358 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE- Novo Lagovo

Se prodava gradezna parcela 14 dekari vo Novo Lagovo, odma do podvozn...


14 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗДАВА

Се издава или продава градежно земјиште со изграден деловен објект на...


100 €
или предлог цена
08 сеп 17:58se prodava niva

nivata se najduva vo mesnosta begova livada po patot prilep krusevo o...


1 МКД
или предлог цена
08 сеп 11:59Нива (Плац)

Се продава нива 23329м2 Нивата се наоѓа во атарот на селото Старо Л...


По Договор
или предлог цена
05 сеп 08:34Niva (plac) Novo Lagovo

Се продава нива во Ново Лагово 2140м2 Нивата има погодна логација по...


По Договор
или предлог цена
05 сеп 08:34Niva so tri objekti

Se prodava niva 3800 m2 so tri izgradeni objekti, vikendica na dva sp...


1 €
или предлог цена
31 авг 11:34Поволни парцели во атар на Ново Лагово

Се продаваат 2/3 со јасна позната страна , и решено имотно правни раб...


111.111 €
или предлог цена
31 авг 09:58se prodava gradezen plac

Se prodava plac na glavniot pat PRILEP-KRUSEVO odma nasproti "MERMER"...


21.900 €
или предлог цена
31 авг 08:49Локација за фотонапонска централа

Се продава локација за фотонапонска централа во с. Ново Лагово Прилеп...


По Договор
или предлог цена
30 авг 12:59Prodavam 3 placa kaj ezero

Prodavam 3 placa od 1000 2000 I 5500 kaj ezeroto blizu do cesmata ce...


2 €
или предлог цена
29 авг 18:53Градежен плац (кај млекара Софија)

Се продава градежно земјиште 1255 м2 на атрактивна индустиска локациј...


35 €
или предлог цена
29 авг 13:00Niva Markova Cesma do Kafanata

Se prodava niva 2000m2 vo Markova Cesma blisku do kafanata. POVEKE I...


По Договор
или предлог цена
28 авг 10:00nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani. selo seleverci i selo st...


1 €
или предлог цена
28 авг 00:28СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ОД 6876 m2 ВО ПРИЛЕП (КРБЛА)

Се продава градежен плац - градежно неизградено земјиште од 6876 м2, ...


25 €
или предлог цена
22 авг 13:29Niva vo novo lagovo

Nivata e vo novo lagovo so hidrosistem vo nea se prodava i se iznajmu...


1 €
или предлог цена
20 авг 12:09Нива од 1 декар над Маркова Чешма (кај Локвенец)

Се продава нива од 1 декар над Маркова Чешма (кај Локвенец). Нивата и...


1 €
или предлог цена
13 авг 16:33Se prodava plac ili se bara investitor

Se prodava plac zad prilepska pivarnica ili se bara investitor


1 €
или предлог цена
10 авг 11:19NIVA LIVADA LENISTE

6 e kvadrat kontakt na viber 075850499


6 €
или предлог цена
10 авг 10:19nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci i selo sta...


1 €
или предлог цена
08 авг 10:41Се продава нива во Варош-Прилеп

Се продава нива во населба Варош во Прилеп.Цената е 2 ЕУ по м2.


2 €
или предлог цена
08 авг 07:34Niva so leski

Se prodava niva so leski 1100 drvca,stari 10 godini so mnogu rod.Niva...


1 €
или предлог цена
07 авг 19:02Продавам стара куќа со плац

Се ПРОДАВААТ катастарски працели КП:13628, КП:13626 и КП:13625 КО:ПРИ...


1 €
или предлог цена
05 авг 15:48Se prodava parcela / zemijste

Se prodava parcela-zemijste na magistralniot pat Prilep-Makedonski Br...


1 €
или предлог цена
03 авг 07:48Se izdava plac za soncevi kolektori

Izdavam gradezen plac vo Prilep 8881/2 i 8881/3 na Frushka Gora blizu...


7 €
или предлог цена
23 јул 09:51Нива во градежен реон

Се продава нива во градежен реон, на самиот пат Прилеп-Битола, 1 км о...


13 €
или предлог цена
20 јул 08:21Се продава нива во С. Галичани (Прилепско)

Се продава нива во село Галичани (Прилеп), 11.8 декари. Број на парце...


По Договор
или предлог цена
19 јул 22:25PLAC VO PRILEP STROG CENTAR

Se prodava gradezns parcela vo strog centar na Prilep za izgradba na ...


1 €
или предлог цена
16 јул 18:52Kupuvam plac Povodenici ili Markova cesma

Kupuvam plac do 500m2 vo mesnosta povodenici ili markova cesma. 0753...


2 €
или предлог цена
16 јул 18:13Се продава плац

Се продава плац 1000м2 во индустриска зона. Плацот се наоѓа после сил...


По Договор
или предлог цена
15 јул 15:54Градежно неизградено замјиште

Се продава градежно неизградено земјиште со кп бр.22556/1 со површина...


1 €
или предлог цена
15 јул 11:53nivi. pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci i selo sta...


1 €
или предлог цена
12 јул 10:58se prodava niva

se prodavaat dve nivi ednata 3300m2 drugata 1800me2 i dvete vo atarot...


1 €
или предлог цена
09 јул 17:09GRADEZEN PLAC VO PRILEP CENTAR

SE PRODAVA GRADEZNA PARCELA OD 900m2 VO STROG CENTAR NA PRILEP ZA IZG...


1 €
или предлог цена
08 јул 19:30Se prodava plac 1335 m2

Se naojga vo naselba Kuzman vo prilep pod avtopatot cena : 10e m2 ...


10 €
или предлог цена
03 јул 17:51Се продава плац на ул. Зеленгора

Се продава плац на ул зеленгора со градежна маркица и средени докумен...


1 €
или предлог цена
02 јул 15:44Niva

Se prodava niva na patot od ropotovo prema Pestalevo nivata e na sam ...


1.000 €
или предлог цена
01 јул 20:04Plac gradezen

Se prodava gradezen plac na ulica Bistra Planina Informacii na tel 0...


1.000 €
или предлог цена
01 јул 19:58Плац 2200m2 граничи со Пивара

Плац 2200m2 граничи со Пивара, под тениските игралишта Прилеп


1 €
или предлог цена
30 јун 11:13Се продава земјоделско земјиште 26 декари во К.О Марул

Се продава земјоделско земјиште со вкупна површина од 26 декари. Расп...


1 €
или предлог цена
30 јун 10:38Niva Begova Livada - Razleiste

Se izdava niva 4 dekari vo Begova Livada - Razleiste so 5 shahti od...


2.000 МКД
или предлог цена
29 јун 12:30SE PRODAVA ILI SE IZNAJMUVA PLAC

Се продава плац со директен влез од регионалниот пат Прилеп - Крушево...


8 €
или предлог цена
24 јун 23:33Страна 3 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам