Прилеп
                           
1146 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Простор за секаква намена

Се издава за повеќе информации јавете се на 076-217-171


2 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

19 сеп 19:37Промовирано

25 dekari niva pomegu Novo Lagovo i Berovci

Se prodava niva 25 dekari pomegu Novo Lagovo i Berovci, pogodna za se...


2 €
или предлог цена
20 сеп 16:12Промовирано

PARCELI NOVO LAGOVO - BEROVCI

Parceli pokraj pat i avtopat pogodni za sekakov vid gradeznistvo 57 ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

GRADEZNO ZEMJISHTE

Se prodaat dve parceli so KP 5120/1 i 5120/3 vo Varosh na ul.Borka Lo...


10.000 €
или предлог цена
17 сеп 21:55PLAC VO INDUSTRISKA ZONA

Se prodava plac vo idustriska zona pred fabrikata za lim na Krushevsk...


31.000 €
или предлог цена
17 сеп 21:55Изработка на дрвени куќи

078/308-424


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

17 сеп 20:11Se Prodava Kuka stavicko malo-Tapani-

Se Prodava Kuka stavicko malo-Tapani-


9.999 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

17 сеп 18:25Plac 4000 m2 vo Industriska zona na Krusevski pat

Se prodava plac vo industriskata zona na krusevski pat karsi Dimce ba...


1 МКД
или предлог цена
17 сеп 12:59Se izdava deloven prostor Nova Tabana

Se izdava deloven prostor vo Nova Tabana Prostorot e sreden i vednas...


10.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 12:31Novo Studio Apartman za kratok prestoj

Сместување во Прилеп. Бидете едни од првите гости во комплетно нов ст...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

17 сеп 12:08SE PRODAVA KUJCA

SE PRODAVA KUJCA VO PRILEP CENTAR VEDNAS DO SALON RINGO DZOGDERE CENA...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

17 сеп 11:57Hala nasproti institut

Se prodava ili izdava hala na izlezot od prilep na patot za makedonsk...


По Договор
или предлог цена
17 сеп 09:00Се продава куќа

Се продава веднаш вселива куќа на одлична локација во строгиот центар...


43.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

17 сеп 08:19Земјиште за деловен простор

Се продава деловен простор со површина 750м² во ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП на...


По Договор
или предлог цена
16 сеп 23:39se prodavaat objekti 600m2

se prodavaat objekti, poranesna farma cvrsta gradba pokriena so metal...


1 €
или предлог цена
16 сеп 18:16Се издава стан

Се издава празен стан во Точила на четврти кат спроти црквата Св. Пет...


7.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

16 сеп 16:10Se izdava stan vo Tocila 2

Stanot e namesten i vo dobra sostojba


15 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

16 сеп 15:03kuka.kujca.

kuka.stan mozi iznajmuvamje za magacin kancelarija se po dogovor


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 сеп 14:43Se izdava plac vo Prilep, Sarika

Se izdava plac vo Prilep, mesto Sarika, do avtopat Skopje-Bitola, 140...


По Договор
или предлог цена
16 сеп 07:46Se prodava kuka

Kukata se najduva vo blizina na kristal palas kukata ima dnevna ,k...


28.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 сеп 21:07Se izdava prostor za kancelarija ili zanaetciska dejnost

Se izdava stanben prostor na raskrsnicata "Cumovcanec" so golemina od...


По Договор
или предлог цена
15 сеп 20:21SE PRODAVA PLAC

Se prodava plac za gradezni ili zemjodelski celi so golemina od 1300m...


20 €
или предлог цена
15 сеп 20:20СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Се продава плац - КП 16326/1 со површина од 1.912 м2 до главниот пат ...


1 €
или предлог цена
15 сеп 20:04Куќа Варош Прилеп

Повеќе инфо на 078 223 826 Александар Повеќе инфо на 078 223 826 Але...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 сеп 19:18Купувам стан во точила

Се бара стан во точила од 1 до 3 кат површина од 30 до 50 м2 цена од ...


25.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

15 сеп 16:21SE Izdava stan vo dimo narednikot

Se izdava namesten stan vo dimo narednikot kaj tunelot.Zapodedalni in...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

15 сеп 14:52Se prodava kuka na Varos kaj meanite

Kukata e pogodna za deloven prostor e na glavniot pat


13.900 €
или предлог цена
- 22 % Попуст
17.900 €
Прилеп

Куќи / Вили

15 сеп 13:22iznajmuvam magacin 239m2

iznajmuvam magacin od 239m2, vo krugot na poranesna f-ka partizanka p...


263 €
или предлог цена
Прилеп

Магацини

15 сеп 10:34iznajmuvam magacin

iznajmuvam magacin so kvadratura od 76m2 vo krugot na poranesna fabri...


5.200 МКД
или предлог цена
Прилеп

Магацини

15 сеп 10:22Se prodava ili izdava niva vo varos karsi stibera marketo

Se prodava niva od 2.3dekari I 3.3dekari nivata e razdelena so Malo d...


500 МКД
или предлог цена
15 сеп 09:09Куќа на само 700м од центар

Се продава куќа на улица Јоска Јорданоски 94а на само 700м од центар....


30.000 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
34.000 €
Прилеп

Куќи / Вили

14 сеп 23:05Се изнајмуваат нови апартмани во центар.

Се изнајмуваат повеќе станови во центарот во Прилеп.Становите се нови...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

14 сеп 16:41Se izdava novi stanovi vo centar.

SE izdava novi stanovi vo centar.Namesteni so klima peralna TV intern...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

14 сеп 16:41Куќа во центар на Прилеп

Се продава стара куќа во најстрогиот центар на Прилеп во близина на ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 сеп 12:30Плац над Макпетрол-Плетварско џаде Plac nad Makpetrol benz.

Се продаваат 8 оформени плацови (2 ПЛАЦА СЕ ВЕЌЕ ПРОДАДЕНИ) во вкупна...


29 €
или предлог цена
14 сеп 09:40Se prodava kukja

Se prodava kukja vo blizina na h.,, Kristal Palas". Mob. 071 278 247


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 сеп 08:34СЕ ПРОДАВА МОБИЛНА МОДУЛАРНА КУЌА

Се продава нова мобилна куќа, изработена од врвни и квалитетни матери...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 сеп 08:27Kupuvam stan

Kupuvam stan do 35000evra hitno Kontakt 076 771 445


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

13 сеп 23:09Se prodava imot vo s.Leniste do asvaltniot pat

1 obiekt so priklucena elektricna energija 600m2 Livada 800m2


По Договор
или предлог цена
13 сеп 23:08STAN SOBI SMESHTAJ

STANOVI I SOBI ZA NOKEVAJNE


111.111 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

13 сеп 22:56SMESHTAJ Sobi za Nojkevajne

SMESHTAJ SHERING Sobi i Apartmani za nokevajne Kratok ili podolg p...


700 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

13 сеп 22:53KUKJA SO DVORNO MESTO I NIVI

Kukja so dvorno mesto od 1200m2 vo s.Trojkrsti; obrabotlivo zemjiste ...


1 МКД
или предлог цена
13 сеп 21:29Ponudete stan vo tocila od 25 do 35000 evra

Ponudete stan vo Tocila od 2 ri do 4 ti sprat od 25 000 do 35 000 evr...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

13 сеп 16:55Страна 4 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам