356 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PARCELI NOVO LAGOVO - BEROVCI

Parceli pokraj pat i avtopat pogodni za sekakov vid gradeznistvo 57 ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

25 dekari niva pomegu Novo Lagovo i Berovci

Se prodava niva 25 dekari pomegu Novo Lagovo i Berovci, pogodna za se...


2 €
или предлог цена
20 сеп 16:12Промовирано

Нива до Лукоил, за градежен и деловен простор

Се нуди нива за продажба која се наоѓа на атрактивна локација и е пог...


1 €
или предлог цена
25 сеп 19:58PLAC VO INDUSTRISKA ZONA

Se prodava plac vo idustriska zona pred fabrikata za lim na Krushevsk...


31.000 €
или предлог цена
25 сеп 19:27NIVA KAJ SOCIJALNITE BARAKI

Se prodava niva vo mesto vikano Padarnica, KP 1753 KO Varosh vo Prile...


По Договор
или предлог цена
25 сеп 19:27VO MESNOSTA BARA

SE PRODAVA OD LENISKI MOST DESNO,INFORMACII NA 075 239 654 POSLE 15 I...


1 €
или предлог цена
25 сеп 18:04Zemjiste/nivi - se prodava ili iznajmuva

Se prodava/iznajmuva zemjiste od 50 000m2 Za poveke informacii jav...


20.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 02:02Se prodava NIVA

Se prodava niva od 5500m2 vo mesto vikano Sarika. Nivata e so komple...


1.111 €
или предлог цена
24 сеп 19:59GRADEZNO ZEMJISHTE

Se prodaat dve parceli so KP 5120/1 i 5120/3 vo Varosh na ul.Borka Lo...


10.000 €
или предлог цена
24 сеп 18:46Se prodava niva nad ezero

Se prodava niva nad ezero, nad ceshmata od leva strana. Cena po dogov...


6 €
или предлог цена
24 сеп 09:07Plac na extra lokacija(industriska zona)

Se iznajmuva!!!! Placot se naoga na K.O.Varosh Ulica Orde Chopela in...


1 €
или предлог цена
23 сеп 23:37Се продава Нива 5000 m2

Се продава нива 5000м2 со три шахти во близина од хидросистемо со сре...


1 €
или предлог цена
23 сеп 18:41Атрактивно градежно земјшите во нас.Варош,Прилеп

Се продава градежно земјшите на атрактивна локација, во населба Варош...


25 €
или предлог цена
23 сеп 07:51Se IZDAVA ili PRODAVA PLAC

Se prodava plac 1800m2 mozi i pomala kvadratura kolku sho vie potrebn...


15 €
или предлог цена
21 сеп 11:03Se prodava plac/niva Novo Lagovo

Se prodava niva vo Novo Lagovo 25.000m2 zagradena so betonski stubcin...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 20:2025 dekari niva pomegu Novo Lagovo i Berovci

Se prodava niva 25 dekari pomegu Novo Lagovo i Berovci, pogodna za se...


2 €
или предлог цена
20 сеп 16:12Plac niva vo industriska zona / Плац нива во индустриска зон

Продавам плац / нива во Горно Садово, со приклучени струја и вода. П...


9 €
или предлог цена
20 сеп 12:44Нива на ул.Прилепски бранители

Се продава нива во индустриска зона на самиот пат на ул.Карпалак 1800...


65.000 €
или предлог цена
20 сеп 09:14PLAC ZA KUKA (CENTAR)

Плацот (220 м2, КП 18348) е на улицa Менде Бошкоски Бр. 2/а. Комунали...


20.000 €
или предлог цена
20 сеп 01:30nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci i selo sta...


1 €
или предлог цена
19 сеп 19:37NIVA VO IND.ZONA,POKRAJ PAT

Niva nasproti tehnicki pregled Alfa Auto,direktno pokraj patot....Shi...


6 €
или предлог цена
18 сеп 13:36Se prodava Plac 2500m2

Se prodava i IZDAVA Plac 0d 2600m2na izlezot od gradot odma do poran...


20 €
или предлог цена
18 сеп 04:11Plac 4000 m2 vo Industriska zona na Krusevski pat

Se prodava plac vo industriskata zona na krusevski pat karsi Dimce ba...


1 МКД
или предлог цена
17 сеп 12:59Se izdava plac vo Prilep, Sarika

Se izdava plac vo Prilep, mesto Sarika, do avtopat Skopje-Bitola, 140...


По Договор
или предлог цена
16 сеп 07:46SE PRODAVA PLAC

Se prodava plac za gradezni ili zemjodelski celi so golemina od 1300m...


20 €
или предлог цена
15 сеп 20:20СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Се продава плац - КП 16326/1 со површина од 1.912 м2 до главниот пат ...


1 €
или предлог цена
15 сеп 20:04Se prodava ili izdava niva vo varos karsi stibera marketo

Se prodava niva od 2.3dekari I 3.3dekari nivata e razdelena so Malo d...


500 МКД
или предлог цена
15 сеп 09:09Se prodava imot vo s.Leniste do asvaltniot pat

1 obiekt so priklucena elektricna energija 600m2 Livada 800m2


По Договор
или предлог цена
13 сеп 23:08KUKJA SO DVORNO MESTO I NIVI

Kukja so dvorno mesto od 1200m2 vo s.Trojkrsti; obrabotlivo zemjiste ...


1 МКД
или предлог цена
13 сеп 21:29Kuca i zemja vo Prilepsko

Se prodava kuca vo selo DESOVO -Beglik Prilepsko so dvorno mesto od 3...


90.000 €
или предлог цена
11 сеп 09:10NIVA SO VIKENDICA

nivata e so izlez na glavniot pat prilep - pletvar.vikendicata e lega...


1 МКД
или предлог цена
10 сеп 17:09gradezna parcela pogodna za izradba na kuka

mestoto se naoga na ulica savska ( zabino malo) ima izgradeno legalen...


15.000 €
или предлог цена
10 сеп 10:44SE PRODAVA PLAC

SE PRODAVA PLAC, VEDNAS NAD BENZISKATA MAKPETROL-PLETVARSKO DJADE 50...


20 €
или предлог цена
09 сеп 22:36Се продава нива во населба Варош во Прилеп.

Се продава нива во населба Варош во Прилеп.Цената е 2 ЕУ по квадрат.


2 €
или предлог цена
09 сеп 14:51Niva 22 dekari (22.000 m2) vo Sarika-Prilep, za FOTOVOLTAICI

Се продава нива во местото „Сарика“ Прилеп. Нивата е погодна за фотон...


По Договор
или предлог цена
08 сеп 23:24INDUSTRISKA zona - PLAC - 10.000 m2

Placot e vo Prilep pokraj patot za Krusevo, pred "Terakota" odn. pred...


По Договор
или предлог цена
08 сеп 23:11СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗДАВА

Се издава или продава градежно земјиште со изграден деловен објект на...


100 €
или предлог цена
08 сеп 17:58se prodava niva

nivata se najduva vo mesnosta begova livada po patot prilep krusevo o...


1 МКД
или предлог цена
08 сеп 11:59Нива (Плац)

Се продава нива 23329м2 Нивата се наоѓа во атарот на селото Старо Л...


По Договор
или предлог цена
05 сеп 08:34Niva (plac) Novo Lagovo

Се продава нива во Ново Лагово 2140м2 Нивата има погодна логација по...


По Договор
или предлог цена
05 сеп 08:34Atraktiven Plac 6200 m2 Prilep

Se Prodava Atraktiven Plac Za Gradba Na Izlezo Od Prilep Prema Lukoil...


1 €
или предлог цена
03 сеп 12:27Ekstra Plac Prilep

Se prodava ekstra gradezen plac od 6900m2 Placot mozi da se deli Se...


1 €
или предлог цена
03 сеп 12:27Страна 2 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам