22:59Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам