325 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac kuka so započnata gradba temeli zidovi

Plac kuka so započnata gradba temeli zidovi, Aličair Celosna dokument...


19.999 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

nivi. pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci i selo sta...


1 €
или предлог цена
30 ное 00:49nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani. selo seleverci i selo st...


1 €
или предлог цена
30 ное 00:49nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci i selo sta...


1 €
или предлог цена
30 ное 00:49nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci i selo sta...


1 €
или предлог цена
30 ное 00:49Zemjiste/nivi - se prodava ili iznajmuva

Se prodava/iznajmuva zemjiste od 50 000m2 Za poveke informacii jav...


20.000 МКД
или предлог цена
30 ное 00:49Se prodava niva

Se prodava niva 2200 m2


9.300 €
или предлог цена
28 ное 22:07Продавам/заменувам шума

Продавам или заменувам шума од 10декари со уредна документација во с...


1 €
или предлог цена
24 ное 21:40Niva markova cesma pod ezero

Se prodava niva ,zapisana vo katastar kako pasiste so toa danok za pr...


1 €
или предлог цена
23 ное 14:33Se prodava zemjodelsko zemjiste od 8hek na razlicni lokacii

Zemjisteto se naogja vo okolinata na S. Korenica, opstina Krivogastan...


1 €
или предлог цена
19 ное 21:04SE PRODAVA PLAC

Se prodava plac za gradezni ili zemjodelski celi so golemina od 1300m...


20 €
или предлог цена
19 ное 13:15Плац и ниви

1---Се продава нива 3 декари со Фарма 250 метри квадратни кај оранжер...


1 €
или предлог цена
17 ное 14:30Plac od 4500m2 na 5min od grad

Se prodava plac od 4500m2 na 5min od grad kaj Crveni Bregovi vo blizi...


11.250 €
или предлог цена
16 ное 21:35SE PRODAVA ILI SE IZNAJMUVA PLAC

Се продава плац со директен влез од регионалниот пат Прилеп - Крушево...


8 €
или предлог цена
14 ное 22:53Se prodava niva vo kriva reka Prilep do precistitelna stanic

Se prodava niva vo mesnosta kriva reka Prilep. Nivata e 7500 m2 i e n...


1 €
или предлог цена
14 ное 09:57Се продава земјоделско земјиште 26 декари во К.О Марул

Се продава земјоделско земјиште со вкупна површина од 26 декари. Расп...


1 €
или предлог цена
09 ное 10:56Se prodava niva vo Prilep 17 850 m2

Se prodava niva vo Prilep, Industriska zona, Dolno sadovo, na stariot...


6 €
или предлог цена
07 ное 11:02Prodavam 3 placa kaj ezero

Prodavam 3 placa od 1000 2000 I 5500 kaj ezeroto blizu do cesmata ce...


2 €
или предлог цена
05 ное 10:41SE PRODAVA PLAC- MESTO

Se prodava plac mesto so sredeni dokumenti voda,struja,kanalizacija n...


1 €
или предлог цена
03 ное 18:31SE IZDAVA NIVA VAROSH SIROK PAT 2500m2

SE IZDAVA NIVA VO VAROSH SIROK PAT 300 METRA OD GLAVNIOT ASFALTEN PA...


5.500 МКД
или предлог цена
29 окт 20:49Atraktiven Plac 6200 m2 Prilep

Se Prodava Atraktiven Plac Za Gradba Na Izlezo Od Prilep Prema Lukoil...


1 €
или предлог цена
04 окт 19:11Ekstra Plac Prilep

Se prodava ekstra gradezen plac od 6900m2 Placot mozi da se deli Se...


1 €
или предлог цена
04 окт 19:11Parcela, niva od 5 dekari

Se prodava niva vo mesto vikano Karatas, mnogu blisku do Prilep, vedn...


По Договор
или предлог цена
04 окт 12:21Se prodava niva 6300m2

Se prodava niva 6300m2 od kluckata kaj Salida prema Bitola, na 200m o...


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 21:59СЕ ПРОДАВА плац за викендица

Се продава плац за викендица со стара викендичка и стари распаднати о...


20 €
или предлог цена
30 сеп 20:30SE PRODAVA ZEMJISTE 4500 M2 VO INDUSTRISKA ZONA

GRADEZEN PLAC VO INDUSTRISKA ZONA NASPROTI CIGARNATA FABRIKA ...


1 €
или предлог цена
28 сеп 11:02Се продава нива во ново лагово

продавам нива од 2300м2 во населбата со викендички на патот за Галича...


2 МКД
или предлог цена
27 сеп 21:31Се продаваат градежни земјишта

Се продаваат следниве градежни земјишта 1. Градежно земјиште на ул...


1 €
или предлог цена
27 сеп 21:28Gradezen plac

6 gradezeni placevi so po 300m2 pozadi motocenar so fkupna povrshina...


18 €
или предлог цена
27 сеп 09:48Se prodavaat nivi

Se prodavaat nivi vo Kadino selo Prilep Nivite se odlicni za sekakvo...


400 €
или предлог цена
26 сеп 21:52Нива 6 декари - Бабачаир

Се продава нива 4 декари, Бабачаир, кај фабриката за сувомеснато „СУК...


1 МКД
или предлог цена
26 сеп 20:07se prodava gradezen plac

Se prodava plac na glavniot pat PRILEP-KRUSEVO odma nasproti "MERMER"...


21.900 €
или предлог цена
31 авг 08:49Локација за фотонапонска централа

Се продава локација за фотонапонска централа во с. Ново Лагово Прилеп...


По Договор
или предлог цена
30 авг 12:59Градежен плац (кај млекара Софија)

Се продава градежно земјиште 1255 м2 на атрактивна индустиска локациј...


35 €
или предлог цена
29 авг 13:00Niva Markova Cesma do Kafanata

Se prodava niva 2000m2 vo Markova Cesma blisku do kafanata. POVEKE I...


По Договор
или предлог цена
28 авг 10:00СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ОД 6876 m2 ВО ПРИЛЕП (КРБЛА)

Се продава градежен плац - градежно неизградено земјиште од 6876 м2, ...


25 €
или предлог цена
22 авг 13:29NIVA LIVADA LENISTE

6 e kvadrat kontakt na viber 075850499


6 €
или предлог цена
10 авг 10:19nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci i selo sta...


1 €
или предлог цена
08 авг 10:41Niva so leski

Se prodava niva so leski 1100 drvca,stari 10 godini so mnogu rod.Niva...


1 €
или предлог цена
07 авг 19:02Продавам стара куќа со плац

Се ПРОДАВААТ катастарски працели КП:13628, КП:13626 и КП:13625 КО:ПРИ...


1 €
или предлог цена
05 авг 15:48Se izdava plac za soncevi kolektori

Izdavam gradezen plac vo Prilep 8881/2 i 8881/3 na Frushka Gora blizu...


7 €
или предлог цена
23 јул 09:51Страна 4 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам