328 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac kuka so započnata gradba temeli zidovi

Plac kuka so započnata gradba temeli zidovi, Aličair Celosna dokument...


19.999 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Se prodava parcela / zemijste

Se prodava parcela-zemijste na magistralniot pat Prilep-Makedonski Br...


1 €
или предлог цена
07 мар 08:23Nivi vo Galicani

Se prodavaat nivi vo s.Galicani 30,5 dekari


3 €
или предлог цена
04 мар 12:29Niva Begova Livada - Razleiste

Se izdava niva 4 dekari vo Begova Livada - Razleiste so 5 shahti od...


2.000 МКД
или предлог цена
02 мар 23:20se izdava niva vo Prilep,Varosh

Se izdava niva vo povrsina od 2.500m2 vo KO Varosh,Prilep Nivata se ...


7.000 МКД
или предлог цена
02 мар 13:17Se Prodava Plac

Placot se naogja na ulica: "F. Gora". Tel. 076 460 319 075 54...


По Договор
или предлог цена
02 мар 10:27Се продава ПЛАЦ за КУЌА кај базентот

Се продаваат плацови за куќи веднаш после игралиштето кај базенот. За...


1 €
или предлог цена
01 мар 15:51NIVA VO IND.ZONA,POKRAJ PAT

Niva nasproti tehnicki pregled Alfa Auto,direktno pokraj patot....Shi...


6 €
или предлог цена
01 мар 10:51Se izdava niva 5 dekari

Se izdava niva 5 dekari pogodna za tutun so hidrosistem na istata te....


1 €
или предлог цена
01 мар 02:36SE PRODAVA NIVA - PLETVAR

SE PRODAVA NIVA VO PLETVAR 6307 M2. Poveke info na tel: 072 224...


1 €
или предлог цена
25 фев 11:06SE PRODAVA NIVA - DO SAMIOT PAT PLETVAR

SE PRODAVA NIVA - DO SAMIOT PAT PLETVAR POVRSINA 2867 M2. POVEK...


1 €
или предлог цена
25 фев 10:35Povekenamensko zemjiste na atraktivna lokacija

Namena: G-lesna industrija i servisni dejnosti Povrsina: vkupno 3.99...


15 €
или предлог цена
21 фев 19:12СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗДАВА

Се издава или продава градежно земјиште со изграден деловен објект на...


100 €
или предлог цена
21 фев 14:03Se izdava plac

Се издава плац во населба сточен пазар, излегува на две улици, ограде...


1 €
или предлог цена
20 фев 10:12PLAC VO PRILEP STROG CENTAR

Se prodava gradezns parcela vo strog centar na Prilep za izgradba na ...


1 €
или предлог цена
19 фев 20:28GRADEZEN PLAC VO PRILEP CENTAR

SE PRODAVA GRADEZNA PARCELA OD 900m2 VO STROG CENTAR NA PRILEP ZA IZG...


1 €
или предлог цена
19 фев 20:28Kuca i zemja vo Prilepsko

Se prodava kuca vo selo DESOVO -Beglik Prilepsko so dvorno mesto od 3...


90.000 €
или предлог цена
19 фев 11:52Се продава плац во индустриска зона во Прилеп

Се продава плац околу 2500 м2 на ул. Трајко Николоски одма до поранеш...


28 €
или предлог цена
18 фев 12:58Niva so tri objekti

Se prodava niva 3800 m2 so tri izgradeni objekti, vikendica na dva sp...


1 €
или предлог цена
14 фев 19:39Niva 6 dekari malo kojnari

Se prodava niva 6 dekari vo selo malo kojnari cena po dogovor


1 €
или предлог цена
13 фев 15:10Plac na ul.Margara

Se prodava plac na ul.Margara br.53 Nad gradinkata Goce Delcev so do...


1 €
или предлог цена
12 фев 14:11Nivi vo selo Musinci

Se prodavaat nivi vo selo Musinci,10 dekari. Informacii na telefon 0...


1 €
или предлог цена
12 фев 12:02Се продава две парцели во индустриска зона

Се продава две парцели во индустриска зона после кривината кај слада...


25 €
или предлог цена
07 фев 12:16Se prodava Plac 2500m2

Se prodava Plac 0d 2600m2na izlezot od gradot odma do poranesna "STER...


20 €
или предлог цена
05 фев 23:39nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci selo staro...


1 €
или предлог цена
05 фев 22:15Плац 2200m2 граничи со Пивара

Плац 2200m2 граничи со Пивара, под тениските игралишта Прилеп


1 €
или предлог цена
02 фев 11:43Se prodava gradezen plac

Se prodava gradezen plac 190 m2 So markica za gradba 9×12m prizemj...


25.000 €
или предлог цена
02 фев 01:15СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈИШТЕ ПОГОДНО ЗА ФОТОВОЛТАИЦИ

Се продава 12 000 m2 земјиште помеѓу Крин и Гентерм во Прилеп погодно...


1 €
или предлог цена
01 фев 11:59СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ПРИЛЕП

Се продава плац ( градежно земјиште) 3000 метри квадратни на улица Би...


По Договор
или предлог цена
01 фев 11:59Се продава земјиште помеѓу Крин и Гентерм - Прилеп

Се продава 12 000 m2 земјиште помеѓу Крин и Гентерм во Прилеп погодно...


1 €
или предлог цена
01 фев 11:59Se izdava plac vo Prilep, Sarika

Se izdava plac vo Prilep, mesto Sarika, do avtopat Skopje-Bitola, 140...


По Договор
или предлог цена
01 фев 08:44OVOSTARNIK GORNO SADOVO 4000M2

PRODAVAM OVOSTARNIK VO GORNO SADOVO, OD RAZLICEN TIP NA OVOSNI DRVJA....


6.800 €
или предлог цена
31 јан 16:35nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci i selo sta...


1 €
или предлог цена
25 јан 21:24Lokacija za fabrika,pogon,hala,fabrika od maslo.od kanabis

Se prodava Lokacija-so kompletna dokumentacija za Fotovoltaicna Cent...


1 €
или предлог цена
18 јан 14:02Niva vo novo lagovo

Nivata e vo novo lagovo so hidrosistem vo nea se prodava i se iznajmu...


1 €
или предлог цена
13 јан 10:51Нива во близина на жабино маало

Се продава нива 2500м2 во индустриска зона на Прилеп. Во нивата има о...


1 €
или предлог цена
12 јан 10:44СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ

Се продава плац со локација на излезот од Прилеп према Плетвар,со пов...


По Договор
или предлог цена
09 јан 19:16PLAC ZA KUKA (CENTAR)

Плацот (220 м2, КП 18348) е на улицa Менде Бошкоски Бр. 2/а. Комунали...


20.000 €
или предлог цена
06 јан 18:56SE PRODAVA

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste na 50m od Avto Kontrol na gl...


1 €
или предлог цена
06 јан 09:54VO MESNOSTA BARA

SE PRODAVA OD LENISKI MOST DESNO,INFORMACII NA 075 239 654 POSLE 15 I...


1 €
или предлог цена
26 дек 15:37Се продаваат плацеви

Се продаваат плацеви со вкупна површина 11400 m2 во Прилеп, месност Г...


По Договор
или предлог цена
22 дек 20:58Страна 3 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам