Чучер Сандево
                   
201 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac industriska zona idealen za magacin

Се продава градежно земјиште идеалено за магацин и било каков друг би...


32 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

Se prodava atraktiven plac na Kacanicki pat vo Stenkovec

Pokraj placot ima pristapen nov, asfaltiran pat vo dolzina od 150 met...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 фев 20:33Градежно земјиште – Глуво Бразда (Стенковец)

Градежно земјиште – Глуво Бразда (Стенковец) 8,902m2 – Се продава €5...


52 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 фев 14:47PLAC VO GRADEZEN REON

Se prodava plac vo Goliovo vo neposredna blizina na Cardak/Mirkovci v...


31 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 дек 16:13NIVA/ZEMJISTE

Se prodava niva/zemjiste vo mesto nareceno Grusje vo atar na selo Kuc...


12 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 дек 16:13Купувам плац во опш.Чучер-Сандево

Купувам градежен плац од 500-600m2 во реон на Мирковци (Чардак), Браз...


5.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 дек 19:11PRODAVAM PLAC NIVA

prodavam niva vo selo gornjani vo vikend naselba na mirno i tivko me...


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 дек 13:09odlicen plac na kacanicki pat

placot e transformiran.


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 ное 21:39se prodava plac 2200m2

do aerodrom stenkovec do sama obikolnica


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 окт 18:40plac vo bardovci vizbegovo

dva placa eden vo vizbegovo i 1 vo bardovci tel 075252 085


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 сеп 00:08Radishani - Bel kamen

Prodavam plac vo Radisani- Bel kamen so cist imoten list i karakter n...


30.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 сеп 11:25Plac vo Vizbegovo kaj aerodrom Stenkovec

Se prodava plac od 2534m2 vednas pozadi aerodrom Stenkovec.Cenata e p...


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 сеп 13:49Kacanicki pat-Stenkovec

950+2150 m2 Prv red do pat Cena po dogovor, moze i kompenzacija ...


55 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 сеп 17:27Атрактивен плац во Визбегово

Се продава атрактивен плац во индустриската зона во Визбегово со дозв...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 авг 18:09Се продава нива во општина Чучер Сандево (градежен реон)

Се продава нива во општина Чучер Сандево (градежен реон) 6080 м2


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

31 јул 15:03PLAC 1550m2 kaj OBIKOLNICATA , IND.ZONA VIZBEGOVO SKOPJE

PLAC SE PRODAVA , a može i 1550 m2 : 34/46/46/34 , dokolku gradite vo...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јул 15:16PLAC SE PRODAVA IZM. JADRANSKA MAGISTRALA i OBOKOLNICATA SK-

PLAC/NIVA 2700 m2 : 34/74/90/40 SE PRODAVA VO MIRNA I ČISTO EKOLOŠKA...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 јул 13:58NIVA SE PRODAVA reon REKA s.BRAZDA (S.C.G.) SKOPJE

NIVA 453m2 : 9m / 50m SE PROODAVA 300 m PODOLU OD ARH. LOKALITET BRA...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 јул 12:36Plac vo Radisani Плац во Радишани

Prodavam plac vo Radisani na ul.Bel Kamen, na okolu 500 metri od benz...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 јул 19:25PRODAVAM 5ha ZEMJISHTE VO VIZBEGOVO

Zemjishteto se naogja vo Vizbegovo,Kachanichki pat na patot kon Kosov...


85 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 јул 12:01Купувам плац во Чучер Сандево

Купувам плац во Чардак до 8.000 ЕУР до 600м2. Лидија.


8.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 јун 14:19Се продава плац!

Се продава плац - градежно земјиште во населено место Кучевишка бара,...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 јун 08:54se prodava plac

Se prodava plac vo blizina aerodrom stenkovec.


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 мај 22:02Плац-Нива 1397m2 реон Визбегово општина Чучер сандево

Продавам плац во градежен реон,со површина од 1397м2,општина Чучер Са...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 мај 17:18Ниви во кучевиште- вон гард

Се продаваат 4 ниви во кучевиште вон град *место викано Опловци 163...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 мај 11:18KAČANIČKI PAT prv red na asfalt

Kaj bazata na Granit direktno na asfalt moze zamena kontakt na m...


75 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јан 20:22Плац во Кучевиште

Се продава плац во С. Кучевиште со површина од 2230 м2. Карши црквата...


22 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 јан 12:16Плац во С. Кучевиште

Се продава нива во С. Кучевиште со површина од 11 000 м2, погодна за ...


3 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 јан 12:12Плац на Скопска Црна Гора

Продавам плацеви на Скопска Црна Гора во Сандево и Голиово. Цените с...


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 дек 18:15Plac vo vizbegovo

Se prodava plac vo vizbegovo Na kacaniçki pat pozadi svislion Odlic...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 дек 15:27Plac

Se prodava plac vo vizbegovo Na kacanicki pat 5500 kf Tel.072 222 ...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 дек 13:35СЕ ПРОДАВА НИВА - ПЛАЦ

Се продава плац во близина на царински терминал Стенковец на идеална ...


45 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

09 ное 19:24ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО НАСЕЛБА РАДИШАНИ

Се продава плац од 1000 м2 во населба Радишани (кај водоводот). Плацо...


20.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

14 окт 12:09KAČANIČKI PAT prv red na asfalt

Dve parceli vo Stenkovec, pred bazata na Granit, vo prv red na sam as...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 сеп 22:58PLAC NA UL. BEL KAMEN RADISANI

Se prodava 450 m2 plac vo naselba Radisani ul.Bel Kamen So cisti dok...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јул 12:03Plac na Cardak

Prodavam plac do kafanata Cardak, Mirkovci, izvonredna polozba, so st...


19.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

30 јун 09:40NIVA VO STENKOVEC 1422m2

HITNO!!! se prodava niva plac vednas do magistralniot pat (kacanicki ...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 јун 15:14KAČANIČKI PAT - Menuvam ili Prodavam

Odlicna lokacija vo Stenkvec,vo prv red paralelno so Magistralata, di...


65 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 јун 14:26Se prodava plac

Prodavam plac vo vikend naselba goliovo blizu cardak. So izlez na gla...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

31 мај 18:45Itnoo plac od 2964m2

Prodavam plac od 2964m2 kaj cardak. Placot e so kompletna dokumentaci...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

31 мај 18:41Атрактивен плац на Јадранска магистрала

Се продава атрактивен плац на Јадранска магистрала, до Еуро бетон. З...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

30 мај 00:32Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам