325 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ПЛАЦ ВО ОРЕОВЕЦ СО СТРУЈА, ВОДА И ТЕМЕЛИ

СЕ ПРОДАВА МЕСТО ВО ОРЕОВЕЦ ОД 741 М2 СО ПРЕКРАСЕН ПОГЛЕД И ГОТОВИ ТЕ...


15.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
16.500 €
Вчера 11:09Промовирано

Plac kuka so započnata gradba temeli zidovi

Plac kuka so započnata gradba temeli zidovi, Aličair Celosna dokument...


19.999 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Нива во градежен реон

Се продава нива во градежен реон, на самиот пат Прилеп-Битола, 1 км о...


13 €
или предлог цена
20 јул 08:21Се продава нива во С. Галичани (Прилепско)

Се продава нива во село Галичани (Прилеп), 11.8 декари. Број на парце...


По Договор
или предлог цена
19 јул 22:25Kupuvam plac Povodenici ili Markova cesma

Kupuvam plac do 500m2 vo mesnosta povodenici ili markova cesma. 0753...


2 €
или предлог цена
16 јул 18:13Се продава плац

Се продава плац 1000м2 во индустриска зона. Плацот се наоѓа после сил...


По Договор
или предлог цена
15 јул 15:54se prodava niva

se prodavaat dve nivi ednata 3300m2 drugata 1800me2 i dvete vo atarot...


1 €
или предлог цена
09 јул 17:09Se prodava plac 1335 m2

Se naojga vo naselba Kuzman vo prilep pod avtopatot cena : 10e m2 ...


10 €
или предлог цена
03 јул 17:51Се продава плац на ул. Зеленгора

Се продава плац на ул зеленгора со градежна маркица и средени докумен...


1 €
или предлог цена
02 јул 15:44Niva

Se prodava niva na patot od ropotovo prema Pestalevo nivata e na sam ...


1.000 €
или предлог цена
01 јул 20:04Plac gradezen

Se prodava gradezen plac na ulica Bistra Planina Informacii na tel 0...


1.000 €
или предлог цена
01 јул 19:58nivi.. pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo staro lagovo selo se...


1 €
или предлог цена
23 јун 23:16Se izdava niva

Se izdava niva vo blizina na silosite kaj Zito Prilep. Nivata e 3 dek...


5.000 МКД
или предлог цена
18 јун 15:27Se prodava niva 2 klasa na vikano mesto orusica

Se prodava niva 2 klasa na viknato mesto orusica.Katastarska Parcela-...


350 €
или предлог цена
17 јун 15:45PLAC KAJ CARINATA/ZELEZNICKA ST.

SE PRODAVA PLAC DO ZELEZNICKATA I NOVATA AVTOBUSKA STANICA OD 635M2 N...


58.000 €
или предлог цена
14 јун 00:17nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci i selo sta...


1 €
или предлог цена
03 јун 00:17Se prodava gradezen plac vo Prilep

Se prodava gradezen plac vo Prilep, vo industriska zona ul. Karpalak....


1 €
или предлог цена
02 јун 11:34Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште со површина од 2 декари предвидено за гр...


1 €
или предлог цена
30 мај 23:43Се издава нива под кирија ШАТОРОВ КАМЕН

Местоположбата на нивата можи да се види на сликата, квадратурата изн...


4.000 МКД
или предлог цена
27 мај 13:48Se prodava plac kaj Salida od 450m2

Placot e vlezen vo detalen urbanisticki plan so dozvola za gradba P 2...


1 €
или предлог цена
26 мај 23:29Se izdavaat hali i plac

Se izdavaat 3 hali vo Prilep na izlezot prema Skopje na samiot pat vo...


По Договор
или предлог цена
19 мај 10:44nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci selo staro...


1 €
или предлог цена
18 мај 22:00SE PRODAVAAT PLACEVI VO PRILEP MESTO SARIHA

070 575 454 070 575 454 070 575 454 ulica frushka gora ...


1 €
или предлог цена
14 мај 21:13Нива,парцела

Се продава нива,парцела со вкупна површина од 23329 м2 во село с.Лаго...


1 €
или предлог цена
19 апр 18:03nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci selo staro...


1 €
или предлог цена
17 апр 15:33NIVA POD KIRIJA

Mesto sirok pat (ispraen kamen) 2020 seana Dzvonete na 070 554 547


По Договор
или предлог цена
11 апр 09:48Niva

Se prodava niva 2 dekari pokraj noviot pat gradsko prilep Vednas do ...


1 €
или предлог цена
10 апр 10:13Se prodava gradezen plac vo Prilep

Indsutriska zona ul. Karpalak KP 5740, IMOTEN LIST 2301 Se naogja d...


1 €
или предлог цена
01 апр 12:01Нива

Се продава нива 5300 м2 на автопатот за Битола 400 мт од Салида од ле...


По Договор
или предлог цена
28 мар 20:03Se prodavaat dve nivi

Se prodavaat dve nivi Ednata se najduva vo mestoto POVODENICI i e so...


По Договор
или предлог цена
28 мар 17:55nivi

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani. selo staro lagovo i selo...


1 €
или предлог цена
26 мар 11:49Baram Investitor za gradba na etno restoran

baram investitor za gradba na etno restoran raspolagam so 23.000 m2 ...


По Договор
или предлог цена
25 мар 18:54nivi

se prodavaat nivi vo selo vrbjani s. seleverci s. staro lagovo prilep...


1 €
или предлог цена
01 мар 12:49Се продава повеќе наменско земјиште на атрактивна локација!!

Намена: Г-лесна индустрија и сервисни дејности Површина: вкупно 3.99...


12 €
или предлог цена
18 фев 14:06nivi pod kirija

se izdavat nivi so hidrosistem vo geran POGODNI ZA TUTUN


1.111 €
или предлог цена
12 фев 13:59Купувам земјиште во Мариово

Купувам обработливо или не обработливо земјиште во Мариово може да им...


1 €
или предлог цена
11 фев 19:50SE PRODAVA PLAC

SE PRODAVA PLAC ODMA DO ROMANSA PRILEP 3230M2 OD GLAVNIO PAT NA 20MET...


1 €
или предлог цена
07 фев 16:30Se prodava plac 2800 m2

Se prodava plac 2800 m2 vo industriska zona do elit kafe cena 9 evra ...


8 €
или предлог цена
07 фев 14:53nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci selo star...


1 €
или предлог цена
04 фев 16:28se prodava niva vo s.MAZUCISTE

Nivata se najduva vo atarot na s.MAZUCITE na glavniot pat PRILEP-M.BR...


10.000 €
или предлог цена
31 јан 13:33RASADNIK VO SARIKA VO PRILEP

rasadnik vo sarika nad obikolniot pat 6500m2 slobodan 0782332175


300 МКД
или предлог цена
28 јан 22:19NIVI VO PRILEP

SE PRODAVA NIVA VO SARIKA NAD OBIKOLNICATA 3500 M2 SLOBODAN 078232...


100 МКД
или предлог цена
28 јан 22:18Страна 5 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам