327 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac kuka so započnata gradba temeli zidovi

Plac kuka so započnata gradba temeli zidovi, Aličair Celosna dokument...


19.999 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Нива до Лукоил, за градежен и деловен простор

Се нуди нива за продажба која се наоѓа на атрактивна локација и е пог...


1 €
или предлог цена
20 мар 11:12Niva vo Oreovec Prilep

Se prodava dve nivi vo Oreovec Posle Markova cesma Idealni za foto...


1 МКД
или предлог цена
20 мар 09:06Niva pred institutot Prilep

Се продава нива во месноста Падарница, пред Институт- Прилеп, пред са...


21.580 €
или предлог цена
19 мар 23:12SE IZDAVA NIVA - SHIROK PAT - VAROSH

SE IZDAVA NIVA SHIROK PAT - VAROSH. PATOT DO NIVATA E SO TAMPON I E ...


2.000 МКД
или предлог цена
19 мар 21:41Атрактивно градежно земјиште

Се продава градежно земјиште, со површина од 14 123 м2, место викано ...


10 €
или предлог цена
19 мар 15:24Plac so pomosni objekti.

Se prodava plac so postoecki objekt, na lokacija odma sproti Makpetro...


20.000 €
или предлог цена
19 мар 11:53GRADEZNI I ZEMJODELSKI PARCELI - Prilep, Novo Lagovo

Се продаваат градежни и земјоделски парцели во Ново Лагово, погодни з...


12 €
или предлог цена
18 мар 13:00SE PRODAVA 25 DEKARI NIVA

Се продава нива 25 декари пред Беровци, на 500м до главен пат


3 €
или предлог цена
18 мар 13:00placevi

se prodavaat placevi na slednive lokacii: 1.markova cesma 2000m2 600...


6.000 €
или предлог цена
17 мар 15:55Поводеници нива

Се дава под нива од 3100 м2 во месноста Поводеници. Орана и дрљана. Ц...


2.000 МКД
или предлог цена
17 мар 10:12Се продава нива

Се продава нива со површина од 2 300 м2 , во нивата има вода од хидро...


1 €
или предлог цена
17 мар 07:07Niva vo Prilep, vo industriska zona, 5500m2

Se prodava niva od 5500m2, vo industriska zona,vednas do samiot pat.N...


7 €
или предлог цена
16 мар 19:07Se prodava NIVA

Se prodava niva od 5500m2 vo mesto vikano Sarika. Nivata e so komple...


1.111 €
или предлог цена
16 мар 13:18Se prodava imot vo s.Leniste do asvaltniot pat

1 obiekt so priklucena elektricna energija 600m2 Livada 800m2


По Договор
или предлог цена
16 мар 09:46Се продаваат 4 градежни плацеви со имотен лист во Прилеп

Се продаваат 4 плацеви за градба на куќи во Прилеп. Плацевите се наоѓ...


24 €
или предлог цена
15 мар 23:27KUKJA SO DVORNO MESTO I NIVI

Kukja so dvorno mesto od 1200m2 vo s.Trojkrsti; obrabotlivo zemjiste ...


1 МКД
или предлог цена
15 мар 19:16Se izdava niva / нива varos/варош

za pojce informacii zvonete


1 МКД
или предлог цена
15 мар 13:59Niva so zasadeni praski vo Rosoman

Povolno se prodavaat dva dekari niva vo atarot na Rosoman. 400 metra ...


100.000 МКД
или предлог цена
14 мар 16:48Niva 22 dekari (22.000 m2) vo Sarika-Prilep, za FOTOVOLTAICI

Се продава нива во местото „Сарика“ Прилеп. Нивата е погодна за фотон...


По Договор
или предлог цена
14 мар 09:36INDUSTRISKA zona - PLAC - 10.000 m2

Placot e vo Prilep pokraj patot za Krusevo, pred "Terakota" odn. pred...


По Договор
или предлог цена
14 мар 09:36Gradezna parcela

Se prodava gradezna parcela vo Trizla, so pravo na sopstvenost, cist ...


1 €
или предлог цена
13 мар 22:32SE PRODAVA NIVA VO PRILEP

Se prodava niva 3 dekari vo dolno Sadovo kaj Alfa Omega tehnicki preg...


1 МКД
или предлог цена
13 мар 19:03Се продава нива во близина на општина Варош, Прилеп.

Се продава нива од 2273 метри квадратни во близина на населба Варош, ...


По Договор
или предлог цена
13 мар 13:00Нива

Земиоделско земјиште 4,8 декари,во месноста по воденици ( по патот за...


1 €
или предлог цена
13 мар 08:08Plac 4000 m2 vo Industriska zona na Krusevski pat

Se prodava plac vo industriskata zona na krusevski pat karsi Dimce ba...


1 МКД
или предлог цена
12 мар 18:02SE PRDAVA NIVA OD 3.5 DEKARI

se prodava niva 3.5 dekari,GORNO SADOVO odalecena od gradot 2/km se n...


4.000 €
или предлог цена
12 мар 14:00Се продава нива плац

Се продава нива 1500м2 на пат Прилеп Крушево спроти отпад „Даскало“. ...


1 €
или предлог цена
12 мар 11:39Se prodavaa ili izdava dve nivi

Se prodavaa dve nivi ednata e zad sladara 2100 kvadrati drugata zad m...


6 €
или предлог цена
11 мар 20:14СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Се продава плац - КП 16326/1 со површина од 1.912 м2 до главниот пат ...


1 €
или предлог цена
10 мар 19:30Земјиште во Прилеп

Нива во место Точила во Прилеп (парцела бр. 5794), во близина на СОУ ...


45 €
или предлог цена
09 мар 23:01Se prodava Niva 6200m2

Se prodava niva so povrsina od 6200m2, vo mesto vikano topolka, varos...


По Договор
или предлог цена
09 мар 19:16Se IZDAVA ili PRODAVA PLAC

Se prodava plac 1800m2 mozi i pomala kvadratura kolku sho vie potrebn...


15 €
или предлог цена
09 мар 15:36Se prodava niva Begova Livada

Se prodava niva na Krusevsi pat Begova Livada na 600 metri od Mermer...


8 €
или предлог цена
08 мар 14:06Се продава нива во Варош-Прилеп

Се продава нива во населба Варош во Прилеп.Цената е 2 ЕУ по м2.


2 €
или предлог цена
08 мар 09:42Се продава нива во населба Варош во Прилеп.

Се продава нива во населба Варош во Прилеп.Цената е 2 ЕУ по квадрат.


2 €
или предлог цена
08 мар 09:41SE PRODAVA PARCELA

SE PRODAVA PARCELA NASPROTI ZITO PRILEP POGODNA ZA KUJKI , ZGRADA ILI...


111 €
или предлог цена
07 мар 18:56Plac niva vo industriska zona / Плац нива во индустриска зон

Продавам плац / нива во Горно Садово, со приклучени струја и вода. П...


15 €
или предлог цена
07 мар 10:51Се издава нива 8500м2

Се продава или издава нива прва класа 8500м2 во близината на варош и ...


1 €
или предлог цена
07 мар 08:24Se prodava parcela / zemijste

Se prodava parcela-zemijste na magistralniot pat Prilep-Makedonski Br...


1 €
или предлог цена
07 мар 08:23Nivi vo Galicani

Se prodavaat nivi vo s.Galicani 30,5 dekari


3 €
или предлог цена
04 мар 12:29Страна 2 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам