311 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Атрактивно градежно земјшите во нас.Варош,Прилеп

Се продава градежно земјшите на атрактивна локација, во населба Варош...


25 €
или предлог цена
Вчера 22:17Se prodava gradezen plac

Placo se najduva strushka gora ili pozadi motocentar okolu 1800m2mozi...


15 €
или предлог цена
Вчера 20:47Plac vo Oreovec

Se prodava plac vo Orevoec. Na ubava lokacija. So nekolku golemi orev...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 18:30Niva pred institutot Prilep

Се продава нива во месноста Падарница, пред Институт- Прилеп, пред са...


21.580 €
или предлог цена
Вчера 17:44МЕСТО ВО ОРЕОВЕЦ СО ГОТОВИ ТЕМЕЛИ

СЕ ПРОДАВА МЕСТО ВО ОРЕОВЕЦ ОД 741 М2 ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН СО ПРЕКРАСЕН П...


13.900 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.900 €
Вчера 17:03Se prodava niva

Se prodava niva 2200 m2


9.300 €
или предлог цена
Вчера 16:45Се продава нива во Варош-Прилеп

Се продава нива во населба Варош во Прилеп.Цената е 2 ЕУ по м2.


2 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava gradezen plac od 3666 m2 vo Prilep

Се продава градежен плац - градежно неизградено земјиште од 3666 м2 к...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:58Продавам/заменувам шума

Продавам или заменувам шума од 10декари со уредна документација во с...


1 €
или предлог цена
24 ное 21:40Se prodavaa ili izdava dve nivi

Se prodavaa dve nivi ednata e zad sladara 2100 kvadrati drugata zad m...


6 €
или предлог цена
24 ное 21:10Se prodava plac Prilep

Se prodava plac vo gradezna zona vo Prep so povrsina od 3413 m2. Do p...


20 €
или предлог цена
24 ное 14:48Niva vo Oreovec

Prodavam dve nivi vo Oreovec Pred seloto levo Kp 1459 3515m2 ...


1 МКД
или предлог цена
24 ное 14:21Se prodava niva нива so ovoshtarnik na patot za s. Selce

Se prodava niva na samiot pat za s. Selce od desna strana odma nad av...


15 €
или предлог цена
24 ное 13:39SE IZNAJMUVA

SE IZDAVA NIVA OD 3 DEKARI VO VAROS MESTO VIKANO BREVCINA so 3 saht...


По Договор
или предлог цена
24 ное 07:24Атрактивен плац за градење

Се продава плац во близина на градинката во населба Тризла. За плацот...


80 €
или предлог цена
23 ное 22:32SE PRODAVA NIVA VO PRILEP

Se prodava niva 3 dekari vo dolno Sadovo kaj Alfa Omega tehnicki preg...


1 МКД
или предлог цена
23 ное 18:51Niva markova cesma pod ezero

Se prodava niva ,zapisana vo katastar kako pasiste so toa danok za pr...


1 €
или предлог цена
23 ное 14:33Градежно неизградено замјиште

Се продава градежно неизградено земјиште со кп бр.22556/1 со површина...


1 €
или предлог цена
23 ное 10:41Се издава нива 8500м2

Се продава или издава нива прва класа 8500м2 во близината на варош и ...


1 €
или предлог цена
23 ное 07:11Se prodava parcela / zemijste

Se prodava parcela-zemijste na magistralniot pat Prilep-Makedonski Br...


1 €
или предлог цена
23 ное 07:11Се продава нива

Се продава нива со површина од 2 300 м2 , во нивата има вода од хидро...


По Договор
или предлог цена
22 ное 17:50PARCELI NOVO LAGOVO - BEROVCI

Parceli pokraj pat i avtopat pogodni za sekakov vid gradeznistvo 57 ...


1 €
или предлог цена
22 ное 13:00SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE- Novo Lagovo

Se prodava gradezna parcela 14 dekari vo Novo Lagovo, odma do podvozn...


14 €
или предлог цена
22 ное 13:00Se prodava niva nad ezero

Se prodava niva nad ezero, nad ceshmata od leva strana. Cena po dogov...


5 €
или предлог цена
22 ное 12:05Се продава земјиште помеѓу Крин и Гентерм - Прилеп

Се продава 12 000 m2 земјиште помеѓу Крин и Гентерм во Прилеп погодно...


1 €
или предлог цена
22 ное 11:04СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈИШТЕ ПОГОДНО ЗА ФОТОВОЛТАИЦИ

Се продава 12 000 m2 земјиште помеѓу Крин и Гентерм во Прилеп погодно...


1 €
или предлог цена
22 ное 11:04Zemjiste/nivi - se prodava ili iznajmuva

Se prodava/iznajmuva zemjiste od 50 000m2 Za poveke informacii jav...


20.000 МКД
или предлог цена
22 ное 01:52Се продаваат 4 градежни плацеви со имотен лист во Прилеп

Се продаваат 4 плацеви за градба на куќи во Прилеп. Плацевите се наоѓ...


24 €
или предлог цена
21 ное 22:45placevi

se prodavaat placevi na slednive lokacii: 1.markova cesma 2000m2 600...


6.000 €
или предлог цена
21 ное 14:05Se prodava ili iznajmuva plac vo Prilep

Placot e 3197m² na atraktivna lokacija ul.Aleksandar Makedonski bb na...


120 €
или предлог цена
21 ное 13:58Плац над Макпетрол-Плетварско џаде Plac nad Makpetrol benz.

Се продаваат 8 оформени плацови (2 ПЛАЦА СЕ ВЕЌЕ ПРОДАДЕНИ) во вкупна...


29 €
или предлог цена
21 ное 13:50Se prodava NIVA

Se prodava niva od 5500m2 vo mesto vikano Sarika. Nivata e so komple...


1.111 €
или предлог цена
20 ное 20:24OVOSTARNIK GORNO SADOVO 4000M2

PRODAVAM OVOSTARNIK VO GORNO SADOVO, OD RAZLICEN TIP NA OVOSNI DRVJA....


6.800 €
или предлог цена
20 ное 20:21NIVA,LIVADA

SE PRODAVA NIVA,LIVADA VO BLIZINA NA SELO LENISTE ,OD DESNATA STRANA ...


1 €
или предлог цена
20 ное 20:11INDUSTRISKA zona - PLAC - 10.000 m2

Placot e vo Prilep pokraj patot za Krusevo, pred "Terakota" odn. pred...


По Договор
или предлог цена
20 ное 14:06Se izdavaat ili prodavaat nivi

СЕ ИЗДАВААТ ИЛИ ПРОДАВААТ НИВИ МЕСНОСТ ВИКАНА ПАДАРНИЦА 7493м2 МЕСНО...


1 €
или предлог цена
20 ное 11:33Gradežen PLAC

Gradežen PLAC 310 kvadrati kaj oranžeriite nad bazentot mesto vikan...


5.000 €
или предлог цена
20 ное 10:00Се продава Нива 5000 m2

Се продава нива 5000м2 со три шахти во близина од хидросистемо со сре...


1 €
или предлог цена
20 ное 09:17СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ПРИЛЕП

Се продава плац ( градежно земјиште) 3000 метри квадратни на улица Би...


По Договор
или предлог цена
19 ное 21:29Se prodava zemjodelsko zemjiste od 8hek na razlicni lokacii

Zemjisteto se naogja vo okolinata na S. Korenica, opstina Krivogastan...


1 €
или предлог цена
19 ное 21:04Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам